CINSOFT GRUP S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-2.6K
2024
Employees
—
2024
Margin
-611,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CINSOFT GRUP S.R.L. este o companie din sectorul IT, cu sediul în BUCURESTI (date 2024). În industria de IT (România), compania este #30.352 la cifra de afaceri, #30.733 la profit, #26.590 la număr angajați din 36.296 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CINSOFT GRUP S.R.L. este o companie din sectorul IT, cu sediul în BUCURESTI (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -611.6%).
- Poziție în industrie
- În industria de IT (România), compania este #30.352 la cifra de afaceri, #30.733 la profit, #26.590 la număr angajați din 36.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria IT (CAEN 62) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.8M lei
- Marjă medie
- 14.7%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este -41.5× față de media industriei
Industry intelligence
IT (CAEN 62) — 2024
Industry size
64.6B
RON revenue
Total companies
36.296
Total employees
147.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| UNIVERSAL IT DEVELOPMENT S.R.L. | 429 lei | 1 | IT |
| WHITE HAT CYBER S.R.L. | 443 lei | 1 | IT |
| ENERGIA CLOUD SISTEM S.A. | 411 lei | 1 | IT |
| NEW SYSTEMS S.R.L. | 450 lei | 1 | IT |
| KEYDEV SOFTWARE S.R.L. | 453 lei | 1 | IT |
| THUNGA IMPEX S.R.L. | 407 lei | 1 | IT |
| ESSECI INFO SERVICE S.R.L. | 457 lei | 1 | IT |
| DAS WEBDESIGN SRL | 458 lei | 1 | IT |
| PLATINUM SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. | 400 lei | 1 | IT |
| SIGNIO SOFTWARE S.R.L. | 395 lei | 1 | IT |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 62)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -611.6%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 79%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -2.6K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -2.6K | — |
Explore
Industry (CAEN 62)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CINSOFT GRUP S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- UNIVERSAL IT DEVELOPMENT S.R.L.
- Revenue
- 429 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -416 lei
- Rank RO
- #710.031
- WHITE HAT CYBER S.R.L.
- Revenue
- 443 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -4.4K
- Rank RO
- #709.902
- ENERGIA CLOUD SISTEM S.A.
- Revenue
- 411 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -97.7K
- Rank RO
- #710.267
- NEW SYSTEMS S.R.L.
- Revenue
- 450 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -5.8K
- Rank RO
- #709.801
- KEYDEV SOFTWARE S.R.L.
- Revenue
- 453 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -52.1K
- Rank RO
- #709.779
- THUNGA IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 407 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -636 lei
- Rank RO
- #710.308
- ESSECI INFO SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 457 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -15.6K
- Rank RO
- #709.756
- DAS WEBDESIGN SRL
- Revenue
- 458 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -1.4K
- Rank RO
- #709.750
- PLATINUM SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 400 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -1.5K
- Rank RO
- #710.362
- SIGNIO SOFTWARE S.R.L.
- Revenue
- 395 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -53.9K
- Rank RO
- #710.554
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| UNIVERSAL IT DEVELOPMENT S.R.L. | 429 lei | 1 | -416 lei | #710.031 |
| WHITE HAT CYBER S.R.L. | 443 lei | 1 | -4.4K | #709.902 |
| ENERGIA CLOUD SISTEM S.A. | 411 lei | 1 | -97.7K | #710.267 |
| NEW SYSTEMS S.R.L. | 450 lei | 1 | -5.8K | #709.801 |
| KEYDEV SOFTWARE S.R.L. | 453 lei | 1 | -52.1K | #709.779 |
| THUNGA IMPEX S.R.L. | 407 lei | 1 | -636 lei | #710.308 |
| ESSECI INFO SERVICE S.R.L. | 457 lei | 1 | -15.6K | #709.756 |
| DAS WEBDESIGN SRL | 458 lei | 1 | -1.4K | #709.750 |
| PLATINUM SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. | 400 lei | 1 | -1.5K | #710.362 |
| SIGNIO SOFTWARE S.R.L. | 395 lei | 1 | -53.9K | #710.554 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CINSOFT GRUP S.R.L.(you) | UNIVERSAL IT DEVELOPMENT S.R.L. | WHITE HAT CYBER S.R.L. | ENERGIA CLOUD SISTEM S.A. | NEW SYSTEMS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 429 lei | 443 lei | 411 lei | 450 lei |
| Profit | -2.6K | -416 lei | -4.4K | -97.7K | -5.8K |
| Margin | -611,6% | -97,0% | -988,0% | -23774,5% | -1284,2% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CINSOFT GRUP S.R.L.”.