CASA NOU� SRL
Revenue
106K
2024
Profit
-49.9K
2024
Employees
2
2024
Margin
-47,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CASA NOU� SRL este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 106K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #38.472 la cifra de afaceri, #56.234 la profit, #14.516 la număr angajați din 63.035 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CASA NOU� SRL este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 106K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -47.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #38.472 la cifra de afaceri, #56.234 la profit, #14.516 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -11.2× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| EUROCAR INTERMED SRL | 116K | 2 | Comerț en-gros |
| GLAME PHEONIX GSM S.R.L. | 119K | 2 | Comerț en-gros |
| TGA IDEAL CONSULTING S.R.L. | 92.9K | 2 | Comerț en-gros |
| IAMIN-FORESTER S.R.L. | 106K | 2 | Comerț en-gros |
| HED INTERLINE SRL | 105K | 2 | Comerț en-gros |
| AUTO DENIS SRL | 107K | 2 | Comerț en-gros |
| HARGITA ADVENTURE PARK S.R.L. | 107K | 2 | Comerț en-gros |
| ASCEND SIB SRL | 105K | 2 | Comerț en-gros |
| AM & SG SRL | 105K | 2 | Comerț en-gros |
| BOKAT EUROWEST SRL | 105K | 2 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -47.1%
- CA / angajat
- 53K
- Scor risc (0–100)
- 74
- Percentil piață (CA)
- Top 54%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 106K
- Profit net
- -49.9K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 106K | -49.9K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CASA NOU� SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CASA NOU� SRL(current)
- Revenue
- 106K
- Employees
- 2
- Profit
- -49.9K
- Rank RO
- #482.568
- EUROCAR INTERMED SRL
- Revenue
- 116K
- Employees
- 2
- Profit
- -5.1K
- Rank RO
- #470.266
- GLAME PHEONIX GSM S.R.L.
- Revenue
- 119K
- Employees
- 2
- Profit
- 47.4K
- Rank RO
- #466.324
- TGA IDEAL CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 92.9K
- Employees
- 2
- Profit
- -6K
- Rank RO
- #500.014
- IAMIN-FORESTER S.R.L.
- Revenue
- 106K
- Employees
- 2
- Profit
- -31.5K
- Rank RO
- #482.902
- HED INTERLINE SRL
- Revenue
- 105K
- Employees
- 2
- Profit
- 5K
- Rank RO
- #483.235
- AUTO DENIS SRL
- Revenue
- 107K
- Employees
- 2
- Profit
- -15.3K
- Rank RO
- #481.875
- HARGITA ADVENTURE PARK S.R.L.
- Revenue
- 107K
- Employees
- 2
- Profit
- -70.2K
- Rank RO
- #481.862
- ASCEND SIB SRL
- Revenue
- 105K
- Employees
- 2
- Profit
- 1.2K
- Rank RO
- #483.319
- AM & SG SRL
- Revenue
- 105K
- Employees
- 2
- Profit
- -43.3K
- Rank RO
- #483.416
- BOKAT EUROWEST SRL
- Revenue
- 105K
- Employees
- 2
- Profit
- -108K
- Rank RO
- #483.422
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CASA NOU� SRL(current) | 106K | 2 | -49.9K | #482.568 |
| EUROCAR INTERMED SRL | 116K | 2 | -5.1K | #470.266 |
| GLAME PHEONIX GSM S.R.L. | 119K | 2 | 47.4K | #466.324 |
| TGA IDEAL CONSULTING S.R.L. | 92.9K | 2 | -6K | #500.014 |
| IAMIN-FORESTER S.R.L. | 106K | 2 | -31.5K | #482.902 |
| HED INTERLINE SRL | 105K | 2 | 5K | #483.235 |
| AUTO DENIS SRL | 107K | 2 | -15.3K | #481.875 |
| HARGITA ADVENTURE PARK S.R.L. | 107K | 2 | -70.2K | #481.862 |
| ASCEND SIB SRL | 105K | 2 | 1.2K | #483.319 |
| AM & SG SRL | 105K | 2 | -43.3K | #483.416 |
| BOKAT EUROWEST SRL | 105K | 2 | -108K | #483.422 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CASA NOU� SRL(you) | EUROCAR INTERMED SRL | GLAME PHEONIX GSM S.R.L. | TGA IDEAL CONSULTING S.R.L. | IAMIN-FORESTER S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 106K | 116K | 119K | 92.9K | 106K |
| Profit | -49.9K | -5.1K | 47.4K | -6K | -31.5K |
| Margin | -47,1% | -4,4% | 39,7% | -6,4% | -29,8% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CASA NOU� SRL”.