CAFENOBIA S.R.L.
Revenue
698K
2024
Profit
-124K
2024
Employees
5
2024
Margin
-17,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CAFENOBIA S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 698K lei (date 2024). În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #27.126 la cifra de afaceri, #126.906 la profit, #9.846 la număr angajați din 130.296 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CAFENOBIA S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 698K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -17.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #27.126 la cifra de afaceri, #126.906 la profit, #9.846 la număr angajați din 130.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este -4.9× față de media industriei
Compania este 1.6× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — 2024
Industry size
389B
RON revenue
Total companies
130.296
Total employees
418.868
Industry growth
—
YoY
Top companies
- LIDL DISCOUNT SRL24.7B
- OMV PETROM MARKETING SRL24.6B
- KAUFLAND ROMANIA SCS19.7B
- PROFI ROM FOOD SRL14.9B
- CARREFOUR ROMANIA SA12.7B
- DEDEMAN SRL12.4B
- DR.MAX S.R.L.10.9B
- MEGA IMAGE SRL10.7B
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LONGMAX DISTRIBUTION SRL | 701K | 5 | Comerț cu amănuntul |
| EL PRIM PRODCOM SRL | 695K | 5 | Comerț cu amănuntul |
| LAC�TUL SERV SRL | 703K | 5 | Comerț cu amănuntul |
| ATLAS ANTON & CO SNC | 709K | 5 | Comerț cu amănuntul |
| 4 SMILE SWEETLY S.R.L. | 669K | 5 | Comerț cu amănuntul |
| ULGEROX S.R.L. | 652K | 5 | Comerț cu amănuntul |
| JIN 11 SHOP SRL | 699K | 5 | Comerț cu amănuntul |
| GABO PATICOF SRL | 697K | 5 | Comerț cu amănuntul |
| SALCIOARA SRL | 702K | 5 | Comerț cu amănuntul |
| HULLENSTEF MARKET S.R.L. | 702K | 5 | Comerț cu amănuntul |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 47)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -17.8%
- CA / angajat
- 140K
- Scor risc (0–100)
- 59
- Percentil piață (CA)
- Top 21%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 698K
- Profit net
- -124K
- Angajați
- 5
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 698K | -124K | 5 |
Explore
Industry (CAEN 47)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CAFENOBIA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CAFENOBIA S.R.L.(current)
- Revenue
- 698K
- Employees
- 5
- Profit
- -124K
- Rank RO
- #189.624
- LONGMAX DISTRIBUTION SRL
- Revenue
- 701K
- Employees
- 5
- Profit
- -59.5K
- Rank RO
- #189.260
- EL PRIM PRODCOM SRL
- Revenue
- 695K
- Employees
- 5
- Profit
- -25.8K
- Rank RO
- #190.150
- LAC�TUL SERV SRL
- Revenue
- 703K
- Employees
- 5
- Profit
- 12.4K
- Rank RO
- #188.945
- ATLAS ANTON & CO SNC
- Revenue
- 709K
- Employees
- 5
- Profit
- -15.5K
- Rank RO
- #187.995
- 4 SMILE SWEETLY S.R.L.
- Revenue
- 669K
- Employees
- 5
- Profit
- -290K
- Rank RO
- #194.400
- ULGEROX S.R.L.
- Revenue
- 652K
- Employees
- 5
- Profit
- -9.6K
- Rank RO
- #197.341
- JIN 11 SHOP SRL
- Revenue
- 699K
- Employees
- 5
- Profit
- -56.6K
- Rank RO
- #189.493
- GABO PATICOF SRL
- Revenue
- 697K
- Employees
- 5
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #189.881
- SALCIOARA SRL
- Revenue
- 702K
- Employees
- 5
- Profit
- 27.6K
- Rank RO
- #189.112
- HULLENSTEF MARKET S.R.L.
- Revenue
- 702K
- Employees
- 5
- Profit
- 283K
- Rank RO
- #189.109
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CAFENOBIA S.R.L.(current) | 698K | 5 | -124K | #189.624 |
| LONGMAX DISTRIBUTION SRL | 701K | 5 | -59.5K | #189.260 |
| EL PRIM PRODCOM SRL | 695K | 5 | -25.8K | #190.150 |
| LAC�TUL SERV SRL | 703K | 5 | 12.4K | #188.945 |
| ATLAS ANTON & CO SNC | 709K | 5 | -15.5K | #187.995 |
| 4 SMILE SWEETLY S.R.L. | 669K | 5 | -290K | #194.400 |
| ULGEROX S.R.L. | 652K | 5 | -9.6K | #197.341 |
| JIN 11 SHOP SRL | 699K | 5 | -56.6K | #189.493 |
| GABO PATICOF SRL | 697K | 5 | 2.3K | #189.881 |
| SALCIOARA SRL | 702K | 5 | 27.6K | #189.112 |
| HULLENSTEF MARKET S.R.L. | 702K | 5 | 283K | #189.109 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CAFENOBIA S.R.L.(you) | LONGMAX DISTRIBUTION SRL | EL PRIM PRODCOM SRL | LAC�TUL SERV SRL | ATLAS ANTON & CO SNC |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 698K | 701K | 695K | 703K | 709K |
| Profit | -124K | -59.5K | -25.8K | 12.4K | -15.5K |
| Margin | -17,8% | -8,5% | -3,7% | 1,8% | -2,2% |
| Employees | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CAFENOBIA S.R.L.”.