Competitori și alternative la CONSTRUCT GNS SAM SRL
Companii similare cu CONSTRUCT GNS SAM SRL în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (CONSTANTA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| CONSTRUCT GNS SAM SRL | 15K | 10.5K | 2 | #156.319 | #11.921 |
| TONE NICUSOR SRL | 954K | 239K | 2 | #157.574 | #12.004 |
| VAMALAND S.R.L. | 951K | 198K | 2 | #157.953 | #12.025 |
| ASTORIA BUILDING SRL | 948K | 13.4K | 2 | #158.305 | #12.056 |
| CINEMAX SRL | 936K | 104K | 2 | #159.448 | #12.141 |
| TRANSINTEX-M.G. S.R.L. | 1M | 796K | 2 | #152.498 | #11.646 |
| BONEXPERT STRUCTURI S.R.L. | 928K | 58.1K | 2 | #160.316 | #12.185 |
| CYCAS PALM SRL | 1M | 162K | 2 | #149.662 | #11.426 |
| VE TECHNISCHE GROUP S.R.L. | 901K | 52.5K | 2 | #163.194 | #12.365 |
| NIC-MA MONTAJ S.R.L. | 1.1M | 449K | 2 | #146.755 | #11.219 |
| CONSTDEVELOP SRL | 1.1M | -3.4K | 2 | #145.115 | #11.097 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ CONSTANTA, cu venituri și angajați similari cu CONSTRUCT GNS SAM SRL.
- TONE NICUSOR SRL · CONSTANTA · 954K · Rank #157.574
- VAMALAND S.R.L. · CONSTANTA · 951K · Rank #157.953
- ASTORIA BUILDING SRL · CONSTANTA · 948K · Rank #158.305
- CINEMAX SRL · CONSTANTA · 936K · Rank #159.448
- TRANSINTEX-M.G. S.R.L. · CONSTANTA · 1M · Rank #152.498
- BONEXPERT STRUCTURI S.R.L. · CONSTANTA · 928K · Rank #160.316
- CYCAS PALM SRL · CONSTANTA · 1M · Rank #149.662
- VE TECHNISCHE GROUP S.R.L. · CONSTANTA · 901K · Rank #163.194
- NIC-MA MONTAJ S.R.L. · CONSTANTA · 1.1M · Rank #146.755
- CONSTDEVELOP SRL · CONSTANTA · 1.1M · Rank #145.115