CAFE REM SHOP SRL
Revenue
2.1M
2024
Profit
69.9K
2024
Employees
8
2024
Margin
3,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CAFE REM SHOP SRL este o companie mică din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 2.1M lei (date 2024). În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #11.991 la cifra de afaceri, #19.841 la profit, #5.743 la număr angajați din 130.296 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CAFE REM SHOP SRL este o companie mică din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 2.1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #11.991 la cifra de afaceri, #19.841 la profit, #5.743 la număr angajați din 130.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 2.5× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — 2024
Industry size
389B
RON revenue
Total companies
130.296
Total employees
418.868
Industry growth
—
YoY
Top companies
- LIDL DISCOUNT SRL24.7B
- OMV PETROM MARKETING SRL24.6B
- KAUFLAND ROMANIA SCS19.7B
- PROFI ROM FOOD SRL14.9B
- CARREFOUR ROMANIA SA12.7B
- DEDEMAN SRL12.4B
- DR.MAX S.R.L.10.9B
- MEGA IMAGE SRL10.7B
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DUMACOM FARM S.R.L. | 2M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| NELCRIN PRODIMPEX SRL | 2M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| TRANIA IMPEX S.R.L. | 2.3M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| SULAR S.R.L. | 2M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| C&B MALIDO S.R.L. | 2M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| MIVO SOLUTIONS S.R.L. | 2.2M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| SEBDENI TRANS SRL | 2.2M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| AMPRENTA SHOES SRL | 2.1M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| MXSXM INTER S.R.L. | 2.2M | 8 | Comerț cu amănuntul |
| ANTORA INVEST S.R.L. | 2.1M | 7 | Comerț cu amănuntul |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MURES
Industrie (CAEN 47)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 3.3%
- CA / angajat
- 268K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 10%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.1M
- Profit net
- 69.9K
- Angajați
- 8
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.1M | 69.9K | 8 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CAFE REM SHOP SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CAFE REM SHOP SRL(current)
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 69.9K
- Rank RO
- #90.484
- DUMACOM FARM S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 8
- Profit
- -3.7K
- Rank RO
- #94.274
- NELCRIN PRODIMPEX SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 8
- Profit
- -108K
- Rank RO
- #95.296
- TRANIA IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 8
- Profit
- 60.3K
- Rank RO
- #85.511
- SULAR S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 8
- Profit
- 106K
- Rank RO
- #95.887
- C&B MALIDO S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 8
- Profit
- 72.4K
- Rank RO
- #96.544
- MIVO SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 8
- Profit
- 160K
- Rank RO
- #90.348
- SEBDENI TRANS SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 8
- Profit
- 204K
- Rank RO
- #90.224
- AMPRENTA SHOES SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 82.1K
- Rank RO
- #90.854
- MXSXM INTER S.R.L.
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 8
- Profit
- 96.5K
- Rank RO
- #89.970
- ANTORA INVEST S.R.L.
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 7
- Profit
- 159K
- Rank RO
- #91.451
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CAFE REM SHOP SRL(current) | 2.1M | 8 | 69.9K | #90.484 |
| DUMACOM FARM S.R.L. | 2M | 8 | -3.7K | #94.274 |
| NELCRIN PRODIMPEX SRL | 2M | 8 | -108K | #95.296 |
| TRANIA IMPEX S.R.L. | 2.3M | 8 | 60.3K | #85.511 |
| SULAR S.R.L. | 2M | 8 | 106K | #95.887 |
| C&B MALIDO S.R.L. | 2M | 8 | 72.4K | #96.544 |
| MIVO SOLUTIONS S.R.L. | 2.2M | 8 | 160K | #90.348 |
| SEBDENI TRANS SRL | 2.2M | 8 | 204K | #90.224 |
| AMPRENTA SHOES SRL | 2.1M | 8 | 82.1K | #90.854 |
| MXSXM INTER S.R.L. | 2.2M | 8 | 96.5K | #89.970 |
| ANTORA INVEST S.R.L. | 2.1M | 7 | 159K | #91.451 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CAFE REM SHOP SRL(you) | DUMACOM FARM S.R.L. | NELCRIN PRODIMPEX SRL | TRANIA IMPEX S.R.L. | SULAR S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.1M | 2M | 2M | 2.3M | 2M |
| Profit | 69.9K | -3.7K | -108K | 60.3K | 106K |
| Margin | 3,3% | -0,2% | -5,4% | 2,6% | 5,3% |
| Employees | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CAFE REM SHOP SRL”.