CANDLES DECO �TEFI S.R.L.
Revenue
24K
2024
Profit
5.9K
2024
Employees
1
2024
Margin
15,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CANDLES DECO �TEFI S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 24K lei (date 2024). În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #2.355 la cifra de afaceri, #1.498 la profit, #1.508 la număr angajați din 3.567 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CANDLES DECO �TEFI S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 24K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #2.355 la cifra de afaceri, #1.498 la profit, #1.508 la număr angajați din 3.567 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 7.4M lei
- Marjă medie
- 8.5%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 1.9× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — 2024
Industry size
26.5B
RON revenue
Total companies
3.567
Total employees
35.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| RALU & ELY CONSTRUCT S.R.L. | 36.1K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| VLADY GARD CONSTRUCT S.R.L. | 41.2K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| ASA MARM FINISAJE S.R.L. | 41.3K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| ANAIS MARMURA & GRANIT S.R.L. | 33.7K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| PAVIMAR MAR S.R.L. | 37.8K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| DOBTUR BETON TUBURI S.R.L. | 37.8K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| BRICKPRO TRANSILVANIA S.R.L. | 38K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| EPIKETA GLASS S.R.L. | 38K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| ROCCA DI TRAVERTINO S.R.L. | 43.9K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| STONEPROD GRANIT S.R.L. | 44.3K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ HUNEDOARA
Industrie (CAEN 23)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 15.6%
- CA / angajat
- 37.8K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 66%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 24K
- Profit net
- 5.9K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 24K | 5.9K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CANDLES DECO �TEFI S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CANDLES DECO �TEFI S.R.L.(current)
- Revenue
- 24K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.9K
- Rank RO
- #591.297
- RALU & ELY CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 36.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.7K
- Rank RO
- #594.868
- VLADY GARD CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 41.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -35.2K
- Rank RO
- #584.626
- ASA MARM FINISAJE S.R.L.
- Revenue
- 41.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.1K
- Rank RO
- #584.576
- ANAIS MARMURA & GRANIT S.R.L.
- Revenue
- 33.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -41.1K
- Rank RO
- #599.985
- PAVIMAR MAR S.R.L.
- Revenue
- 37.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -68.4K
- Rank RO
- #591.308
- DOBTUR BETON TUBURI S.R.L.
- Revenue
- 37.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -17.2K
- Rank RO
- #591.323
- BRICKPRO TRANSILVANIA S.R.L.
- Revenue
- 38K
- Employees
- 1
- Profit
- -18.5K
- Rank RO
- #590.907
- EPIKETA GLASS S.R.L.
- Revenue
- 38K
- Employees
- 1
- Profit
- -116K
- Rank RO
- #590.868
- ROCCA DI TRAVERTINO S.R.L.
- Revenue
- 43.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.9K
- Rank RO
- #579.561
- STONEPROD GRANIT S.R.L.
- Revenue
- 44.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.4K
- Rank RO
- #578.687
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CANDLES DECO �TEFI S.R.L.(current) | 24K | 1 | 5.9K | #591.297 |
| RALU & ELY CONSTRUCT S.R.L. | 36.1K | 1 | 12.7K | #594.868 |
| VLADY GARD CONSTRUCT S.R.L. | 41.2K | 1 | -35.2K | #584.626 |
| ASA MARM FINISAJE S.R.L. | 41.3K | 1 | 10.1K | #584.576 |
| ANAIS MARMURA & GRANIT S.R.L. | 33.7K | 1 | -41.1K | #599.985 |
| PAVIMAR MAR S.R.L. | 37.8K | 1 | -68.4K | #591.308 |
| DOBTUR BETON TUBURI S.R.L. | 37.8K | 1 | -17.2K | #591.323 |
| BRICKPRO TRANSILVANIA S.R.L. | 38K | 1 | -18.5K | #590.907 |
| EPIKETA GLASS S.R.L. | 38K | 1 | -116K | #590.868 |
| ROCCA DI TRAVERTINO S.R.L. | 43.9K | 1 | 14.9K | #579.561 |
| STONEPROD GRANIT S.R.L. | 44.3K | 1 | 5.4K | #578.687 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CANDLES DECO �TEFI S.R.L.(you) | RALU & ELY CONSTRUCT S.R.L. | VLADY GARD CONSTRUCT S.R.L. | ASA MARM FINISAJE S.R.L. | ANAIS MARMURA & GRANIT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 24K | 36.1K | 41.2K | 41.3K | 33.7K |
| Profit | 5.9K | 12.7K | -35.2K | 10.1K | -41.1K |
| Margin | 15,6% | 35,3% | -85,4% | 24,5% | -121,9% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CANDLES DECO �TEFI S.R.L.”.