CLARPRESS 2022 S.R.L.
Revenue
370K
2024
Profit
33.3K
2024
Employees
1
2024
Margin
9,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CLARPRESS 2022 S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în BRAILA, având o cifră de afaceri de 370K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #3.644 la cifra de afaceri, #3.299 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CLARPRESS 2022 S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în BRAILA, având o cifră de afaceri de 370K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #3.644 la cifra de afaceri, #3.299 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 1.6× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALL FOR WELD S.R.L. | 380K | 1 | Fabricare |
| EMI PLAST SRL | 370K | 1 | Fabricare |
| SUD METAL SYSTEMS SRL | 370K | 1 | Fabricare |
| ROBUST LOCKSMITH S.R.L. | 370K | 1 | Fabricare |
| HIGHHILL MACHINING S.R.L. | 371K | 1 | Fabricare |
| MVM CNC MANUFACTURING S.R.L. | 371K | 1 | Fabricare |
| TANPLAST S.R.L. | 369K | 1 | Fabricare |
| OTEL DESIGN COST&RAR S.R.L. | 369K | 1 | Fabricare |
| B-BUILD ENTERPRISE S.R.L. | 368K | 1 | Fabricare |
| EXPERT FACADE S.R.L. | 372K | 1 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRAILA
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 9.0%
- CA / angajat
- 370K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 30%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 370K
- Profit net
- 33.3K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 370K | 33.3K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CLARPRESS 2022 S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CLARPRESS 2022 S.R.L.(current)
- Revenue
- 370K
- Employees
- 1
- Profit
- 33.3K
- Rank RO
- #268.316
- ALL FOR WELD S.R.L.
- Revenue
- 380K
- Employees
- 1
- Profit
- 107K
- Rank RO
- #264.952
- EMI PLAST SRL
- Revenue
- 370K
- Employees
- 1
- Profit
- 67.1K
- Rank RO
- #268.299
- SUD METAL SYSTEMS SRL
- Revenue
- 370K
- Employees
- 1
- Profit
- 212K
- Rank RO
- #268.355
- ROBUST LOCKSMITH S.R.L.
- Revenue
- 370K
- Employees
- 1
- Profit
- 166K
- Rank RO
- #268.564
- HIGHHILL MACHINING S.R.L.
- Revenue
- 371K
- Employees
- 1
- Profit
- 289K
- Rank RO
- #268.065
- MVM CNC MANUFACTURING S.R.L.
- Revenue
- 371K
- Employees
- 1
- Profit
- 158K
- Rank RO
- #267.986
- TANPLAST S.R.L.
- Revenue
- 369K
- Employees
- 1
- Profit
- 24.7K
- Rank RO
- #268.734
- OTEL DESIGN COST&RAR S.R.L.
- Revenue
- 369K
- Employees
- 1
- Profit
- 74.1K
- Rank RO
- #268.741
- B-BUILD ENTERPRISE S.R.L.
- Revenue
- 368K
- Employees
- 1
- Profit
- 23.6K
- Rank RO
- #269.098
- EXPERT FACADE S.R.L.
- Revenue
- 372K
- Employees
- 1
- Profit
- 339K
- Rank RO
- #267.494
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CLARPRESS 2022 S.R.L.(current) | 370K | 1 | 33.3K | #268.316 |
| ALL FOR WELD S.R.L. | 380K | 1 | 107K | #264.952 |
| EMI PLAST SRL | 370K | 1 | 67.1K | #268.299 |
| SUD METAL SYSTEMS SRL | 370K | 1 | 212K | #268.355 |
| ROBUST LOCKSMITH S.R.L. | 370K | 1 | 166K | #268.564 |
| HIGHHILL MACHINING S.R.L. | 371K | 1 | 289K | #268.065 |
| MVM CNC MANUFACTURING S.R.L. | 371K | 1 | 158K | #267.986 |
| TANPLAST S.R.L. | 369K | 1 | 24.7K | #268.734 |
| OTEL DESIGN COST&RAR S.R.L. | 369K | 1 | 74.1K | #268.741 |
| B-BUILD ENTERPRISE S.R.L. | 368K | 1 | 23.6K | #269.098 |
| EXPERT FACADE S.R.L. | 372K | 1 | 339K | #267.494 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CLARPRESS 2022 S.R.L.(you) | ALL FOR WELD S.R.L. | EMI PLAST SRL | SUD METAL SYSTEMS SRL | ROBUST LOCKSMITH S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 370K | 380K | 370K | 370K | 370K |
| Profit | 33.3K | 107K | 67.1K | 212K | 166K |
| Margin | 9,0% | 28,1% | 18,1% | 57,3% | 45,0% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CLARPRESS 2022 S.R.L.”.