CENTRAL CITY RESIDENCE S.R.L.
Revenue
295K
2024
Profit
-235K
2024
Employees
6
2024
Margin
-79,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CENTRAL CITY RESIDENCE S.R.L. este o companie micro din sectorul Imobiliare, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 295K lei (date 2024). În industria de Imobiliare (România), compania este #8.965 la cifra de afaceri, #31.538 la profit, #840 la număr angajați din 32.685 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CENTRAL CITY RESIDENCE S.R.L. este o companie micro din sectorul Imobiliare, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 295K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -79.7%).
- Poziție în industrie
- În industria de Imobiliare (România), compania este #8.965 la cifra de afaceri, #31.538 la profit, #840 la număr angajați din 32.685 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Imobiliare (CAEN 68) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 14.5%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este -5.5× față de media industriei
Compania este 4.6× față de media industriei
Industry intelligence
Imobiliare (CAEN 68) — 2024
Industry size
36.4B
RON revenue
Total companies
32.685
Total employees
43.080
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GLOBAL MANAGEMENT & MAINTENANCE SRL | 295K | 6 | Imobiliare |
| MOTU CONSULTING SERVICES S.R.L. | 296K | 6 | Imobiliare |
| CARAIMAN IMOBILIARE SRL | 294K | 6 | Imobiliare |
| SCOMET SUD SRL | 287K | 6 | Imobiliare |
| FIN ART SRL | 315K | 6 | Imobiliare |
| ALSADRA PROD COMPANY SRL | 317K | 6 | Imobiliare |
| BLOCK'VIST S.R.L. | 296K | 7 | Imobiliare |
| X.BLOC EXPERT ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L. | 294K | 7 | Imobiliare |
| REMESA S.R.L. | 349K | 6 | Imobiliare |
| NEMONI GRUP ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L. | 299K | 7 | Imobiliare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 68)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -79.7%
- CA / angajat
- 49.2K
- Scor risc (0–100)
- 90
- Percentil piață (CA)
- Top 34%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 295K
- Profit net
- -235K
- Angajați
- 6
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 295K | -235K | 6 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CENTRAL CITY RESIDENCE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CENTRAL CITY RESIDENCE S.R.L.(current)
- Revenue
- 295K
- Employees
- 6
- Profit
- -235K
- Rank RO
- #307.485
- GLOBAL MANAGEMENT & MAINTENANCE SRL
- Revenue
- 295K
- Employees
- 6
- Profit
- -96.1K
- Rank RO
- #307.074
- MOTU CONSULTING SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 296K
- Employees
- 6
- Profit
- 7.8K
- Rank RO
- #305.762
- CARAIMAN IMOBILIARE SRL
- Revenue
- 294K
- Employees
- 6
- Profit
- -8.8K
- Rank RO
- #309.133
- SCOMET SUD SRL
- Revenue
- 287K
- Employees
- 6
- Profit
- -17.7K
- Rank RO
- #317.015
- FIN ART SRL
- Revenue
- 315K
- Employees
- 6
- Profit
- -118K
- Rank RO
- #289.810
- ALSADRA PROD COMPANY SRL
- Revenue
- 317K
- Employees
- 6
- Profit
- 35.9K
- Rank RO
- #288.899
- BLOCK'VIST S.R.L.
- Revenue
- 296K
- Employees
- 7
- Profit
- -290K
- Rank RO
- #306.513
- X.BLOC EXPERT ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L.
- Revenue
- 294K
- Employees
- 7
- Profit
- -76.5K
- Rank RO
- #309.372
- REMESA S.R.L.
- Revenue
- 349K
- Employees
- 6
- Profit
- 10.1K
- Rank RO
- #276.113
- NEMONI GRUP ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L.
- Revenue
- 299K
- Employees
- 7
- Profit
- -131K
- Rank RO
- #299.068
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CENTRAL CITY RESIDENCE S.R.L.(current) | 295K | 6 | -235K | #307.485 |
| GLOBAL MANAGEMENT & MAINTENANCE SRL | 295K | 6 | -96.1K | #307.074 |
| MOTU CONSULTING SERVICES S.R.L. | 296K | 6 | 7.8K | #305.762 |
| CARAIMAN IMOBILIARE SRL | 294K | 6 | -8.8K | #309.133 |
| SCOMET SUD SRL | 287K | 6 | -17.7K | #317.015 |
| FIN ART SRL | 315K | 6 | -118K | #289.810 |
| ALSADRA PROD COMPANY SRL | 317K | 6 | 35.9K | #288.899 |
| BLOCK'VIST S.R.L. | 296K | 7 | -290K | #306.513 |
| X.BLOC EXPERT ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L. | 294K | 7 | -76.5K | #309.372 |
| REMESA S.R.L. | 349K | 6 | 10.1K | #276.113 |
| NEMONI GRUP ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L. | 299K | 7 | -131K | #299.068 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CENTRAL CITY RESIDENCE S.R.L.(you) | GLOBAL MANAGEMENT & MAINTENANCE SRL | MOTU CONSULTING SERVICES S.R.L. | CARAIMAN IMOBILIARE SRL | SCOMET SUD SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 295K | 295K | 296K | 294K | 287K |
| Profit | -235K | -96.1K | 7.8K | -8.8K | -17.7K |
| Margin | -79,7% | -32,5% | 2,6% | -3,0% | -6,2% |
| Employees | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CENTRAL CITY RESIDENCE S.R.L.”.