CONCRET RO GRUP SRL
Revenue
30.3M
2024
Profit
-36.4K
2024
Employees
37
2024
Margin
-0,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CONCRET RO GRUP SRL este o companie de mărime medie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 30.3M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #344 la cifra de afaceri, #27.036 la profit, #271 la număr angajați din 31.269 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CONCRET RO GRUP SRL este o companie de mărime medie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 30.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -0.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #344 la cifra de afaceri, #27.036 la profit, #271 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 9.3× față de media industriei
Compania este -0.0× față de media industriei
Compania este 12.6× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALFA ROM TRANS SRL | 29.1M | 37 | Comerț en-gros |
| DIP-MOTORS S.R.L. | 29.5M | 36 | Comerț en-gros |
| ASPAD COM SRL | 29.8M | 39 | Comerț en-gros |
| FILIALA AUTOEREBUS NORD S.R.L. | 27.8M | 38 | Comerț en-gros |
| AUTOHAUS HUBER S.R.L. | 33.9M | 36 | Comerț en-gros |
| TIMAS S.R.L. | 27.5M | 38 | Comerț en-gros |
| VADCRIS GROUP TRADING SRL | 25.1M | 34 | Comerț en-gros |
| OTOKAR EUROPE FILIALA BUCURESTI S.R.L. | 32.1M | 33 | Comerț en-gros |
| VLADADEL SRL | 35.3M | 39 | Comerț en-gros |
| DRALIN TRANS SIMBOL 2000 S.R.L. | 26.2M | 45 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARGES
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -0.1%
- CA / angajat
- 828K
- Scor risc (0–100)
- 50
- Percentil piață (CA)
- Top 1%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 30.3M
- Profit net
- -36.4K
- Angajați
- 37
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 30.3M | -36.4K | 37 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CONCRET RO GRUP SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CONCRET RO GRUP SRL(current)
- Revenue
- 30.3M
- Employees
- 37
- Profit
- -36.4K
- Rank RO
- #9.932
- ALFA ROM TRANS SRL
- Revenue
- 29.1M
- Employees
- 37
- Profit
- 5.9M
- Rank RO
- #10.383
- DIP-MOTORS S.R.L.
- Revenue
- 29.5M
- Employees
- 36
- Profit
- 279K
- Rank RO
- #10.247
- ASPAD COM SRL
- Revenue
- 29.8M
- Employees
- 39
- Profit
- 2.1M
- Rank RO
- #10.173
- FILIALA AUTOEREBUS NORD S.R.L.
- Revenue
- 27.8M
- Employees
- 38
- Profit
- 1.1M
- Rank RO
- #10.807
- AUTOHAUS HUBER S.R.L.
- Revenue
- 33.9M
- Employees
- 36
- Profit
- 598K
- Rank RO
- #9.067
- TIMAS S.R.L.
- Revenue
- 27.5M
- Employees
- 38
- Profit
- 692K
- Rank RO
- #10.925
- VADCRIS GROUP TRADING SRL
- Revenue
- 25.1M
- Employees
- 34
- Profit
- 2.5M
- Rank RO
- #11.811
- OTOKAR EUROPE FILIALA BUCURESTI S.R.L.
- Revenue
- 32.1M
- Employees
- 33
- Profit
- -6.6M
- Rank RO
- #9.538
- VLADADEL SRL
- Revenue
- 35.3M
- Employees
- 39
- Profit
- 801K
- Rank RO
- #8.741
- DRALIN TRANS SIMBOL 2000 S.R.L.
- Revenue
- 26.2M
- Employees
- 45
- Profit
- 7.9M
- Rank RO
- #11.378
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CONCRET RO GRUP SRL(current) | 30.3M | 37 | -36.4K | #9.932 |
| ALFA ROM TRANS SRL | 29.1M | 37 | 5.9M | #10.383 |
| DIP-MOTORS S.R.L. | 29.5M | 36 | 279K | #10.247 |
| ASPAD COM SRL | 29.8M | 39 | 2.1M | #10.173 |
| FILIALA AUTOEREBUS NORD S.R.L. | 27.8M | 38 | 1.1M | #10.807 |
| AUTOHAUS HUBER S.R.L. | 33.9M | 36 | 598K | #9.067 |
| TIMAS S.R.L. | 27.5M | 38 | 692K | #10.925 |
| VADCRIS GROUP TRADING SRL | 25.1M | 34 | 2.5M | #11.811 |
| OTOKAR EUROPE FILIALA BUCURESTI S.R.L. | 32.1M | 33 | -6.6M | #9.538 |
| VLADADEL SRL | 35.3M | 39 | 801K | #8.741 |
| DRALIN TRANS SIMBOL 2000 S.R.L. | 26.2M | 45 | 7.9M | #11.378 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CONCRET RO GRUP SRL(you) | ALFA ROM TRANS SRL | DIP-MOTORS S.R.L. | ASPAD COM SRL | FILIALA AUTOEREBUS NORD S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 30.3M | 29.1M | 29.5M | 29.8M | 27.8M |
| Profit | -36.4K | 5.9M | 279K | 2.1M | 1.1M |
| Margin | -0,1% | 20,4% | 0,9% | 7,2% | 3,8% |
| Employees | 37 | 37 | 36 | 39 | 38 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CONCRET RO GRUP SRL”.