COBA PANELS SRL
Revenue
0 lei
2024
Profit
16.3K
2024
Employees
—
2024
Margin
76,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
COBA PANELS SRL este o companie din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în BACAU (date 2024). În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #2.499 la cifra de afaceri, #1.227 la profit, #2.514 la număr angajați din 3.567 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 76.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- COBA PANELS SRL este o companie din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în BACAU (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 76.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #2.499 la cifra de afaceri, #1.227 la profit, #2.514 la număr angajați din 3.567 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 7.4M lei
- Marjă medie
- 8.5%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 9.0× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — 2024
Industry size
26.5B
RON revenue
Total companies
3.567
Total employees
35.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DANILEV-COM S.R.L. | 21.7K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| I&G BEST ENTERPRISE S.R.L. | 21K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| ASOCBRICK S.R.L. | 20.9K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| ALVIOTERA CERAM S.R.L. | 21.4K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| KOROSSIVE S.R.L. | 21.4K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| LAZ�R CONSTRUC�II UTILAJE S.R.L. | 21.4K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| ALGRIDAN SHAKY SRL | 21.6K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| Firma (CUI 50851887) | 21.3K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| TYTUS & CLAUS S.R.L. | 21.3K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| DAVAS BAU CONSTRUCT S.R.L. | 21.3K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BACAU
Industrie (CAEN 23)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 76.1%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 70%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 16.3K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 16.3K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la COBA PANELS SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- DANILEV-COM S.R.L.
- Revenue
- 21.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.3K
- Rank RO
- #627.905
- I&G BEST ENTERPRISE S.R.L.
- Revenue
- 21K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #629.636
- ASOCBRICK S.R.L.
- Revenue
- 20.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.2K
- Rank RO
- #630.252
- ALVIOTERA CERAM S.R.L.
- Revenue
- 21.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.4K
- Rank RO
- #628.596
- KOROSSIVE S.R.L.
- Revenue
- 21.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 6K
- Rank RO
- #628.665
- LAZ�R CONSTRUC�II UTILAJE S.R.L.
- Revenue
- 21.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.7K
- Rank RO
- #628.717
- ALGRIDAN SHAKY SRL
- Revenue
- 21.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -29.3K
- Rank RO
- #628.153
- Firma (CUI 50851887)
- Revenue
- 21.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 14K
- Rank RO
- #628.894
- TYTUS & CLAUS S.R.L.
- Revenue
- 21.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -52.9K
- Rank RO
- #628.951
- DAVAS BAU CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 21.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -348 lei
- Rank RO
- #629.030
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| DANILEV-COM S.R.L. | 21.7K | 1 | 7.3K | #627.905 |
| I&G BEST ENTERPRISE S.R.L. | 21K | 1 | 0 lei | #629.636 |
| ASOCBRICK S.R.L. | 20.9K | 1 | 1.2K | #630.252 |
| ALVIOTERA CERAM S.R.L. | 21.4K | 1 | 6.4K | #628.596 |
| KOROSSIVE S.R.L. | 21.4K | 1 | 6K | #628.665 |
| LAZ�R CONSTRUC�II UTILAJE S.R.L. | 21.4K | 1 | 17.7K | #628.717 |
| ALGRIDAN SHAKY SRL | 21.6K | 1 | -29.3K | #628.153 |
| Firma (CUI 50851887) | 21.3K | 1 | 14K | #628.894 |
| TYTUS & CLAUS S.R.L. | 21.3K | 1 | -52.9K | #628.951 |
| DAVAS BAU CONSTRUCT S.R.L. | 21.3K | 1 | -348 lei | #629.030 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | COBA PANELS SRL(you) | DANILEV-COM S.R.L. | I&G BEST ENTERPRISE S.R.L. | ASOCBRICK S.R.L. | ALVIOTERA CERAM S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 21.7K | 21K | 20.9K | 21.4K |
| Profit | 16.3K | 7.3K | 0 lei | 1.2K | 6.4K |
| Margin | 76,1% | 33,6% | 0,0% | 5,9% | 29,9% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “COBA PANELS SRL”.