CONSTRUC?II ?OMOTIUC S.R.L.
Revenue
31K
2024
Profit
1.3K
2024
Employees
1
2024
Margin
1,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CONSTRUC?II ?OMOTIUC S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 31K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #29.988 la cifra de afaceri, #26.203 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CONSTRUC?II ?OMOTIUC S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 31K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #29.988 la cifra de afaceri, #26.203 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| VLADAR STAR COMPANY S.R.L. | 106K | 1 | Construcții |
| PETRIC TIM NEW CONSTRUCT S.R.L. | 107K | 1 | Construcții |
| MANOBRAS SRL | 108K | 1 | Construcții |
| ARNBEST CONSTRUCT S.R.L. | 104K | 1 | Construcții |
| SERVUS CONSTRUCT S.R.L. | 104K | 1 | Construcții |
| TELRO S.R.L. | 109K | 1 | Construcții |
| REDRAD CONTECH S.R.L. | 109K | 1 | Construcții |
| AUSMA MULTICONSTRUCT S.R.L. | 110K | 1 | Construcții |
| ADI-HUTUL S.R.L. | 110K | 1 | Construcții |
| CONSTRUCTII SAMU HRENIUC S.R.L.-D. | 102K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MARAMURES
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.3%
- CA / angajat
- 106K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 54%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 31K
- Profit net
- 1.3K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 31K | 1.3K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CONSTRUC?II ?OMOTIUC S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CONSTRUC?II ?OMOTIUC S.R.L.(current)
- Revenue
- 31K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #482.535
- VLADAR STAR COMPANY S.R.L.
- Revenue
- 106K
- Employees
- 1
- Profit
- 61.8K
- Rank RO
- #482.843
- PETRIC TIM NEW CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 107K
- Employees
- 1
- Profit
- 18.9K
- Rank RO
- #481.226
- MANOBRAS SRL
- Revenue
- 108K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #480.691
- ARNBEST CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 104K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.5K
- Rank RO
- #485.470
- SERVUS CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 104K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.5K
- Rank RO
- #485.488
- TELRO S.R.L.
- Revenue
- 109K
- Employees
- 1
- Profit
- -245K
- Rank RO
- #479.323
- REDRAD CONTECH S.R.L.
- Revenue
- 109K
- Employees
- 1
- Profit
- 64.3K
- Rank RO
- #478.501
- AUSMA MULTICONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 110K
- Employees
- 1
- Profit
- -261K
- Rank RO
- #477.998
- ADI-HUTUL S.R.L.
- Revenue
- 110K
- Employees
- 1
- Profit
- 50.5K
- Rank RO
- #477.861
- CONSTRUCTII SAMU HRENIUC S.R.L.-D.
- Revenue
- 102K
- Employees
- 1
- Profit
- 59.7K
- Rank RO
- #487.700
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CONSTRUC?II ?OMOTIUC S.R.L.(current) | 31K | 1 | 1.3K | #482.535 |
| VLADAR STAR COMPANY S.R.L. | 106K | 1 | 61.8K | #482.843 |
| PETRIC TIM NEW CONSTRUCT S.R.L. | 107K | 1 | 18.9K | #481.226 |
| MANOBRAS SRL | 108K | 1 | 1.9K | #480.691 |
| ARNBEST CONSTRUCT S.R.L. | 104K | 1 | 3.5K | #485.470 |
| SERVUS CONSTRUCT S.R.L. | 104K | 1 | 2.5K | #485.488 |
| TELRO S.R.L. | 109K | 1 | -245K | #479.323 |
| REDRAD CONTECH S.R.L. | 109K | 1 | 64.3K | #478.501 |
| AUSMA MULTICONSTRUCT S.R.L. | 110K | 1 | -261K | #477.998 |
| ADI-HUTUL S.R.L. | 110K | 1 | 50.5K | #477.861 |
| CONSTRUCTII SAMU HRENIUC S.R.L.-D. | 102K | 1 | 59.7K | #487.700 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CONSTRUC?II ?OMOTIUC S.R.L.(you) | VLADAR STAR COMPANY S.R.L. | PETRIC TIM NEW CONSTRUCT S.R.L. | MANOBRAS SRL | ARNBEST CONSTRUCT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 31K | 106K | 107K | 108K | 104K |
| Profit | 1.3K | 61.8K | 18.9K | 1.9K | 3.5K |
| Margin | 1,3% | 58,4% | 17,6% | 1,8% | 3,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CONSTRUC?II ?OMOTIUC S.R.L.”.