CHIC DOG C & A S.R.L.
Revenue
43.6K
2024
Profit
9.5K
2024
Employees
—
2024
Margin
21,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CHIC DOG C & A S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 43.6K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #3.014 la cifra de afaceri, #2.100 la profit, #2.992 la număr angajați din 3.673 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 21.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CHIC DOG C & A S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 43.6K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 21.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #3.014 la cifra de afaceri, #2.100 la profit, #2.992 la număr angajați din 3.673 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 75) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 869K lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 2.6× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 75) — 2024
Industry size
3.2B
RON revenue
Total companies
3.673
Total employees
9.821
Industry growth
—
YoY
Top companies
- VANBET SRL488M
- COW GENETICS SRL67.2M
- MONTERO VET S.R.L.59.3M
- VET DIAGNOSTIC SRL56.9M
- SEREDIN AVI S.R.L.49.8M
- MIN-D.V. S.R.L.45.7M
- CITYVET PET & FARM SRL44.5M
- YOUR STUFF SRL43M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| A & B KRISVET SRL-D | 43.4K | 1 | Activități profesionale |
| ELITE DERMA VET S.R.L. | 47.7K | 1 | Activități profesionale |
| BASCRISNIC VET S.R.L. | 43.8K | 1 | Activități profesionale |
| GUARDAMED SRL | 43.3K | 1 | Activități profesionale |
| HEXAVET SRL | 42.9K | 1 | Activități profesionale |
| XANDRA-VET S.R.L. | 42.8K | 1 | Activități profesionale |
| ASVU-SPOT SRL | 44.7K | 1 | Activități profesionale |
| AS - VET SRL | 42.4K | 1 | Activități profesionale |
| MIRAVET CARE S.R.L. | 42.2K | 1 | Activități profesionale |
| PALCRIVET S.R.L. | 45.5K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ HUNEDOARA
Industrie (CAEN 75)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 21.9%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 64%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 43.6K
- Profit net
- 9.5K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 43.6K | 9.5K | — |
Explore
Industry (CAEN 75)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CHIC DOG C & A S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CHIC DOG C & A S.R.L.(current)
- Revenue
- 43.6K
- Employees
- 0
- Profit
- 9.5K
- Rank RO
- #580.060
- A & B KRISVET SRL-D
- Revenue
- 43.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.9K
- Rank RO
- #580.390
- ELITE DERMA VET S.R.L.
- Revenue
- 47.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -19K
- Rank RO
- #572.281
- BASCRISNIC VET S.R.L.
- Revenue
- 43.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.8K
- Rank RO
- #579.672
- GUARDAMED SRL
- Revenue
- 43.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.9K
- Rank RO
- #580.606
- HEXAVET SRL
- Revenue
- 42.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -101K
- Rank RO
- #581.241
- XANDRA-VET S.R.L.
- Revenue
- 42.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.7K
- Rank RO
- #581.400
- ASVU-SPOT SRL
- Revenue
- 44.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.9K
- Rank RO
- #577.908
- AS - VET SRL
- Revenue
- 42.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 19K
- Rank RO
- #582.361
- MIRAVET CARE S.R.L.
- Revenue
- 42.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -26.6K
- Rank RO
- #582.706
- PALCRIVET S.R.L.
- Revenue
- 45.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 36.6K
- Rank RO
- #576.346
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CHIC DOG C & A S.R.L.(current) | 43.6K | 0 | 9.5K | #580.060 |
| A & B KRISVET SRL-D | 43.4K | 1 | 5.9K | #580.390 |
| ELITE DERMA VET S.R.L. | 47.7K | 1 | -19K | #572.281 |
| BASCRISNIC VET S.R.L. | 43.8K | 1 | -10.8K | #579.672 |
| GUARDAMED SRL | 43.3K | 1 | -20.9K | #580.606 |
| HEXAVET SRL | 42.9K | 1 | -101K | #581.241 |
| XANDRA-VET S.R.L. | 42.8K | 1 | -20.7K | #581.400 |
| ASVU-SPOT SRL | 44.7K | 1 | 2.9K | #577.908 |
| AS - VET SRL | 42.4K | 1 | 19K | #582.361 |
| MIRAVET CARE S.R.L. | 42.2K | 1 | -26.6K | #582.706 |
| PALCRIVET S.R.L. | 45.5K | 1 | 36.6K | #576.346 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CHIC DOG C & A S.R.L.(you) | A & B KRISVET SRL-D | ELITE DERMA VET S.R.L. | BASCRISNIC VET S.R.L. | GUARDAMED SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 43.6K | 43.4K | 47.7K | 43.8K | 43.3K |
| Profit | 9.5K | 5.9K | -19K | -10.8K | -20.9K |
| Margin | 21,9% | 13,6% | -39,9% | -24,7% | -48,3% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CHIC DOG C & A S.R.L.”.