COMPLETE ENGINEERING S.R.L.
Revenue
23.9K
2024
Profit
1.9K
2024
Employees
0
2024
Margin
4,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
COMPLETE ENGINEERING S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 23.9K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #20.813 la cifra de afaceri, #18.140 la profit, #19.634 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- COMPLETE ENGINEERING S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 23.9K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #20.813 la cifra de afaceri, #18.140 la profit, #19.634 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| RUNCANIA-PROIECT SRL | 40.1K | 1 | Activități profesionale |
| PROIECT C & O SRL | 39.4K | 1 | Activități profesionale |
| IMO-CAD VEST SRL | 43.1K | 1 | Activități profesionale |
| EK LANDDESIGN S.R.L. | 43.9K | 1 | Activități profesionale |
| URSCONSINJ SRL | 36.1K | 1 | Activități profesionale |
| TOPOCAD EAR S.R.L. | 44.4K | 1 | Activități profesionale |
| CLEAN FOREST COZO S.R.L. | 45.4K | 1 | Activități profesionale |
| TOPOCAD ADRIAN SRL | 35.1K | 1 | Activități profesionale |
| GREPSOL CONSTRUCT S.R.L. | 39.9K | 1 | Activități profesionale |
| Firma (CUI 50852718) | 39.9K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BISTRITA-NASAUD
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 4.8%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 65%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 23.9K
- Profit net
- 1.9K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 23.9K | 1.9K | 0 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la COMPLETE ENGINEERING S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- COMPLETE ENGINEERING S.R.L.(current)
- Revenue
- 23.9K
- Employees
- 0
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #587.258
- RUNCANIA-PROIECT SRL
- Revenue
- 40.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.1K
- Rank RO
- #586.699
- PROIECT C & O SRL
- Revenue
- 39.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.2K
- Rank RO
- #588.277
- IMO-CAD VEST SRL
- Revenue
- 43.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -47.8K
- Rank RO
- #580.953
- EK LANDDESIGN S.R.L.
- Revenue
- 43.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.5K
- Rank RO
- #579.439
- URSCONSINJ SRL
- Revenue
- 36.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.1K
- Rank RO
- #594.789
- TOPOCAD EAR S.R.L.
- Revenue
- 44.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 20.1K
- Rank RO
- #578.579
- CLEAN FOREST COZO S.R.L.
- Revenue
- 45.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -29.9K
- Rank RO
- #576.495
- TOPOCAD ADRIAN SRL
- Revenue
- 35.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 18.2K
- Rank RO
- #597.051
- GREPSOL CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 39.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 619 lei
- Rank RO
- #587.276
- Firma (CUI 50852718)
- Revenue
- 39.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 32.1K
- Rank RO
- #587.290
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| COMPLETE ENGINEERING S.R.L.(current) | 23.9K | 0 | 1.9K | #587.258 |
| RUNCANIA-PROIECT SRL | 40.1K | 1 | 5.1K | #586.699 |
| PROIECT C & O SRL | 39.4K | 1 | 10.2K | #588.277 |
| IMO-CAD VEST SRL | 43.1K | 1 | -47.8K | #580.953 |
| EK LANDDESIGN S.R.L. | 43.9K | 1 | -1.5K | #579.439 |
| URSCONSINJ SRL | 36.1K | 1 | 11.1K | #594.789 |
| TOPOCAD EAR S.R.L. | 44.4K | 1 | 20.1K | #578.579 |
| CLEAN FOREST COZO S.R.L. | 45.4K | 1 | -29.9K | #576.495 |
| TOPOCAD ADRIAN SRL | 35.1K | 1 | 18.2K | #597.051 |
| GREPSOL CONSTRUCT S.R.L. | 39.9K | 1 | 619 lei | #587.276 |
| Firma (CUI 50852718) | 39.9K | 1 | 32.1K | #587.290 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | COMPLETE ENGINEERING S.R.L.(you) | RUNCANIA-PROIECT SRL | PROIECT C & O SRL | IMO-CAD VEST SRL | EK LANDDESIGN S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 23.9K | 40.1K | 39.4K | 43.1K | 43.9K |
| Profit | 1.9K | 5.1K | 10.2K | -47.8K | -1.5K |
| Margin | 4,8% | 12,6% | 25,8% | -111,0% | -3,4% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “COMPLETE ENGINEERING S.R.L.”.