CMA ELEGANT EXCLUSIV S.R.L.
Revenue
3.2K
2024
Profit
-19.8K
2024
Employees
—
2024
Margin
-606,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CMA ELEGANT EXCLUSIV S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 3.2K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #22.486 la cifra de afaceri, #23.934 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CMA ELEGANT EXCLUSIV S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TELEORMAN, având o cifră de afaceri de 3.2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -606.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #22.486 la cifra de afaceri, #23.934 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -91.2× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| VALY INTERNATIONAL B&Y S.R.L. | 2.9K | 1 | Alimentație și servicii |
| FONFLEURIRURALE S.R.L. | 3.3K | 1 | Alimentație și servicii |
| MAIDAN CATERING S.R.L. | 3.3K | 1 | Alimentație și servicii |
| GOLDEN SALON EVENTS S.R.L. | 3.3K | 1 | Alimentație și servicii |
| MC LORIN SRL | 3.3K | 1 | Alimentație și servicii |
| EMIMAR SERVICE SRL | 3.3K | 1 | Alimentație și servicii |
| GREEN CORNER LIFETIME SRL | 3.3K | 1 | Alimentație și servicii |
| PANINOTECA DA MARIO & SILVIA S.R.L. | 3.2K | 1 | Alimentație și servicii |
| ALTERNATIVE WAYS S.R.L. | 3.2K | 1 | Alimentație și servicii |
| ELEGANT ARTCOM S.R.L. | 3.3K | 1 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TELEORMAN
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -606.2%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 77%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 3.2K
- Profit net
- -19.8K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3.2K | -19.8K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CMA ELEGANT EXCLUSIV S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CMA ELEGANT EXCLUSIV S.R.L.(current)
- Revenue
- 3.2K
- Employees
- 0
- Profit
- -19.8K
- Rank RO
- #690.401
- VALY INTERNATIONAL B&Y S.R.L.
- Revenue
- 2.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -27K
- Rank RO
- #692.520
- FONFLEURIRURALE S.R.L.
- Revenue
- 3.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #690.389
- MAIDAN CATERING S.R.L.
- Revenue
- 3.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -3K
- Rank RO
- #690.382
- GOLDEN SALON EVENTS S.R.L.
- Revenue
- 3.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #690.429
- MC LORIN SRL
- Revenue
- 3.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.7K
- Rank RO
- #690.331
- EMIMAR SERVICE SRL
- Revenue
- 3.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -5K
- Rank RO
- #690.320
- GREEN CORNER LIFETIME SRL
- Revenue
- 3.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 928 lei
- Rank RO
- #690.320
- PANINOTECA DA MARIO & SILVIA S.R.L.
- Revenue
- 3.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 253 lei
- Rank RO
- #690.506
- ALTERNATIVE WAYS S.R.L.
- Revenue
- 3.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.7K
- Rank RO
- #690.527
- ELEGANT ARTCOM S.R.L.
- Revenue
- 3.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 686 lei
- Rank RO
- #690.301
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CMA ELEGANT EXCLUSIV S.R.L.(current) | 3.2K | 0 | -19.8K | #690.401 |
| VALY INTERNATIONAL B&Y S.R.L. | 2.9K | 1 | -27K | #692.520 |
| FONFLEURIRURALE S.R.L. | 3.3K | 1 | 1.5K | #690.389 |
| MAIDAN CATERING S.R.L. | 3.3K | 1 | -3K | #690.382 |
| GOLDEN SALON EVENTS S.R.L. | 3.3K | 1 | 1.5K | #690.429 |
| MC LORIN SRL | 3.3K | 1 | -5.7K | #690.331 |
| EMIMAR SERVICE SRL | 3.3K | 1 | -5K | #690.320 |
| GREEN CORNER LIFETIME SRL | 3.3K | 1 | 928 lei | #690.320 |
| PANINOTECA DA MARIO & SILVIA S.R.L. | 3.2K | 1 | 253 lei | #690.506 |
| ALTERNATIVE WAYS S.R.L. | 3.2K | 1 | -4.7K | #690.527 |
| ELEGANT ARTCOM S.R.L. | 3.3K | 1 | 686 lei | #690.301 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CMA ELEGANT EXCLUSIV S.R.L.(you) | VALY INTERNATIONAL B&Y S.R.L. | FONFLEURIRURALE S.R.L. | MAIDAN CATERING S.R.L. | GOLDEN SALON EVENTS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 3.2K | 2.9K | 3.3K | 3.3K | 3.3K |
| Profit | -19.8K | -27K | 1.5K | -3K | 1.5K |
| Margin | -606,2% | -938,2% | 45,9% | -90,7% | 47,1% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CMA ELEGANT EXCLUSIV S.R.L.”.