CONMEDICA S.R.L.
Revenue
14.7K
2024
Profit
8.8K
2024
Employees
—
2024
Margin
60,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CONMEDICA S.R.L. este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 14.7K lei (date 2024). În industria de Sănătate (România), compania este #26.783 la cifra de afaceri, #19.920 la profit, #24.129 la număr angajați din 32.469 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 60.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CONMEDICA S.R.L. este o companie micro din sectorul Sănătate, cu sediul în ALBA, având o cifră de afaceri de 14.7K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 60.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Sănătate (România), compania este #26.783 la cifra de afaceri, #19.920 la profit, #24.129 la număr angajați din 32.469 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Sănătate (CAEN 86) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1000K lei
- Marjă medie
- 15.6%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 3.8× față de media industriei
Industry intelligence
Sănătate (CAEN 86) — 2024
Industry size
32.5B
RON revenue
Total companies
32.469
Total employees
98.239
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ORTHOXPERT S.R.L. | 14.8K | 1 | Sănătate |
| PREVENT HEALTH ASSIST S.R.L. | 14.6K | 1 | Sănătate |
| ELISA BIO LAB S.R.L. | 14.9K | 1 | Sănătate |
| LUDOSAN CONSULT S.R.L. | 15.1K | 1 | Sănătate |
| N�NDREAN MEDICAL S.R.L. | 14.1K | 1 | Sănătate |
| DENTALITY DENT S.R.L. | 15.4K | 1 | Sănătate |
| SKOPHEM S.R.L. | 13.8K | 1 | Sănătate |
| AGAFIA CALIPTUS S.R.L. | 13.7K | 1 | Sănătate |
| MEF ANESTEZIE S.R.L. | 14.7K | 1 | Sănătate |
| A & G DIAGNOSTIC S.R.L. | 14.7K | 1 | Sănătate |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ALBA
Industrie (CAEN 86)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 60.1%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 72%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 14.7K
- Profit net
- 8.8K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 14.7K | 8.8K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CONMEDICA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CONMEDICA S.R.L.(current)
- Revenue
- 14.7K
- Employees
- 0
- Profit
- 8.8K
- Rank RO
- #647.617
- ORTHOXPERT S.R.L.
- Revenue
- 14.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.3K
- Rank RO
- #647.400
- PREVENT HEALTH ASSIST S.R.L.
- Revenue
- 14.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.7K
- Rank RO
- #647.963
- ELISA BIO LAB S.R.L.
- Revenue
- 14.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -50.9K
- Rank RO
- #647.116
- LUDOSAN CONSULT S.R.L.
- Revenue
- 15.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 8K
- Rank RO
- #646.162
- N�NDREAN MEDICAL S.R.L.
- Revenue
- 14.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.7K
- Rank RO
- #649.530
- DENTALITY DENT S.R.L.
- Revenue
- 15.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -71.8K
- Rank RO
- #645.314
- SKOPHEM S.R.L.
- Revenue
- 13.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.2K
- Rank RO
- #650.261
- AGAFIA CALIPTUS S.R.L.
- Revenue
- 13.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -1K
- Rank RO
- #650.662
- MEF ANESTEZIE S.R.L.
- Revenue
- 14.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.7K
- Rank RO
- #647.610
- A & G DIAGNOSTIC S.R.L.
- Revenue
- 14.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 659 lei
- Rank RO
- #647.592
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CONMEDICA S.R.L.(current) | 14.7K | 0 | 8.8K | #647.617 |
| ORTHOXPERT S.R.L. | 14.8K | 1 | 6.3K | #647.400 |
| PREVENT HEALTH ASSIST S.R.L. | 14.6K | 1 | 9.7K | #647.963 |
| ELISA BIO LAB S.R.L. | 14.9K | 1 | -50.9K | #647.116 |
| LUDOSAN CONSULT S.R.L. | 15.1K | 1 | 8K | #646.162 |
| N�NDREAN MEDICAL S.R.L. | 14.1K | 1 | 4.7K | #649.530 |
| DENTALITY DENT S.R.L. | 15.4K | 1 | -71.8K | #645.314 |
| SKOPHEM S.R.L. | 13.8K | 1 | 11.2K | #650.261 |
| AGAFIA CALIPTUS S.R.L. | 13.7K | 1 | -1K | #650.662 |
| MEF ANESTEZIE S.R.L. | 14.7K | 1 | 7.7K | #647.610 |
| A & G DIAGNOSTIC S.R.L. | 14.7K | 1 | 659 lei | #647.592 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CONMEDICA S.R.L.(you) | ORTHOXPERT S.R.L. | PREVENT HEALTH ASSIST S.R.L. | ELISA BIO LAB S.R.L. | LUDOSAN CONSULT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 14.7K | 14.8K | 14.6K | 14.9K | 15.1K |
| Profit | 8.8K | 6.3K | 9.7K | -50.9K | 8K |
| Margin | 60,1% | 42,9% | 66,5% | -341,3% | 52,6% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CONMEDICA S.R.L.”.