CAMIDEEA SRL
Revenue
4.2M
2024
Profit
48.1K
2024
Employees
9
2024
Margin
1,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CAMIDEEA SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 4.2M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #9.777 la cifra de afaceri, #21.976 la profit, #5.038 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CAMIDEEA SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în DOLJ, având o cifră de afaceri de 4.2M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #9.777 la cifra de afaceri, #21.976 la profit, #5.038 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 1.8× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SOYO DISTRIBCOM S.R.L. | 3.7M | 9 | Comerț en-gros |
| CCS TRADE SRL | 4.2M | 9 | Comerț en-gros |
| CONTI PROFESIONAL SRL | 4.2M | 9 | Comerț en-gros |
| MATEKA PRO DISTRIBUTION SRL | 4.2M | 9 | Comerț en-gros |
| N.A.D. OMEGA TRANS SRL | 4.3M | 9 | Comerț en-gros |
| DANFARM SRL | 4.3M | 9 | Comerț en-gros |
| PERAST CONS SRL | 4.3M | 9 | Comerț en-gros |
| GROUP AS SRL | 4.3M | 9 | Comerț en-gros |
| MARTINESCU MAT-CONSTRUCT S.R.L. | 4.1M | 9 | Comerț en-gros |
| DISTRIGEL SRL | 4.1M | 9 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ DOLJ
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.1%
- CA / angajat
- 465K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 6%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 4.2M
- Profit net
- 48.1K
- Angajați
- 9
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4.2M | 48.1K | 9 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CAMIDEEA SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CAMIDEEA SRL(current)
- Revenue
- 4.2M
- Employees
- 9
- Profit
- 48.1K
- Rank RO
- #53.180
- SOYO DISTRIBCOM S.R.L.
- Revenue
- 3.7M
- Employees
- 9
- Profit
- -189K
- Rank RO
- #58.298
- CCS TRADE SRL
- Revenue
- 4.2M
- Employees
- 9
- Profit
- 370K
- Rank RO
- #53.236
- CONTI PROFESIONAL SRL
- Revenue
- 4.2M
- Employees
- 9
- Profit
- 201K
- Rank RO
- #52.979
- MATEKA PRO DISTRIBUTION SRL
- Revenue
- 4.2M
- Employees
- 9
- Profit
- 61.4K
- Rank RO
- #52.556
- N.A.D. OMEGA TRANS SRL
- Revenue
- 4.3M
- Employees
- 9
- Profit
- 529K
- Rank RO
- #52.450
- DANFARM SRL
- Revenue
- 4.3M
- Employees
- 9
- Profit
- 63K
- Rank RO
- #52.356
- PERAST CONS SRL
- Revenue
- 4.3M
- Employees
- 9
- Profit
- 318K
- Rank RO
- #52.180
- GROUP AS SRL
- Revenue
- 4.3M
- Employees
- 9
- Profit
- 859K
- Rank RO
- #51.993
- MARTINESCU MAT-CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 4.1M
- Employees
- 9
- Profit
- -24.3K
- Rank RO
- #54.463
- DISTRIGEL SRL
- Revenue
- 4.1M
- Employees
- 9
- Profit
- -15.1K
- Rank RO
- #54.554
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CAMIDEEA SRL(current) | 4.2M | 9 | 48.1K | #53.180 |
| SOYO DISTRIBCOM S.R.L. | 3.7M | 9 | -189K | #58.298 |
| CCS TRADE SRL | 4.2M | 9 | 370K | #53.236 |
| CONTI PROFESIONAL SRL | 4.2M | 9 | 201K | #52.979 |
| MATEKA PRO DISTRIBUTION SRL | 4.2M | 9 | 61.4K | #52.556 |
| N.A.D. OMEGA TRANS SRL | 4.3M | 9 | 529K | #52.450 |
| DANFARM SRL | 4.3M | 9 | 63K | #52.356 |
| PERAST CONS SRL | 4.3M | 9 | 318K | #52.180 |
| GROUP AS SRL | 4.3M | 9 | 859K | #51.993 |
| MARTINESCU MAT-CONSTRUCT S.R.L. | 4.1M | 9 | -24.3K | #54.463 |
| DISTRIGEL SRL | 4.1M | 9 | -15.1K | #54.554 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CAMIDEEA SRL(you) | SOYO DISTRIBCOM S.R.L. | CCS TRADE SRL | CONTI PROFESIONAL SRL | MATEKA PRO DISTRIBUTION SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 4.2M | 3.7M | 4.2M | 4.2M | 4.2M |
| Profit | 48.1K | -189K | 370K | 201K | 61.4K |
| Margin | 1,1% | -5,1% | 8,8% | 4,8% | 1,4% |
| Employees | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CAMIDEEA SRL”.