CAMADRA S.R.L.
Revenue
1.5M
2024
Profit
118K
2024
Employees
6
2024
Margin
7,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CAMADRA S.R.L. este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 1.5M lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #8.126 la cifra de afaceri, #7.644 la profit, #5.060 la număr angajați din 69.154 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CAMADRA S.R.L. este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în VALCEA, având o cifră de afaceri de 1.5M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #8.126 la cifra de afaceri, #7.644 la profit, #5.060 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 1.1× față de media industriei
Compania este 1.8× față de media industriei
Compania este 1.8× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DMM EXPRESS SOLUTIONS S.R.L. | 1.6M | 6 | Transport |
| R�ZVAN BUNESCU INTERLOGISTIC S.R.L. | 1.7M | 6 | Transport |
| LIK� TIR S.R.L. | 1.7M | 6 | Transport |
| ZOF SPEED S.R.L. | 1.3M | 6 | Transport |
| GABRI PATRI SPED S.R.L. | 1.5M | 6 | Transport |
| SACHIVAN TRANSPORTURI SRL | 1.5M | 6 | Transport |
| FILDER AUTO S.R.L. | 1.5M | 6 | Transport |
| UNIDANIMAR S.R.L. | 1.5M | 6 | Transport |
| RARELUCA S.R.L. | 1.5M | 6 | Transport |
| TRANSPORT WELL PLANNED S.R.L. | 1.5M | 6 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VALCEA
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 7.8%
- CA / angajat
- 253K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 13%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.5M
- Profit net
- 118K
- Angajați
- 6
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.5M | 118K | 6 |
Explore
Industry (CAEN 49)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CAMADRA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CAMADRA S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 6
- Profit
- 118K
- Rank RO
- #116.202
- DMM EXPRESS SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 6
- Profit
- 52.7K
- Rank RO
- #111.144
- R�ZVAN BUNESCU INTERLOGISTIC S.R.L.
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 6
- Profit
- 74.6K
- Rank RO
- #109.363
- LIK� TIR S.R.L.
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 6
- Profit
- -221K
- Rank RO
- #107.134
- ZOF SPEED S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 6
- Profit
- -85.1K
- Rank RO
- #125.686
- GABRI PATRI SPED S.R.L.
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 6
- Profit
- 303K
- Rank RO
- #116.198
- SACHIVAN TRANSPORTURI SRL
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 6
- Profit
- 258K
- Rank RO
- #116.279
- FILDER AUTO S.R.L.
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 6
- Profit
- 31.1K
- Rank RO
- #116.106
- UNIDANIMAR S.R.L.
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 6
- Profit
- 177K
- Rank RO
- #116.088
- RARELUCA S.R.L.
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 6
- Profit
- 28.8K
- Rank RO
- #116.319
- TRANSPORT WELL PLANNED S.R.L.
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 6
- Profit
- 192K
- Rank RO
- #116.393
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CAMADRA S.R.L.(current) | 1.5M | 6 | 118K | #116.202 |
| DMM EXPRESS SOLUTIONS S.R.L. | 1.6M | 6 | 52.7K | #111.144 |
| R�ZVAN BUNESCU INTERLOGISTIC S.R.L. | 1.7M | 6 | 74.6K | #109.363 |
| LIK� TIR S.R.L. | 1.7M | 6 | -221K | #107.134 |
| ZOF SPEED S.R.L. | 1.3M | 6 | -85.1K | #125.686 |
| GABRI PATRI SPED S.R.L. | 1.5M | 6 | 303K | #116.198 |
| SACHIVAN TRANSPORTURI SRL | 1.5M | 6 | 258K | #116.279 |
| FILDER AUTO S.R.L. | 1.5M | 6 | 31.1K | #116.106 |
| UNIDANIMAR S.R.L. | 1.5M | 6 | 177K | #116.088 |
| RARELUCA S.R.L. | 1.5M | 6 | 28.8K | #116.319 |
| TRANSPORT WELL PLANNED S.R.L. | 1.5M | 6 | 192K | #116.393 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CAMADRA S.R.L.(you) | DMM EXPRESS SOLUTIONS S.R.L. | R�ZVAN BUNESCU INTERLOGISTIC S.R.L. | LIK� TIR S.R.L. | ZOF SPEED S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.5M | 1.6M | 1.7M | 1.7M | 1.3M |
| Profit | 118K | 52.7K | 74.6K | -221K | -85.1K |
| Margin | 7,8% | 3,3% | 4,5% | -12,9% | -6,3% |
| Employees | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CAMADRA S.R.L.”.