Competitori și alternative la COVERNESS S.R.L.
Companii similare cu COVERNESS S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 95), același județ (VALCEA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| COVERNESS S.R.L. | 26.7K | -16.3K | 1 | #615.414 | #3.260 |
| CONTACT TECHCENTER S.R.L. | 25.2K | -27 lei | 1 | #619.015 | #3.283 |
| NEOSERVICE SRL | 24.3K | 389 lei | 1 | #621.306 | #3.299 |
| ANTIQUE RESART S.R.L. | 23.9K | 20.1K | 1 | #622.581 | #3.315 |
| M & C OMEGA CONSTRUCTII SRL | 26.8K | -37.2K | 1 | #615.376 | #3.259 |
| ANTOMAR IT CONCEPT S.R.L. | 26.8K | 13.4K | 1 | #615.367 | #3.258 |
| DELUXE EVENTS & GSM S.R.L. | 26.8K | 2.8K | 1 | #615.263 | #3.257 |
| RADUDONESCU GSM SRL | 26.8K | -2.6K | 1 | #615.243 | #3.256 |
| TIMFRIG SERV S.R.L. | 26.8K | 423 lei | 1 | #615.226 | #3.255 |
| SERVICE PRO GSM 90 S.R.L. | 26.6K | 2.3K | 1 | #615.773 | #3.261 |
| IT SUPPORT & MEDIA SRL | 26.5K | -4.7K | 1 | #615.813 | #3.262 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 95, județ VALCEA, cu venituri și angajați similari cu COVERNESS S.R.L..
- CONTACT TECHCENTER S.R.L. · VALCEA · 25.2K · Rank #619.015
- NEOSERVICE SRL · VALCEA · 24.3K · Rank #621.306
- ANTIQUE RESART S.R.L. · VALCEA · 23.9K · Rank #622.581
- M & C OMEGA CONSTRUCTII SRL · BUCURESTI · 26.8K · Rank #615.376
- ANTOMAR IT CONCEPT S.R.L. · ARGES · 26.8K · Rank #615.367
- DELUXE EVENTS & GSM S.R.L. · SALAJ · 26.8K · Rank #615.263
- RADUDONESCU GSM SRL · BUCURESTI · 26.8K · Rank #615.243
- TIMFRIG SERV S.R.L. · MARAMURES · 26.8K · Rank #615.226
- SERVICE PRO GSM 90 S.R.L. · SALAJ · 26.6K · Rank #615.773
- IT SUPPORT & MEDIA SRL · BUCURESTI · 26.5K · Rank #615.813