CLAUS PROFESSIONAL S.R.L.
Revenue
104K
2024
Profit
-62.2K
2024
Employees
2
2024
Margin
-59,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CLAUS PROFESSIONAL S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 104K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #5.547 la cifra de afaceri, #7.993 la profit, #3.049 la număr angajați din 8.990 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CLAUS PROFESSIONAL S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 104K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -59.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #5.547 la cifra de afaceri, #7.993 la profit, #3.049 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -10.4× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DODO TERM SRL | 102K | 2 | Fabricare |
| BRIO SERV COMPANY SRL | 97.3K | 2 | Fabricare |
| DUCOTERM SRL | 116K | 2 | Fabricare |
| FLAMELA S.R.L. | 104K | 2 | Fabricare |
| CIP CIP CIRIP S.R.L. | 104K | 2 | Fabricare |
| CONFECTII INOX & FIER FORJAT S.R.L. | 104K | 2 | Fabricare |
| MADRY TIM 15 S.R.L. | 103K | 2 | Fabricare |
| DAJBOC TECH DON S.R.L. | 102K | 2 | Fabricare |
| BUC�A STRUNG CNC S.R.L. | 102K | 2 | Fabricare |
| MARCONF METAL SRL | 106K | 2 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -59.9%
- CA / angajat
- 51.9K
- Scor risc (0–100)
- 80
- Percentil piață (CA)
- Top 54%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 104K
- Profit net
- -62.2K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 104K | -62.2K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CLAUS PROFESSIONAL S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CLAUS PROFESSIONAL S.R.L.(current)
- Revenue
- 104K
- Employees
- 2
- Profit
- -62.2K
- Rank RO
- #485.394
- DODO TERM SRL
- Revenue
- 102K
- Employees
- 2
- Profit
- -58.8K
- Rank RO
- #487.274
- BRIO SERV COMPANY SRL
- Revenue
- 97.3K
- Employees
- 2
- Profit
- -111K
- Rank RO
- #494.156
- DUCOTERM SRL
- Revenue
- 116K
- Employees
- 2
- Profit
- -23.8K
- Rank RO
- #470.423
- FLAMELA S.R.L.
- Revenue
- 104K
- Employees
- 2
- Profit
- 6.6K
- Rank RO
- #485.397
- CIP CIP CIRIP S.R.L.
- Revenue
- 104K
- Employees
- 2
- Profit
- 8.9K
- Rank RO
- #485.669
- CONFECTII INOX & FIER FORJAT S.R.L.
- Revenue
- 104K
- Employees
- 2
- Profit
- -16.6K
- Rank RO
- #485.110
- MADRY TIM 15 S.R.L.
- Revenue
- 103K
- Employees
- 2
- Profit
- -85.8K
- Rank RO
- #486.995
- DAJBOC TECH DON S.R.L.
- Revenue
- 102K
- Employees
- 2
- Profit
- 2.1K
- Rank RO
- #487.254
- BUC�A STRUNG CNC S.R.L.
- Revenue
- 102K
- Employees
- 2
- Profit
- -31.2K
- Rank RO
- #487.380
- MARCONF METAL SRL
- Revenue
- 106K
- Employees
- 2
- Profit
- -40.1K
- Rank RO
- #483.031
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CLAUS PROFESSIONAL S.R.L.(current) | 104K | 2 | -62.2K | #485.394 |
| DODO TERM SRL | 102K | 2 | -58.8K | #487.274 |
| BRIO SERV COMPANY SRL | 97.3K | 2 | -111K | #494.156 |
| DUCOTERM SRL | 116K | 2 | -23.8K | #470.423 |
| FLAMELA S.R.L. | 104K | 2 | 6.6K | #485.397 |
| CIP CIP CIRIP S.R.L. | 104K | 2 | 8.9K | #485.669 |
| CONFECTII INOX & FIER FORJAT S.R.L. | 104K | 2 | -16.6K | #485.110 |
| MADRY TIM 15 S.R.L. | 103K | 2 | -85.8K | #486.995 |
| DAJBOC TECH DON S.R.L. | 102K | 2 | 2.1K | #487.254 |
| BUC�A STRUNG CNC S.R.L. | 102K | 2 | -31.2K | #487.380 |
| MARCONF METAL SRL | 106K | 2 | -40.1K | #483.031 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CLAUS PROFESSIONAL S.R.L.(you) | DODO TERM SRL | BRIO SERV COMPANY SRL | DUCOTERM SRL | FLAMELA S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 104K | 102K | 97.3K | 116K | 104K |
| Profit | -62.2K | -58.8K | -111K | -23.8K | 6.6K |
| Margin | -59,9% | -57,4% | -113,9% | -20,5% | 6,4% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CLAUS PROFESSIONAL S.R.L.”.