Revenue

133K

2024

Profit

21.2K

2024

Employees

1

2024

Margin

15,9%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

CO?ARUL CU NOROC SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 133K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #4.365 la cifra de afaceri, #3.913 la profit, #2.849 la număr angajați din 9.011 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.9%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
CO?ARUL CU NOROC SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 133K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.9%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #4.365 la cifra de afaceri, #3.913 la profit, #2.849 la număr angajați din 9.011 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#4.365 din 9.011 companii

Top 48.4%

Vezi clasamentul

După profit

#3.913 din 9.011 companii

Top 43.4%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.849 din 9.011 companii

Top 31.6%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
777K lei
Marjă medie
14.2%
Angajați medie
5

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri133K lei vs medie industrie 777K lei

Compania este 0.2× față de media industriei

Marjă profit15.9% vs medie industrie 14.2%

Compania este 1.1× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 5

Compania este 0.2× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 81) — 2024

Industry size

7B

RON revenue

Total companies

9.011

Total employees

42.829

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
PADAROM SRL133K1Activități profesionale
MODERN SERVICES VIEW S.R.L.133K1Activități profesionale
GEOHYDROTHERMO S.R.L.133K1Activități profesionale
IMAD.S BUSINESS GROUP S.R.L.131K1Activități profesionale
SERVICO S.R.L.135K1Activități profesionale
CHERISH RESOURCES S.R.L.135K1Activități profesionale
VIA FAMILY S.R.L.135K1Activități profesionale
PURESHINE S.R.L.136K1Activități profesionale
TOTAL GREEN CONCEPT S.R.L.136K1Activități profesionale
NAVITAS COMPROD IMPEX SRL136K1Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
15.9%
CA / angajat
133K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 50%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    133K
    Profit net
    21.2K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la CO?ARUL CU NOROC SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricCO?ARUL CU NOROC SRL(you)PADAROM SRLMODERN SERVICES VIEW S.R.L.GEOHYDROTHERMO S.R.L.IMAD.S BUSINESS GROUP S.R.L.
Revenue
133K
133K
133K
133K
131K
Profit
21.2K
19.9K
46.3K
82.3K
16.8K
Margin
15,9%
15,0%
34,8%
61,8%
12,8%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “CO?ARUL CU NOROC SRL”.