CCM PAVAJE S.R.L.
Revenue
4.7M
2024
Profit
438K
2024
Employees
7
2024
Margin
9,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CCM PAVAJE S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 4.7M lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #975 la cifra de afaceri, #1.198 la profit, #1.331 la număr angajați din 5.424 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CCM PAVAJE S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în BISTRITA-NASAUD, având o cifră de afaceri de 4.7M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #975 la cifra de afaceri, #1.198 la profit, #1.331 la număr angajați din 5.424 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 42) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 12.4M lei
- Marjă medie
- 7.1%
- Angajați medie
- 15
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 1.3× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 42) — 2024
Industry size
67.3B
RON revenue
Total companies
5.424
Total employees
81.073
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| J�SZ-TERRA K.F.T. BUDAPEST SUCURSALA AVR�ME�TI | 4.7M | 7 | Construcții |
| BEJI TRANS DEEA LOGISTIC SRL | 4.8M | 7 | Construcții |
| STE CONSTRUC�II SRL | 4.6M | 7 | Construcții |
| ONY & VLADY TRANS SRL | 4.4M | 7 | Construcții |
| PRODESIGN 2002 SRL | 4.1M | 7 | Construcții |
| ESSU UNITED SRL | 5.5M | 7 | Construcții |
| EDAN & LTK SRL | 4.1M | 7 | Construcții |
| FORAJE ONDRILL SRL | 4.7M | 8 | Construcții |
| CAMION SERVICES LOGISTIC SRL | 4.6M | 6 | Construcții |
| SIM BLUE ENERGIE INSTAL S.R.L. | 4.9M | 8 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BISTRITA-NASAUD
Industrie (CAEN 42)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 9.3%
- CA / angajat
- 676K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 5%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 4.7M
- Profit net
- 438K
- Angajați
- 7
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4.7M | 438K | 7 |
Explore
Industry (CAEN 42)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CCM PAVAJE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CCM PAVAJE S.R.L.(current)
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 7
- Profit
- 438K
- Rank RO
- #48.240
- J�SZ-TERRA K.F.T. BUDAPEST SUCURSALA AVR�ME�TI
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 7
- Profit
- 1.1M
- Rank RO
- #48.380
- BEJI TRANS DEEA LOGISTIC SRL
- Revenue
- 4.8M
- Employees
- 7
- Profit
- 448K
- Rank RO
- #47.931
- STE CONSTRUC�II SRL
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 7
- Profit
- 1.3M
- Rank RO
- #49.225
- ONY & VLADY TRANS SRL
- Revenue
- 4.4M
- Employees
- 7
- Profit
- 768K
- Rank RO
- #51.082
- PRODESIGN 2002 SRL
- Revenue
- 4.1M
- Employees
- 7
- Profit
- 245K
- Rank RO
- #53.850
- ESSU UNITED SRL
- Revenue
- 5.5M
- Employees
- 7
- Profit
- 320K
- Rank RO
- #42.736
- EDAN & LTK SRL
- Revenue
- 4.1M
- Employees
- 7
- Profit
- 1.4M
- Rank RO
- #54.307
- FORAJE ONDRILL SRL
- Revenue
- 4.7M
- Employees
- 8
- Profit
- 1.2M
- Rank RO
- #48.853
- CAMION SERVICES LOGISTIC SRL
- Revenue
- 4.6M
- Employees
- 6
- Profit
- 1.3M
- Rank RO
- #49.154
- SIM BLUE ENERGIE INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 4.9M
- Employees
- 8
- Profit
- 909K
- Rank RO
- #46.654
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CCM PAVAJE S.R.L.(current) | 4.7M | 7 | 438K | #48.240 |
| J�SZ-TERRA K.F.T. BUDAPEST SUCURSALA AVR�ME�TI | 4.7M | 7 | 1.1M | #48.380 |
| BEJI TRANS DEEA LOGISTIC SRL | 4.8M | 7 | 448K | #47.931 |
| STE CONSTRUC�II SRL | 4.6M | 7 | 1.3M | #49.225 |
| ONY & VLADY TRANS SRL | 4.4M | 7 | 768K | #51.082 |
| PRODESIGN 2002 SRL | 4.1M | 7 | 245K | #53.850 |
| ESSU UNITED SRL | 5.5M | 7 | 320K | #42.736 |
| EDAN & LTK SRL | 4.1M | 7 | 1.4M | #54.307 |
| FORAJE ONDRILL SRL | 4.7M | 8 | 1.2M | #48.853 |
| CAMION SERVICES LOGISTIC SRL | 4.6M | 6 | 1.3M | #49.154 |
| SIM BLUE ENERGIE INSTAL S.R.L. | 4.9M | 8 | 909K | #46.654 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CCM PAVAJE S.R.L.(you) | J�SZ-TERRA K.F.T. BUDAPEST SUCURSALA AVR�ME�TI | BEJI TRANS DEEA LOGISTIC SRL | STE CONSTRUC�II SRL | ONY & VLADY TRANS SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 4.7M | 4.7M | 4.8M | 4.6M | 4.4M |
| Profit | 438K | 1.1M | 448K | 1.3M | 768K |
| Margin | 9,3% | 22,5% | 9,4% | 27,9% | 17,4% |
| Employees | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CCM PAVAJE S.R.L.”.