Competitori și alternative la CONFORT SA
Companii similare cu CONFORT SA în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (CALARASI), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| CONFORT SA | 3.3M | 483K | 9 | #63.400 | #4.762 |
| NIMARIS IMPORT EXPORT SRL | 3.3M | -354K | 9 | #63.618 | #4.776 |
| TOTAL AMBIENT S.R.L. | 3.3M | 130K | 9 | #63.658 | #4.781 |
| MAT-DECOR SRL | 3.3M | 380K | 9 | #63.726 | #4.786 |
| CONWAY PREST SRL | 3.3M | 23.2K | 9 | #63.736 | #4.789 |
| TREPENHAUS SRL | 3.3M | 679K | 9 | #63.816 | #4.801 |
| AFFABILE CONSTRUCT S.R.L. | 3.3M | 465K | 9 | #63.876 | #4.810 |
| IZOSERV SRL | 3.3M | 537K | 9 | #63.929 | #4.816 |
| KALPER DC BUILDING SRL | 3.3M | -2.1M | 9 | #64.003 | #4.821 |
| CRISBO INSTAL GRUP SRL | 3.3M | 308K | 9 | #64.370 | #4.848 |
| IULCASA-CONSTRUCT S.R.L. | 3.4M | 568K | 9 | #62.243 | #4.681 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ CALARASI, cu venituri și angajați similari cu CONFORT SA.
- NIMARIS IMPORT EXPORT SRL · CLUJ · 3.3M · Rank #63.618
- TOTAL AMBIENT S.R.L. · IASI · 3.3M · Rank #63.658
- MAT-DECOR SRL · IASI · 3.3M · Rank #63.726
- CONWAY PREST SRL · BRAILA · 3.3M · Rank #63.736
- TREPENHAUS SRL · TIMIS · 3.3M · Rank #63.816
- AFFABILE CONSTRUCT S.R.L. · ILFOV · 3.3M · Rank #63.876
- IZOSERV SRL · IASI · 3.3M · Rank #63.929
- KALPER DC BUILDING SRL · ARAD · 3.3M · Rank #64.003
- CRISBO INSTAL GRUP SRL · IASI · 3.3M · Rank #64.370
- IULCASA-CONSTRUCT S.R.L. · VASLUI · 3.4M · Rank #62.243