CONSTANT TRADING SRL
Revenue
194K
2024
Profit
10.1K
2024
Employees
1
2024
Margin
5,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CONSTANT TRADING SRL este o companie micro din sectorul Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 194K lei (date 2024). În industria de Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice (România), compania este #1.923 la cifra de afaceri, #1.547 la profit, #1.603 la număr angajați din 3.364 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CONSTANT TRADING SRL este o companie micro din sectorul Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 194K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice (România), compania este #1.923 la cifra de afaceri, #1.547 la profit, #1.603 la număr angajați din 3.364 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice (CAEN 22) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 11.1M lei
- Marjă medie
- 4.6%
- Angajați medie
- 18
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice (CAEN 22) — 2024
Industry size
37.3B
RON revenue
Total companies
3.364
Total employees
59.024
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| FERESTRE PREMIUM S.R.L. | 195K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
| GENIAL 95 PROD COM S.R.L. | 198K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
| TERMOPLAST EXPERT S.R.L. | 184K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
| DONEX S.R.L. | 184K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
| AUTO SERV SOLUTIONS SRL | 214K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
| KORELY GROUP COM S.R.L. | 219K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
| CONSTRUCT SERV FAMILY S.R.L. | 220K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
| M PACK S.R.L. | 194K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
| FORM A TRONIC S.R.L. | 193K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
| ETK TANK PROD SRL | 193K | 1 | Fabricare produse din cauciuc și materiale plastice |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 22)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 5.2%
- CA / angajat
- 194K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 44%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 194K
- Profit net
- 10.1K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 194K | 10.1K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CONSTANT TRADING SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CONSTANT TRADING SRL(current)
- Revenue
- 194K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.1K
- Rank RO
- #392.633
- FERESTRE PREMIUM S.R.L.
- Revenue
- 195K
- Employees
- 1
- Profit
- 8.1K
- Rank RO
- #391.457
- GENIAL 95 PROD COM S.R.L.
- Revenue
- 198K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.8K
- Rank RO
- #388.962
- TERMOPLAST EXPERT S.R.L.
- Revenue
- 184K
- Employees
- 1
- Profit
- 29.9K
- Rank RO
- #401.029
- DONEX S.R.L.
- Revenue
- 184K
- Employees
- 1
- Profit
- 52.8K
- Rank RO
- #401.173
- AUTO SERV SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 214K
- Employees
- 1
- Profit
- -26.2K
- Rank RO
- #375.531
- KORELY GROUP COM S.R.L.
- Revenue
- 219K
- Employees
- 1
- Profit
- 21.7K
- Rank RO
- #371.795
- CONSTRUCT SERV FAMILY S.R.L.
- Revenue
- 220K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.9K
- Rank RO
- #370.359
- M PACK S.R.L.
- Revenue
- 194K
- Employees
- 1
- Profit
- 27.7K
- Rank RO
- #392.554
- FORM A TRONIC S.R.L.
- Revenue
- 193K
- Employees
- 1
- Profit
- 33.8K
- Rank RO
- #392.990
- ETK TANK PROD SRL
- Revenue
- 193K
- Employees
- 1
- Profit
- -117K
- Rank RO
- #393.428
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CONSTANT TRADING SRL(current) | 194K | 1 | 10.1K | #392.633 |
| FERESTRE PREMIUM S.R.L. | 195K | 1 | 8.1K | #391.457 |
| GENIAL 95 PROD COM S.R.L. | 198K | 1 | 14.8K | #388.962 |
| TERMOPLAST EXPERT S.R.L. | 184K | 1 | 29.9K | #401.029 |
| DONEX S.R.L. | 184K | 1 | 52.8K | #401.173 |
| AUTO SERV SOLUTIONS SRL | 214K | 1 | -26.2K | #375.531 |
| KORELY GROUP COM S.R.L. | 219K | 1 | 21.7K | #371.795 |
| CONSTRUCT SERV FAMILY S.R.L. | 220K | 1 | 12.9K | #370.359 |
| M PACK S.R.L. | 194K | 1 | 27.7K | #392.554 |
| FORM A TRONIC S.R.L. | 193K | 1 | 33.8K | #392.990 |
| ETK TANK PROD SRL | 193K | 1 | -117K | #393.428 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CONSTANT TRADING SRL(you) | FERESTRE PREMIUM S.R.L. | GENIAL 95 PROD COM S.R.L. | TERMOPLAST EXPERT S.R.L. | DONEX S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 194K | 195K | 198K | 184K | 184K |
| Profit | 10.1K | 8.1K | 14.8K | 29.9K | 52.8K |
| Margin | 5,2% | 4,1% | 7,5% | 16,2% | 28,7% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CONSTANT TRADING SRL”.