Revenue

1.9M

2024

Profit

744K

2024

Employees

8

2024

Margin

37,1%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

CHEF IN WHITE S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 1.9M lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #544 la cifra de afaceri, #304 la profit, #641 la număr angajați din 9.011 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 37.1%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
CHEF IN WHITE S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 1.9M lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 37.1%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #544 la cifra de afaceri, #304 la profit, #641 la număr angajați din 9.011 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#544 din 9.011 companii

Top 6.0%

Vezi clasamentul

După profit

#304 din 9.011 companii

Top 3.4%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#641 din 9.011 companii

Top 7.1%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
777K lei
Marjă medie
14.2%
Angajați medie
5

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri1.9M lei vs medie industrie 777K lei

Compania este 2.5× față de media industriei

Marjă profit37.1% vs medie industrie 14.2%

Compania este 2.6× față de media industriei

Angajați8 vs medie industrie 5

Compania este 1.7× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 81) — 2024

Industry size

7B

RON revenue

Total companies

9.011

Total employees

42.829

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
ANMAR IMPROEX INTERNATIONAL SRL2.1M8Activități profesionale
PROFI SERV BLUE ACS S.R.L.2.1M8Activități profesionale
FRAMSTEG MANAGEMENT SRL2.1M8Activități profesionale
SIVE - PROPERTY MANAGEMENT SRL2.3M8Activități profesionale
ALPHA QUANTUM SERVICES S.R.L.2M9Activități profesionale
DUST FACILITY MANAGEMENT S.R.L.2M7Activități profesionale
UNIVERSAL CLEANING STAR SRL2.3M8Activități profesionale
QATRA ACTIV SOLUTIONS SRL2M7Activități profesionale
MCA ALPHA LEADERSHIP S.R.L.2.1M8Activități profesionale
TEHNOTERM 2000 SRL1.9M9Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
37.1%
CA / angajat
250K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 11%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    1.9M
    Profit net
    744K
    Angajați
    8

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la CHEF IN WHITE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricCHEF IN WHITE S.R.L.(you)ANMAR IMPROEX INTERNATIONAL SRLPROFI SERV BLUE ACS S.R.L.FRAMSTEG MANAGEMENT SRLSIVE - PROPERTY MANAGEMENT SRL
Revenue
1.9M
2.1M
2.1M
2.1M
2.3M
Profit
744K
420K
617K
229K
182K
Margin
37,1%
20,2%
29,0%
10,7%
8,1%
Employees
8
8
8
8
8
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “CHEF IN WHITE S.R.L.”.