CORVINUL RESTAURANT S.R.L.

CUI 219427·Imobiliare·Cluj·Founded 2024

Revenue

412K

2024

Profit

236K

2024

Employees

1

2024

Margin

57,3%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

CORVINUL RESTAURANT S.R.L. este o companie micro din sectorul Imobiliare, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 412K lei (date 2024). În industria de Imobiliare (România), compania este #7.250 la cifra de afaceri, #4.243 la profit, #4.681 la număr angajați din 32.685 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 57.3%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
CORVINUL RESTAURANT S.R.L. este o companie micro din sectorul Imobiliare, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 412K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 57.3%.
Poziție în industrie
În industria de Imobiliare (România), compania este #7.250 la cifra de afaceri, #4.243 la profit, #4.681 la număr angajați din 32.685 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Imobiliare (CAEN 68) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#7.250 din 32.685 companii

Top 22.2%

Vezi clasamentul

După profit

#4.243 din 32.685 companii

Top 13.0%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#4.681 din 32.685 companii

Top 14.3%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.1M lei
Marjă medie
14.5%
Angajați medie
1

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri412K lei vs medie industrie 1.1M lei

Compania este 0.4× față de media industriei

Marjă profit57.3% vs medie industrie 14.5%

Compania este 4.0× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 1

Compania este 0.8× față de media industriei

Industry intelligence

Imobiliare (CAEN 68) — 2024

Industry size

36.4B

RON revenue

Total companies

32.685

Total employees

43.080

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
ARTEMIS IMOBILIARE S.R.L.412K1Imobiliare
UMANAGE SRL412K1Imobiliare
NAPOCA PROPERTIES SRL413K1Imobiliare
ALM INVEST S.R.L.413K1Imobiliare
MERCE HOLDING S.R.L.408K1Imobiliare
CONIMOB INVEST S.R.L.408K1Imobiliare
ART & INVESTMENT CONCEPT S.R.L.417K1Imobiliare
AGROSERVICE VALEA SEACA S.R.L.407K1Imobiliare
CGM TRANSACTION SERVICES SRL407K1Imobiliare
APARTAMENT GRIGORESCU S.R.L.406K1Imobiliare

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
57.3%
CA / angajat
412K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 28%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    412K
    Profit net
    236K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la CORVINUL RESTAURANT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricCORVINUL RESTAURANT S.R.L.(you)ARTEMIS IMOBILIARE S.R.L.UMANAGE SRLNAPOCA PROPERTIES SRLALM INVEST S.R.L.
Revenue
412K
412K
412K
413K
413K
Profit
236K
96.9K
-165K
352K
293K
Margin
57,3%
23,5%
-40,0%
85,4%
70,8%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “CORVINUL RESTAURANT S.R.L.”.