CEAUNUL R�ZE�ILOR S.R.L.
Revenue
631K
2024
Profit
76.9K
2024
Employees
6
2024
Margin
9,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CEAUNUL R�ZE�ILOR S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 631K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #6.772 la cifra de afaceri, #5.084 la profit, #4.519 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CEAUNUL R�ZE�ILOR S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 631K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #6.772 la cifra de afaceri, #5.084 la profit, #4.519 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 1.4× față de media industriei
Compania este 1.4× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LUCILUX SRL | 791K | 6 | Alimentație și servicii |
| MOTOR SENCHI S.R.L. | 776K | 6 | Alimentație și servicii |
| LA MIHAI CUCINA S.R.L. | 769K | 6 | Alimentație și servicii |
| ROCALIA DESIGN S.R.L. | 738K | 6 | Alimentație și servicii |
| IRIS OLIMPIUS S.R.L. | 821K | 6 | Alimentație și servicii |
| RUSILVIU S.R.L. | 822K | 6 | Alimentație și servicii |
| BTG GROUP EVENTS S.R.L. | 821K | 6 | Alimentație și servicii |
| SUTAC CO SOCIETATE IN NUME COLECTIV | 820K | 6 | Alimentație și servicii |
| R & DEBY STAR SRL | 820K | 6 | Alimentație și servicii |
| FIESTA BOGDAN S.R.L. | 816K | 6 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SUCEAVA
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 9.4%
- CA / angajat
- 137K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 19%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 631K
- Profit net
- 76.9K
- Angajați
- 6
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 631K | 76.9K | 6 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CEAUNUL R�ZE�ILOR S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CEAUNUL R�ZE�ILOR S.R.L.(current)
- Revenue
- 631K
- Employees
- 6
- Profit
- 76.9K
- Rank RO
- #172.425
- LUCILUX SRL
- Revenue
- 791K
- Employees
- 6
- Profit
- 7.3K
- Rank RO
- #176.381
- MOTOR SENCHI S.R.L.
- Revenue
- 776K
- Employees
- 6
- Profit
- -243K
- Rank RO
- #178.294
- LA MIHAI CUCINA S.R.L.
- Revenue
- 769K
- Employees
- 6
- Profit
- 18.2K
- Rank RO
- #179.281
- ROCALIA DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 738K
- Employees
- 6
- Profit
- 345 lei
- Rank RO
- #183.638
- IRIS OLIMPIUS S.R.L.
- Revenue
- 821K
- Employees
- 6
- Profit
- -124K
- Rank RO
- #172.441
- RUSILVIU S.R.L.
- Revenue
- 822K
- Employees
- 6
- Profit
- 7.1K
- Rank RO
- #172.393
- BTG GROUP EVENTS S.R.L.
- Revenue
- 821K
- Employees
- 6
- Profit
- 16K
- Rank RO
- #172.470
- SUTAC CO SOCIETATE IN NUME COLECTIV
- Revenue
- 820K
- Employees
- 6
- Profit
- -34.8K
- Rank RO
- #172.597
- R & DEBY STAR SRL
- Revenue
- 820K
- Employees
- 6
- Profit
- 260K
- Rank RO
- #172.648
- FIESTA BOGDAN S.R.L.
- Revenue
- 816K
- Employees
- 6
- Profit
- -6.2K
- Rank RO
- #173.160
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CEAUNUL R�ZE�ILOR S.R.L.(current) | 631K | 6 | 76.9K | #172.425 |
| LUCILUX SRL | 791K | 6 | 7.3K | #176.381 |
| MOTOR SENCHI S.R.L. | 776K | 6 | -243K | #178.294 |
| LA MIHAI CUCINA S.R.L. | 769K | 6 | 18.2K | #179.281 |
| ROCALIA DESIGN S.R.L. | 738K | 6 | 345 lei | #183.638 |
| IRIS OLIMPIUS S.R.L. | 821K | 6 | -124K | #172.441 |
| RUSILVIU S.R.L. | 822K | 6 | 7.1K | #172.393 |
| BTG GROUP EVENTS S.R.L. | 821K | 6 | 16K | #172.470 |
| SUTAC CO SOCIETATE IN NUME COLECTIV | 820K | 6 | -34.8K | #172.597 |
| R & DEBY STAR SRL | 820K | 6 | 260K | #172.648 |
| FIESTA BOGDAN S.R.L. | 816K | 6 | -6.2K | #173.160 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CEAUNUL R�ZE�ILOR S.R.L.(you) | LUCILUX SRL | MOTOR SENCHI S.R.L. | LA MIHAI CUCINA S.R.L. | ROCALIA DESIGN S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 631K | 791K | 776K | 769K | 738K |
| Profit | 76.9K | 7.3K | -243K | 18.2K | 345 lei |
| Margin | 9,4% | 0,9% | -31,3% | 2,4% | 0,0% |
| Employees | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CEAUNUL R�ZE�ILOR S.R.L.”.