CELUM ETERN CONSTRUCT S.R.L.
Revenue
198K
2024
Profit
-232K
2024
Employees
4
2024
Margin
-117,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CELUM ETERN CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 198K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #25.006 la cifra de afaceri, #54.087 la profit, #8.938 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CELUM ETERN CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 198K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -117.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #25.006 la cifra de afaceri, #54.087 la profit, #8.938 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -11.9× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DAS SOLUTIONS CONSTRUCT S.R.L. | 196K | 4 | Construcții |
| KLA & CO CONSTRUCT S.R.L. | 203K | 4 | Construcții |
| LINASAB S.R.L. | 212K | 4 | Construcții |
| AYLIN C.G.L. CONSTRUCT S.R.L. | 213K | 4 | Construcții |
| HOME CONSTRUCT PROJECT S.R.L. | 198K | 4 | Construcții |
| ARAMIS CTE S.R.L. | 198K | 4 | Construcții |
| T.G.C. ARMCONSTRUCT SRL | 198K | 4 | Construcții |
| VICONS LUPU SRL | 229K | 4 | Construcții |
| CONTEX PLAN S.R.L. | 197K | 4 | Construcții |
| OVIMAR CONSTRUCT SRL | 197K | 4 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -117.1%
- CA / angajat
- 49.6K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 43%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 198K
- Profit net
- -232K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 198K | -232K | 4 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CELUM ETERN CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CELUM ETERN CONSTRUCT S.R.L.(current)
- Revenue
- 198K
- Employees
- 4
- Profit
- -232K
- Rank RO
- #388.769
- DAS SOLUTIONS CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 196K
- Employees
- 4
- Profit
- 19.4K
- Rank RO
- #390.957
- KLA & CO CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 203K
- Employees
- 4
- Profit
- -22.6K
- Rank RO
- #384.345
- LINASAB S.R.L.
- Revenue
- 212K
- Employees
- 4
- Profit
- -46.9K
- Rank RO
- #377.030
- AYLIN C.G.L. CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 213K
- Employees
- 4
- Profit
- -106K
- Rank RO
- #376.013
- HOME CONSTRUCT PROJECT S.R.L.
- Revenue
- 198K
- Employees
- 4
- Profit
- -59.6K
- Rank RO
- #388.788
- ARAMIS CTE S.R.L.
- Revenue
- 198K
- Employees
- 4
- Profit
- -67.1K
- Rank RO
- #388.675
- T.G.C. ARMCONSTRUCT SRL
- Revenue
- 198K
- Employees
- 4
- Profit
- 63.1K
- Rank RO
- #388.953
- VICONS LUPU SRL
- Revenue
- 229K
- Employees
- 4
- Profit
- 23.9K
- Rank RO
- #363.589
- CONTEX PLAN S.R.L.
- Revenue
- 197K
- Employees
- 4
- Profit
- -18K
- Rank RO
- #389.792
- OVIMAR CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 197K
- Employees
- 4
- Profit
- -643K
- Rank RO
- #389.799
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CELUM ETERN CONSTRUCT S.R.L.(current) | 198K | 4 | -232K | #388.769 |
| DAS SOLUTIONS CONSTRUCT S.R.L. | 196K | 4 | 19.4K | #390.957 |
| KLA & CO CONSTRUCT S.R.L. | 203K | 4 | -22.6K | #384.345 |
| LINASAB S.R.L. | 212K | 4 | -46.9K | #377.030 |
| AYLIN C.G.L. CONSTRUCT S.R.L. | 213K | 4 | -106K | #376.013 |
| HOME CONSTRUCT PROJECT S.R.L. | 198K | 4 | -59.6K | #388.788 |
| ARAMIS CTE S.R.L. | 198K | 4 | -67.1K | #388.675 |
| T.G.C. ARMCONSTRUCT SRL | 198K | 4 | 63.1K | #388.953 |
| VICONS LUPU SRL | 229K | 4 | 23.9K | #363.589 |
| CONTEX PLAN S.R.L. | 197K | 4 | -18K | #389.792 |
| OVIMAR CONSTRUCT SRL | 197K | 4 | -643K | #389.799 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CELUM ETERN CONSTRUCT S.R.L.(you) | DAS SOLUTIONS CONSTRUCT S.R.L. | KLA & CO CONSTRUCT S.R.L. | LINASAB S.R.L. | AYLIN C.G.L. CONSTRUCT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 198K | 196K | 203K | 212K | 213K |
| Profit | -232K | 19.4K | -22.6K | -46.9K | -106K |
| Margin | -117,1% | 9,9% | -11,1% | -22,1% | -49,8% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CELUM ETERN CONSTRUCT S.R.L.”.