COFETARIA CROCO S.R.L.
Revenue
134K
2024
Profit
34.1K
2024
Employees
2
2024
Margin
25,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
COFETARIA CROCO S.R.L. este o companie micro din sectorul Imobiliare, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 134K lei (date 2024). În industria de Imobiliare (România), compania este #14.374 la cifra de afaceri, #11.499 la profit, #2.515 la număr angajați din 32.685 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 25.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- COFETARIA CROCO S.R.L. este o companie micro din sectorul Imobiliare, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 134K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 25.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Imobiliare (România), compania este #14.374 la cifra de afaceri, #11.499 la profit, #2.515 la număr angajați din 32.685 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Imobiliare (CAEN 68) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 14.5%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 1.8× față de media industriei
Compania este 1.5× față de media industriei
Industry intelligence
Imobiliare (CAEN 68) — 2024
Industry size
36.4B
RON revenue
Total companies
32.685
Total employees
43.080
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| FANA IMOB SRL | 128K | 2 | Imobiliare |
| MOBITIM IMOBILE S.R.L. | 145K | 2 | Imobiliare |
| VAL IMOB CONSTRUCT S.R.L. | 134K | 2 | Imobiliare |
| RESEDINTA S&M S.R.L. | 135K | 2 | Imobiliare |
| IDEA REAL ESTATE INVESTMENT S.R.L. | 135K | 2 | Imobiliare |
| VEST CLASS IMOB SRL | 135K | 2 | Imobiliare |
| GAMOS COM SRL | 155K | 2 | Imobiliare |
| BCSYMY BEST CONCEPT S.R.L. | 135K | 2 | Imobiliare |
| EDY EFICIENT COM SERV SRL | 133K | 2 | Imobiliare |
| ALEX STIL SRL | 135K | 2 | Imobiliare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 68)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 25.4%
- CA / angajat
- 67.2K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 50%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 134K
- Profit net
- 34.1K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 134K | 34.1K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la COFETARIA CROCO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- COFETARIA CROCO S.R.L.(current)
- Revenue
- 134K
- Employees
- 2
- Profit
- 34.1K
- Rank RO
- #449.676
- FANA IMOB SRL
- Revenue
- 128K
- Employees
- 2
- Profit
- 20.2K
- Rank RO
- #456.413
- MOBITIM IMOBILE S.R.L.
- Revenue
- 145K
- Employees
- 2
- Profit
- -121K
- Rank RO
- #439.055
- VAL IMOB CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 134K
- Employees
- 2
- Profit
- -3.4K
- Rank RO
- #449.740
- RESEDINTA S&M S.R.L.
- Revenue
- 135K
- Employees
- 2
- Profit
- -83K
- Rank RO
- #449.325
- IDEA REAL ESTATE INVESTMENT S.R.L.
- Revenue
- 135K
- Employees
- 2
- Profit
- -159K
- Rank RO
- #449.104
- VEST CLASS IMOB SRL
- Revenue
- 135K
- Employees
- 2
- Profit
- -20.1K
- Rank RO
- #449.070
- GAMOS COM SRL
- Revenue
- 155K
- Employees
- 2
- Profit
- -37.7K
- Rank RO
- #428.018
- BCSYMY BEST CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 135K
- Employees
- 2
- Profit
- 54K
- Rank RO
- #448.784
- EDY EFICIENT COM SERV SRL
- Revenue
- 133K
- Employees
- 2
- Profit
- -109K
- Rank RO
- #450.661
- ALEX STIL SRL
- Revenue
- 135K
- Employees
- 2
- Profit
- -3.6K
- Rank RO
- #448.557
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| COFETARIA CROCO S.R.L.(current) | 134K | 2 | 34.1K | #449.676 |
| FANA IMOB SRL | 128K | 2 | 20.2K | #456.413 |
| MOBITIM IMOBILE S.R.L. | 145K | 2 | -121K | #439.055 |
| VAL IMOB CONSTRUCT S.R.L. | 134K | 2 | -3.4K | #449.740 |
| RESEDINTA S&M S.R.L. | 135K | 2 | -83K | #449.325 |
| IDEA REAL ESTATE INVESTMENT S.R.L. | 135K | 2 | -159K | #449.104 |
| VEST CLASS IMOB SRL | 135K | 2 | -20.1K | #449.070 |
| GAMOS COM SRL | 155K | 2 | -37.7K | #428.018 |
| BCSYMY BEST CONCEPT S.R.L. | 135K | 2 | 54K | #448.784 |
| EDY EFICIENT COM SERV SRL | 133K | 2 | -109K | #450.661 |
| ALEX STIL SRL | 135K | 2 | -3.6K | #448.557 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | COFETARIA CROCO S.R.L.(you) | FANA IMOB SRL | MOBITIM IMOBILE S.R.L. | VAL IMOB CONSTRUCT S.R.L. | RESEDINTA S&M S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 134K | 128K | 145K | 134K | 135K |
| Profit | 34.1K | 20.2K | -121K | -3.4K | -83K |
| Margin | 25,4% | 15,8% | -83,7% | -2,5% | -61,6% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “COFETARIA CROCO S.R.L.”.