CEGA FORAJ DRILL S.R.L.
Revenue
2.5M
2024
Profit
38.1K
2024
Employees
10
2024
Margin
1,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CEGA FORAJ DRILL S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 2.5M lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #1.342 la cifra de afaceri, #2.535 la profit, #1.052 la număr angajați din 5.424 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CEGA FORAJ DRILL S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 2.5M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #1.342 la cifra de afaceri, #2.535 la profit, #1.052 la număr angajați din 5.424 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 42) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 12.4M lei
- Marjă medie
- 7.1%
- Angajați medie
- 15
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 42) — 2024
Industry size
67.3B
RON revenue
Total companies
5.424
Total employees
81.073
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| HAYTIS GRUP SRL | 2.4M | 11 | Construcții |
| TXC-GCA INSTAL S.R.L. | 2.4M | 9 | Construcții |
| SIMMA FUTAR SRL | 2.5M | 10 | Construcții |
| ARCANA REFRACTORY SERVICES S.R.L. | 2.5M | 10 | Construcții |
| VIALINE SYSTEMS S.R.L. | 2.4M | 10 | Construcții |
| ILICLADOR CONSULT SRL | 2.4M | 10 | Construcții |
| AH RAILWAYS COMPANY S.R.L. | 2.4M | 10 | Construcții |
| PAVAJDEVIS S.R.L. | 2.5M | 10 | Construcții |
| US SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. | 2.4M | 10 | Construcții |
| PIETROFIN S.R.L. | 2.6M | 10 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 42)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.5%
- CA / angajat
- 247K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 9%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.5M
- Profit net
- 38.1K
- Angajați
- 10
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.5M | 38.1K | 10 |
Explore
Industry (CAEN 42)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CEGA FORAJ DRILL S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CEGA FORAJ DRILL S.R.L.(current)
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 10
- Profit
- 38.1K
- Rank RO
- #79.695
- HAYTIS GRUP SRL
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 11
- Profit
- 736K
- Rank RO
- #81.018
- TXC-GCA INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 9
- Profit
- 1M
- Rank RO
- #80.609
- SIMMA FUTAR SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 10
- Profit
- 112K
- Rank RO
- #78.917
- ARCANA REFRACTORY SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 10
- Profit
- 569K
- Rank RO
- #78.380
- VIALINE SYSTEMS S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 10
- Profit
- 494K
- Rank RO
- #81.166
- ILICLADOR CONSULT SRL
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 10
- Profit
- 11.7K
- Rank RO
- #82.113
- AH RAILWAYS COMPANY S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 10
- Profit
- 835K
- Rank RO
- #82.192
- PAVAJDEVIS S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 10
- Profit
- -264K
- Rank RO
- #77.329
- US SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 10
- Profit
- 14.8K
- Rank RO
- #83.595
- PIETROFIN S.R.L.
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 10
- Profit
- 15.6K
- Rank RO
- #75.459
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CEGA FORAJ DRILL S.R.L.(current) | 2.5M | 10 | 38.1K | #79.695 |
| HAYTIS GRUP SRL | 2.4M | 11 | 736K | #81.018 |
| TXC-GCA INSTAL S.R.L. | 2.4M | 9 | 1M | #80.609 |
| SIMMA FUTAR SRL | 2.5M | 10 | 112K | #78.917 |
| ARCANA REFRACTORY SERVICES S.R.L. | 2.5M | 10 | 569K | #78.380 |
| VIALINE SYSTEMS S.R.L. | 2.4M | 10 | 494K | #81.166 |
| ILICLADOR CONSULT SRL | 2.4M | 10 | 11.7K | #82.113 |
| AH RAILWAYS COMPANY S.R.L. | 2.4M | 10 | 835K | #82.192 |
| PAVAJDEVIS S.R.L. | 2.5M | 10 | -264K | #77.329 |
| US SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. | 2.4M | 10 | 14.8K | #83.595 |
| PIETROFIN S.R.L. | 2.6M | 10 | 15.6K | #75.459 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CEGA FORAJ DRILL S.R.L.(you) | HAYTIS GRUP SRL | TXC-GCA INSTAL S.R.L. | SIMMA FUTAR SRL | ARCANA REFRACTORY SERVICES S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.5M | 2.4M | 2.4M | 2.5M | 2.5M |
| Profit | 38.1K | 736K | 1M | 112K | 569K |
| Margin | 1,5% | 30,2% | 42,8% | 4,5% | 22,7% |
| Employees | 10 | 11 | 9 | 10 | 10 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CEGA FORAJ DRILL S.R.L.”.