Competitori și alternative la CAPORAL TEAM CONSTRUCT S.R.L.
Companii similare cu CAPORAL TEAM CONSTRUCT S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (BOTOSANI), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| CAPORAL TEAM CONSTRUCT S.R.L. | 2.4M | 793K | 9 | #81.451 | #6.229 |
| ENA MONTAGE ENERGY S.R.L. | 2.4M | 968K | 8 | #82.071 | #6.286 |
| VELMANIT IMPEX SRL | 2.4M | 464K | 9 | #81.517 | #6.236 |
| EXPERT CONSTRUCT SIN INVEST S.R.L. | 2.4M | 532K | 9 | #81.270 | #6.214 |
| VASIARUL CERTEZE SRL | 2.4M | 557K | 9 | #81.656 | #6.246 |
| KATWNYK CON SRL | 2.4M | 773K | 9 | #81.829 | #6.260 |
| GOLD CONSTRUCTII REPARATII S.R.L. | 2.4M | 1.5M | 9 | #81.877 | #6.263 |
| EXIGENT BUILDING REZIDENCE S.R.L. | 2.4M | 605K | 9 | #80.954 | #6.186 |
| STROY GROUP IMPEX S.R.L. | 2.4M | -307K | 9 | #80.831 | #6.168 |
| MOTICICA GRUP S.R.L. | 2.4M | -27.9K | 9 | #80.593 | #6.151 |
| CONSTAR INDUSTRY SRL | 2.5M | 61.1K | 9 | #80.429 | #6.136 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ BOTOSANI, cu venituri și angajați similari cu CAPORAL TEAM CONSTRUCT S.R.L..
- ENA MONTAGE ENERGY S.R.L. · BOTOSANI · 2.4M · Rank #82.071
- VELMANIT IMPEX SRL · BUCURESTI · 2.4M · Rank #81.517
- EXPERT CONSTRUCT SIN INVEST S.R.L. · PRAHOVA · 2.4M · Rank #81.270
- VASIARUL CERTEZE SRL · SATU MARE · 2.4M · Rank #81.656
- KATWNYK CON SRL · PRAHOVA · 2.4M · Rank #81.829
- GOLD CONSTRUCTII REPARATII S.R.L. · BUCURESTI · 2.4M · Rank #81.877
- EXIGENT BUILDING REZIDENCE S.R.L. · ILFOV · 2.4M · Rank #80.954
- STROY GROUP IMPEX S.R.L. · CLUJ · 2.4M · Rank #80.831
- MOTICICA GRUP S.R.L. · TIMIS · 2.4M · Rank #80.593
- CONSTAR INDUSTRY SRL · DAMBOVITA · 2.5M · Rank #80.429