CONFEC�II TEXTIL PRODUCTION 2019 S.R.L.
Revenue
24.5K
2024
Profit
-1.9K
2024
Employees
—
2024
Margin
-7,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CONFEC�II TEXTIL PRODUCTION 2019 S.R.L. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 24.5K lei (date 2024). În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.515 la cifra de afaceri, #3.648 la profit, #3.574 la număr angajați din 5.699 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CONFEC�II TEXTIL PRODUCTION 2019 S.R.L. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 24.5K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -7.6%).
- Poziție în industrie
- În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.515 la cifra de afaceri, #3.648 la profit, #3.574 la număr angajați din 5.699 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.6M lei
- Marjă medie
- 3.1%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -2.4× față de media industriei
Industry intelligence
Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — 2024
Industry size
9.1B
RON revenue
Total companies
5.699
Total employees
57.643
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MARICONF STARTEX 2004 S.R.L. | 25.8K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| SWEVEN ATELIER S.R.L. | 24.1K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| PERDELE DRAPERII ACASA S.R.L. | 27.4K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| ATELIERUL GABRIELEI S.R.L. | 22.8K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| A&J TOP ENTERPRISE S.R.L. | 29.2K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| MOOD SWINGS S.R.L. | 25.4K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| HNM STYLE MARIA SRL | 25.5K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| STEPHANIE S.R.L. | 25.6K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| PALLADIUM CONF SRL | 25.3K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| DORINTA SRL | 25.3K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARGES
Industrie (CAEN 14)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -7.6%
- Scor risc (0–100)
- 54
- Percentil piață (CA)
- Top 69%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 24.5K
- Profit net
- -1.9K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 24.5K | -1.9K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CONFEC�II TEXTIL PRODUCTION 2019 S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CONFEC�II TEXTIL PRODUCTION 2019 S.R.L.(current)
- Revenue
- 24.5K
- Employees
- 0
- Profit
- -1.9K
- Rank RO
- #618.261
- MARICONF STARTEX 2004 S.R.L.
- Revenue
- 25.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -90.3K
- Rank RO
- #617.435
- SWEVEN ATELIER S.R.L.
- Revenue
- 24.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -43.5K
- Rank RO
- #621.752
- PERDELE DRAPERII ACASA S.R.L.
- Revenue
- 27.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.1K
- Rank RO
- #613.889
- ATELIERUL GABRIELEI S.R.L.
- Revenue
- 22.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -880 lei
- Rank RO
- #625.286
- A&J TOP ENTERPRISE S.R.L.
- Revenue
- 29.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.3K
- Rank RO
- #609.813
- MOOD SWINGS S.R.L.
- Revenue
- 25.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -207K
- Rank RO
- #618.364
- HNM STYLE MARIA SRL
- Revenue
- 25.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 630 lei
- Rank RO
- #618.108
- STEPHANIE S.R.L.
- Revenue
- 25.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -34.6K
- Rank RO
- #617.939
- PALLADIUM CONF SRL
- Revenue
- 25.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.5K
- Rank RO
- #618.629
- DORINTA SRL
- Revenue
- 25.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.9K
- Rank RO
- #618.716
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CONFEC�II TEXTIL PRODUCTION 2019 S.R.L.(current) | 24.5K | 0 | -1.9K | #618.261 |
| MARICONF STARTEX 2004 S.R.L. | 25.8K | 1 | -90.3K | #617.435 |
| SWEVEN ATELIER S.R.L. | 24.1K | 1 | -43.5K | #621.752 |
| PERDELE DRAPERII ACASA S.R.L. | 27.4K | 1 | 9.1K | #613.889 |
| ATELIERUL GABRIELEI S.R.L. | 22.8K | 1 | -880 lei | #625.286 |
| A&J TOP ENTERPRISE S.R.L. | 29.2K | 1 | -6.3K | #609.813 |
| MOOD SWINGS S.R.L. | 25.4K | 1 | -207K | #618.364 |
| HNM STYLE MARIA SRL | 25.5K | 1 | 630 lei | #618.108 |
| STEPHANIE S.R.L. | 25.6K | 1 | -34.6K | #617.939 |
| PALLADIUM CONF SRL | 25.3K | 1 | 13.5K | #618.629 |
| DORINTA SRL | 25.3K | 1 | -13.9K | #618.716 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CONFEC�II TEXTIL PRODUCTION 2019 S.R.L.(you) | MARICONF STARTEX 2004 S.R.L. | SWEVEN ATELIER S.R.L. | PERDELE DRAPERII ACASA S.R.L. | ATELIERUL GABRIELEI S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 24.5K | 25.8K | 24.1K | 27.4K | 22.8K |
| Profit | -1.9K | -90.3K | -43.5K | 9.1K | -880 lei |
| Margin | -7,6% | -349,3% | -180,4% | 33,1% | -3,9% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CONFEC�II TEXTIL PRODUCTION 2019 S.R.L.”.