Revenue

285K

2024

Profit

61.6K

2024

Employees

3

2024

Margin

21,6%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

CONCREATE STUDIO 37 SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 285K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #10.176 la cifra de afaceri, #10.653 la profit, #3.370 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 21.6%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
CONCREATE STUDIO 37 SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 285K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 21.6%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #10.176 la cifra de afaceri, #10.653 la profit, #3.370 la număr angajați din 28.608 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#10.176 din 28.608 companii

Top 35.6%

Vezi clasamentul

După profit

#10.653 din 28.608 companii

Top 37.2%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#3.370 din 28.608 companii

Top 11.8%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1M lei
Marjă medie
16.2%
Angajați medie
3

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri285K lei vs medie industrie 1M lei

Compania este 0.3× față de media industriei

Marjă profit21.6% vs medie industrie 16.2%

Compania este 1.3× față de media industriei

Angajați3 vs medie industrie 3

Compania este 1.1× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 71) — 2024

Industry size

29.5B

RON revenue

Total companies

28.608

Total employees

78.684

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
TOPO DOIMAI SRL283K3Activități profesionale
N.G.R. PROJECT SRL289K3Activități profesionale
ERI PROIECTARE S.R.L.290K3Activități profesionale
HAW REGISTRATION S.R.L.278K3Activități profesionale
NOMAD ATELIER DE ARHITECTURA S.R.L.295K3Activități profesionale
ODIAN PROJECT SRL297K3Activități profesionale
BIG HAW SIDE S.R.L.298K3Activități profesionale
KOS INVEST SERV IC S.R.L.299K3Activități profesionale
ID INSTALATII PROIECTARE GAZ S.R.L.315K3Activități profesionale
MIRUNA PROIECT S.R.L.251K3Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
21.6%
CA / angajat
95.1K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 35%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    285K
    Profit net
    61.6K
    Angajați
    3

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la CONCREATE STUDIO 37 SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricCONCREATE STUDIO 37 SRL(you)TOPO DOIMAI SRLN.G.R. PROJECT SRLERI PROIECTARE S.R.L.HAW REGISTRATION S.R.L.
Revenue
285K
283K
289K
290K
278K
Profit
61.6K
16.5K
-17.3K
-101K
40.1K
Margin
21,6%
5,8%
-6,0%
-34,8%
14,4%
Employees
3
3
3
3
3
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “CONCREATE STUDIO 37 SRL”.