CARBREAKERS CAR SCARP YARD SRL
Revenue
169K
2024
Profit
-3.2K
2024
Employees
3
2024
Margin
-1,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CARBREAKERS CAR SCARP YARD SRL este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BOTOSANI, având o cifră de afaceri de 169K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #15.492 la cifra de afaceri, #21.665 la profit, #4.779 la număr angajați din 31.269 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CARBREAKERS CAR SCARP YARD SRL este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BOTOSANI, având o cifră de afaceri de 169K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -1.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #15.492 la cifra de afaceri, #21.665 la profit, #4.779 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -0.5× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AUTO FRIS SRL | 178K | 3 | Comerț en-gros |
| REPARA?II ANDY & ANDREEA S.R.L. | 178K | 3 | Comerț en-gros |
| ITALROX S.R.L. | 179K | 3 | Comerț en-gros |
| ANIDAV AUTOMAT SRL | 177K | 3 | Comerț en-gros |
| CATAFINAL TEST S.R.L. | 177K | 3 | Comerț en-gros |
| RAVENA S.R.L. | 177K | 3 | Comerț en-gros |
| AUTO N & G SERVICE S.R.L. | 177K | 3 | Comerț en-gros |
| AUTO PARK CLIN S.R.L. | 177K | 3 | Comerț en-gros |
| MAIDLING AUTO S.R.L. | 179K | 3 | Comerț en-gros |
| CRISTAL WASH DESIGN SRL | 177K | 3 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BOTOSANI
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -1.8%
- CA / angajat
- 59.3K
- Scor risc (0–100)
- 51
- Percentil piață (CA)
- Top 45%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 169K
- Profit net
- -3.2K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 169K | -3.2K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 45)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CARBREAKERS CAR SCARP YARD SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CARBREAKERS CAR SCARP YARD SRL(current)
- Revenue
- 169K
- Employees
- 3
- Profit
- -3.2K
- Rank RO
- #406.674
- AUTO FRIS SRL
- Revenue
- 178K
- Employees
- 3
- Profit
- -93.5K
- Rank RO
- #406.626
- REPARA?II ANDY & ANDREEA S.R.L.
- Revenue
- 178K
- Employees
- 3
- Profit
- -58K
- Rank RO
- #406.476
- ITALROX S.R.L.
- Revenue
- 179K
- Employees
- 3
- Profit
- -4 lei
- Rank RO
- #406.114
- ANIDAV AUTOMAT SRL
- Revenue
- 177K
- Employees
- 3
- Profit
- 10.3K
- Rank RO
- #407.419
- CATAFINAL TEST S.R.L.
- Revenue
- 177K
- Employees
- 3
- Profit
- -197K
- Rank RO
- #407.446
- RAVENA S.R.L.
- Revenue
- 177K
- Employees
- 3
- Profit
- 3K
- Rank RO
- #407.559
- AUTO N & G SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 177K
- Employees
- 3
- Profit
- 7.5K
- Rank RO
- #407.589
- AUTO PARK CLIN S.R.L.
- Revenue
- 177K
- Employees
- 3
- Profit
- -19.2K
- Rank RO
- #407.601
- MAIDLING AUTO S.R.L.
- Revenue
- 179K
- Employees
- 3
- Profit
- 181 lei
- Rank RO
- #405.711
- CRISTAL WASH DESIGN SRL
- Revenue
- 177K
- Employees
- 3
- Profit
- 4.3K
- Rank RO
- #407.907
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CARBREAKERS CAR SCARP YARD SRL(current) | 169K | 3 | -3.2K | #406.674 |
| AUTO FRIS SRL | 178K | 3 | -93.5K | #406.626 |
| REPARA?II ANDY & ANDREEA S.R.L. | 178K | 3 | -58K | #406.476 |
| ITALROX S.R.L. | 179K | 3 | -4 lei | #406.114 |
| ANIDAV AUTOMAT SRL | 177K | 3 | 10.3K | #407.419 |
| CATAFINAL TEST S.R.L. | 177K | 3 | -197K | #407.446 |
| RAVENA S.R.L. | 177K | 3 | 3K | #407.559 |
| AUTO N & G SERVICE S.R.L. | 177K | 3 | 7.5K | #407.589 |
| AUTO PARK CLIN S.R.L. | 177K | 3 | -19.2K | #407.601 |
| MAIDLING AUTO S.R.L. | 179K | 3 | 181 lei | #405.711 |
| CRISTAL WASH DESIGN SRL | 177K | 3 | 4.3K | #407.907 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CARBREAKERS CAR SCARP YARD SRL(you) | AUTO FRIS SRL | REPARA?II ANDY & ANDREEA S.R.L. | ITALROX S.R.L. | ANIDAV AUTOMAT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 169K | 178K | 178K | 179K | 177K |
| Profit | -3.2K | -93.5K | -58K | -4 lei | 10.3K |
| Margin | -1,8% | -52,5% | -32,6% | -0,0% | 5,8% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CARBREAKERS CAR SCARP YARD SRL”.