CIOFFLE SRL
Revenue
2.2M
2024
Profit
482K
2024
Employees
10
2024
Margin
21,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CIOFFLE SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 2.2M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #3.132 la cifra de afaceri, #1.485 la profit, #2.755 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 21.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CIOFFLE SRL este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 2.2M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 21.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #3.132 la cifra de afaceri, #1.485 la profit, #2.755 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 2.0× față de media industriei
Compania este 3.3× față de media industriei
Compania este 2.3× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BIG EDY SRL | 2.3M | 10 | Alimentație și servicii |
| BISTRO LE DOME SRL | 2M | 10 | Alimentație și servicii |
| ANIRAK ASINIS BUSINESS S.R.L. | 2.3M | 11 | Alimentație și servicii |
| GUST� DELIVERY S.R.L. | 2.2M | 9 | Alimentație și servicii |
| LA RAISA RESTAURANT S.R.L. | 2.1M | 11 | Alimentație și servicii |
| MAHA PUB PARTENER S.R.L. | 2.2M | 10 | Alimentație și servicii |
| SCORPION EXPERT SRL | 2.2M | 10 | Alimentație și servicii |
| GOURMET GALORE S.R.L. | 2.2M | 10 | Alimentație și servicii |
| DBF GROUP SRL | 2.2M | 10 | Alimentație și servicii |
| HUG COFFEE LIFE S.R.L. | 2.2M | 10 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 21.8%
- CA / angajat
- 221K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 10%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.2M
- Profit net
- 482K
- Angajați
- 10
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.2M | 482K | 10 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CIOFFLE SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CIOFFLE SRL(current)
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 10
- Profit
- 482K
- Rank RO
- #88.385
- BIG EDY SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 10
- Profit
- 502K
- Rank RO
- #84.691
- BISTRO LE DOME SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 10
- Profit
- 197K
- Rank RO
- #96.379
- ANIRAK ASINIS BUSINESS S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 11
- Profit
- 469K
- Rank RO
- #85.780
- GUST� DELIVERY S.R.L.
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 9
- Profit
- 255K
- Rank RO
- #90.345
- LA RAISA RESTAURANT S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 11
- Profit
- -241K
- Rank RO
- #91.086
- MAHA PUB PARTENER S.R.L.
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 10
- Profit
- 46.7K
- Rank RO
- #88.350
- SCORPION EXPERT SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 10
- Profit
- 78K
- Rank RO
- #88.001
- GOURMET GALORE S.R.L.
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 10
- Profit
- 453K
- Rank RO
- #87.899
- DBF GROUP SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 10
- Profit
- 361K
- Rank RO
- #87.825
- HUG COFFEE LIFE S.R.L.
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 10
- Profit
- 168K
- Rank RO
- #87.455
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CIOFFLE SRL(current) | 2.2M | 10 | 482K | #88.385 |
| BIG EDY SRL | 2.3M | 10 | 502K | #84.691 |
| BISTRO LE DOME SRL | 2M | 10 | 197K | #96.379 |
| ANIRAK ASINIS BUSINESS S.R.L. | 2.3M | 11 | 469K | #85.780 |
| GUST� DELIVERY S.R.L. | 2.2M | 9 | 255K | #90.345 |
| LA RAISA RESTAURANT S.R.L. | 2.1M | 11 | -241K | #91.086 |
| MAHA PUB PARTENER S.R.L. | 2.2M | 10 | 46.7K | #88.350 |
| SCORPION EXPERT SRL | 2.2M | 10 | 78K | #88.001 |
| GOURMET GALORE S.R.L. | 2.2M | 10 | 453K | #87.899 |
| DBF GROUP SRL | 2.2M | 10 | 361K | #87.825 |
| HUG COFFEE LIFE S.R.L. | 2.2M | 10 | 168K | #87.455 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CIOFFLE SRL(you) | BIG EDY SRL | BISTRO LE DOME SRL | ANIRAK ASINIS BUSINESS S.R.L. | GUST� DELIVERY S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.2M | 2.3M | 2M | 2.3M | 2.2M |
| Profit | 482K | 502K | 197K | 469K | 255K |
| Margin | 21,8% | 21,6% | 10,0% | 20,5% | 11,8% |
| Employees | 10 | 10 | 10 | 11 | 9 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CIOFFLE SRL”.