CHRISPIN S.R.L.
Revenue
89.5K
2024
Profit
3K
2024
Employees
2
2024
Margin
2,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CHRISPIN S.R.L. este o companie micro din sectorul Imobiliare, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 89.5K lei (date 2024). În industria de Imobiliare (România), compania este #14.129 la cifra de afaceri, #16.426 la profit, #2.515 la număr angajați din 32.685 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CHRISPIN S.R.L. este o companie micro din sectorul Imobiliare, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 89.5K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Imobiliare (România), compania este #14.129 la cifra de afaceri, #16.426 la profit, #2.515 la număr angajați din 32.685 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Imobiliare (CAEN 68) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 14.5%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 1.5× față de media industriei
Industry intelligence
Imobiliare (CAEN 68) — 2024
Industry size
36.4B
RON revenue
Total companies
32.685
Total employees
43.080
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DMD INVESTMENTS S.R.L. | 140K | 2 | Imobiliare |
| INTER MELA SRL | 145K | 2 | Imobiliare |
| ROMEOS RO S.R.L. | 147K | 2 | Imobiliare |
| VINICRIS & VLAD S.R.L. | 148K | 2 | Imobiliare |
| ALSA IMOB S.R.L. | 128K | 2 | Imobiliare |
| RALNIS INVEST S.R.L. | 141K | 2 | Imobiliare |
| TRANSILVANIA HERITAGE SRL | 141K | 2 | Imobiliare |
| SCORPIO NERO S.R.L. | 139K | 2 | Imobiliare |
| PRODAS UNION SA | 139K | 2 | Imobiliare |
| FIDELIS ESTATE S.R.L. | 163K | 2 | Imobiliare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 68)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 2.1%
- CA / angajat
- 70.2K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 49%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 89.5K
- Profit net
- 3K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 89.5K | 3K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CHRISPIN S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CHRISPIN S.R.L.(current)
- Revenue
- 89.5K
- Employees
- 2
- Profit
- 3K
- Rank RO
- #443.344
- DMD INVESTMENTS S.R.L.
- Revenue
- 140K
- Employees
- 2
- Profit
- -505K
- Rank RO
- #443.899
- INTER MELA SRL
- Revenue
- 145K
- Employees
- 2
- Profit
- -87.6K
- Rank RO
- #438.416
- ROMEOS RO S.R.L.
- Revenue
- 147K
- Employees
- 2
- Profit
- -79.3K
- Rank RO
- #436.208
- VINICRIS & VLAD S.R.L.
- Revenue
- 148K
- Employees
- 2
- Profit
- 7.5K
- Rank RO
- #435.912
- ALSA IMOB S.R.L.
- Revenue
- 128K
- Employees
- 2
- Profit
- -404K
- Rank RO
- #456.573
- RALNIS INVEST S.R.L.
- Revenue
- 141K
- Employees
- 2
- Profit
- 80 lei
- Rank RO
- #443.214
- TRANSILVANIA HERITAGE SRL
- Revenue
- 141K
- Employees
- 2
- Profit
- 46.1K
- Rank RO
- #442.495
- SCORPIO NERO S.R.L.
- Revenue
- 139K
- Employees
- 2
- Profit
- 11.3K
- Rank RO
- #444.387
- PRODAS UNION SA
- Revenue
- 139K
- Employees
- 2
- Profit
- 16.8K
- Rank RO
- #444.541
- FIDELIS ESTATE S.R.L.
- Revenue
- 163K
- Employees
- 2
- Profit
- -46.6K
- Rank RO
- #420.712
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CHRISPIN S.R.L.(current) | 89.5K | 2 | 3K | #443.344 |
| DMD INVESTMENTS S.R.L. | 140K | 2 | -505K | #443.899 |
| INTER MELA SRL | 145K | 2 | -87.6K | #438.416 |
| ROMEOS RO S.R.L. | 147K | 2 | -79.3K | #436.208 |
| VINICRIS & VLAD S.R.L. | 148K | 2 | 7.5K | #435.912 |
| ALSA IMOB S.R.L. | 128K | 2 | -404K | #456.573 |
| RALNIS INVEST S.R.L. | 141K | 2 | 80 lei | #443.214 |
| TRANSILVANIA HERITAGE SRL | 141K | 2 | 46.1K | #442.495 |
| SCORPIO NERO S.R.L. | 139K | 2 | 11.3K | #444.387 |
| PRODAS UNION SA | 139K | 2 | 16.8K | #444.541 |
| FIDELIS ESTATE S.R.L. | 163K | 2 | -46.6K | #420.712 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CHRISPIN S.R.L.(you) | DMD INVESTMENTS S.R.L. | INTER MELA SRL | ROMEOS RO S.R.L. | VINICRIS & VLAD S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 89.5K | 140K | 145K | 147K | 148K |
| Profit | 3K | -505K | -87.6K | -79.3K | 7.5K |
| Margin | 2,1% | -361,0% | -60,4% | -53,8% | 5,1% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CHRISPIN S.R.L.”.