CIPADU SERV SRL
Revenue
1.3M
2024
Profit
9.5K
2024
Employees
6
2024
Margin
0,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CIPADU SERV SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 1.3M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #4.445 la cifra de afaceri, #11.521 la profit, #2.372 la număr angajați din 31.269 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CIPADU SERV SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 1.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #4.445 la cifra de afaceri, #11.521 la profit, #2.372 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 2.0× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| FRANCESKA SRL | 1.3M | 6 | Comerț en-gros |
| AUTOEST INVEST S.R.L. | 1.4M | 6 | Comerț en-gros |
| TOMA AUTOTEHNIC S.R.L. | 1.4M | 6 | Comerț en-gros |
| ADY SERVICE S.R.L. | 1.4M | 6 | Comerț en-gros |
| MOTOR COMPANY OMNIA S.R.L. | 1.4M | 6 | Comerț en-gros |
| SAFETY MOTORS SRL | 1.4M | 6 | Comerț en-gros |
| AUTO COS SERVICE S.R.L. | 1.5M | 6 | Comerț en-gros |
| EUROTEXSO DISTRIBUTION SRL | 1.5M | 6 | Comerț en-gros |
| JEEP COMSERVICE SRL | 1.5M | 6 | Comerț en-gros |
| ERIS 98 SRL | 1.5M | 6 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ NEAMT
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.7%
- CA / angajat
- 240K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 13%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.3M
- Profit net
- 9.5K
- Angajați
- 6
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.3M | 9.5K | 6 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CIPADU SERV SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CIPADU SERV SRL(current)
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 6
- Profit
- 9.5K
- Rank RO
- #120.176
- FRANCESKA SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 6
- Profit
- 72.7K
- Rank RO
- #126.565
- AUTOEST INVEST S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 6
- Profit
- 354K
- Rank RO
- #120.181
- TOMA AUTOTEHNIC S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 6
- Profit
- 45K
- Rank RO
- #120.311
- ADY SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 6
- Profit
- 57.2K
- Rank RO
- #119.923
- MOTOR COMPANY OMNIA S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 6
- Profit
- -13.3K
- Rank RO
- #120.463
- SAFETY MOTORS SRL
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 6
- Profit
- 30.8K
- Rank RO
- #119.700
- AUTO COS SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 6
- Profit
- 113K
- Rank RO
- #119.635
- EUROTEXSO DISTRIBUTION SRL
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 6
- Profit
- 369K
- Rank RO
- #119.514
- JEEP COMSERVICE SRL
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 6
- Profit
- 374K
- Rank RO
- #119.464
- ERIS 98 SRL
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 6
- Profit
- 26.6K
- Rank RO
- #119.421
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CIPADU SERV SRL(current) | 1.3M | 6 | 9.5K | #120.176 |
| FRANCESKA SRL | 1.3M | 6 | 72.7K | #126.565 |
| AUTOEST INVEST S.R.L. | 1.4M | 6 | 354K | #120.181 |
| TOMA AUTOTEHNIC S.R.L. | 1.4M | 6 | 45K | #120.311 |
| ADY SERVICE S.R.L. | 1.4M | 6 | 57.2K | #119.923 |
| MOTOR COMPANY OMNIA S.R.L. | 1.4M | 6 | -13.3K | #120.463 |
| SAFETY MOTORS SRL | 1.4M | 6 | 30.8K | #119.700 |
| AUTO COS SERVICE S.R.L. | 1.5M | 6 | 113K | #119.635 |
| EUROTEXSO DISTRIBUTION SRL | 1.5M | 6 | 369K | #119.514 |
| JEEP COMSERVICE SRL | 1.5M | 6 | 374K | #119.464 |
| ERIS 98 SRL | 1.5M | 6 | 26.6K | #119.421 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CIPADU SERV SRL(you) | FRANCESKA SRL | AUTOEST INVEST S.R.L. | TOMA AUTOTEHNIC S.R.L. | ADY SERVICE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.3M | 1.3M | 1.4M | 1.4M | 1.4M |
| Profit | 9.5K | 72.7K | 354K | 45K | 57.2K |
| Margin | 0,7% | 5,5% | 24,5% | 3,1% | 4,0% |
| Employees | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CIPADU SERV SRL”.