Competitori și alternative la CONCRET S.R.L.
Companii similare cu CONCRET S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 01), același județ (TULCEA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| CONCRET S.R.L. | 1.3M | 327K | 4 | #111.766 | #5.505 |
| PASAJ COMALIM SRL | 1.6M | 64.5K | 4 | #110.454 | #5.447 |
| PLAI S.R.L. | 1.7M | 512K | 4 | #109.345 | #5.407 |
| ZAZU AGRO GMA S.R.L. | 1.7M | 647K | 4 | #108.620 | #5.373 |
| SILAI CEREAL COMPANY S.R.L. | 1.7M | 110K | 4 | #108.159 | #5.347 |
| AGROCOM FREC��EI SRL | 1.7M | 155K | 4 | #105.314 | #5.230 |
| F�NT�NA LUI MORUZOV SRL | 1.4M | -1.9M | 4 | #120.430 | #5.842 |
| AGROZYC CEREALE SRL | 1.4M | 103K | 4 | #122.246 | #5.917 |
| DENY DUPLEX SRL | 1.6M | 27K | 4 | #111.894 | #5.513 |
| MAU AGRO CEREAL S.R.L. | 1.6M | 173K | 4 | #111.899 | #5.514 |
| SOCIETATE AGRICOLA AGROSERVICE MIHAESTI | 1.6M | 69.7K | 4 | #111.914 | #5.515 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 01, județ TULCEA, cu venituri și angajați similari cu CONCRET S.R.L..
- PASAJ COMALIM SRL · TULCEA · 1.6M · Rank #110.454
- PLAI S.R.L. · TULCEA · 1.7M · Rank #109.345
- ZAZU AGRO GMA S.R.L. · TULCEA · 1.7M · Rank #108.620
- SILAI CEREAL COMPANY S.R.L. · TULCEA · 1.7M · Rank #108.159
- AGROCOM FREC��EI SRL · TULCEA · 1.7M · Rank #105.314
- F�NT�NA LUI MORUZOV SRL · TULCEA · 1.4M · Rank #120.430
- AGROZYC CEREALE SRL · TULCEA · 1.4M · Rank #122.246
- DENY DUPLEX SRL · BUZAU · 1.6M · Rank #111.894
- MAU AGRO CEREAL S.R.L. · CONSTANTA · 1.6M · Rank #111.899
- SOCIETATE AGRICOLA AGROSERVICE MIHAESTI · NECUNOSCUT · 1.6M · Rank #111.914