CAFE BAR FLORA SRL
Revenue
240K
2024
Profit
34.1K
2024
Employees
2
2024
Margin
14,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CAFE BAR FLORA SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 240K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #12.846 la cifra de afaceri, #7.208 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CAFE BAR FLORA SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 240K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #12.846 la cifra de afaceri, #7.208 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 2.1× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DON MELISS SRL | 246K | 2 | Alimentație și servicii |
| MANHATHAN S.R.L. | 238K | 2 | Alimentație și servicii |
| RAMSEB PLUS SRL | 250K | 2 | Alimentație și servicii |
| BOLCHIS S.R.L. | 230K | 2 | Alimentație și servicii |
| CLASIC PLUS SRL | 257K | 2 | Alimentație și servicii |
| MIXT COSTEA S.R.L. | 229K | 2 | Alimentație și servicii |
| ARVAR COM S.R.L. | 226K | 2 | Alimentație și servicii |
| MOKA`S STYLE S.R.L. | 221K | 2 | Alimentație și servicii |
| CATERING ILEANA S.R.L. | 267K | 2 | Alimentație și servicii |
| R & R FREWEY SRL | 268K | 2 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SATU MARE
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 14.1%
- CA / angajat
- 121K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 39%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 240K
- Profit net
- 34.1K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 240K | 34.1K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CAFE BAR FLORA SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CAFE BAR FLORA SRL(current)
- Revenue
- 240K
- Employees
- 2
- Profit
- 34.1K
- Rank RO
- #352.641
- DON MELISS SRL
- Revenue
- 246K
- Employees
- 2
- Profit
- -32.3K
- Rank RO
- #350.374
- MANHATHAN S.R.L.
- Revenue
- 238K
- Employees
- 2
- Profit
- 9.8K
- Rank RO
- #355.953
- RAMSEB PLUS SRL
- Revenue
- 250K
- Employees
- 2
- Profit
- -67.9K
- Rank RO
- #346.638
- BOLCHIS S.R.L.
- Revenue
- 230K
- Employees
- 2
- Profit
- -46.9K
- Rank RO
- #362.088
- CLASIC PLUS SRL
- Revenue
- 257K
- Employees
- 2
- Profit
- 22.2K
- Rank RO
- #341.734
- MIXT COSTEA S.R.L.
- Revenue
- 229K
- Employees
- 2
- Profit
- -9.2K
- Rank RO
- #363.541
- ARVAR COM S.R.L.
- Revenue
- 226K
- Employees
- 2
- Profit
- 10.1K
- Rank RO
- #365.897
- MOKA`S STYLE S.R.L.
- Revenue
- 221K
- Employees
- 2
- Profit
- 89.4K
- Rank RO
- #370.167
- CATERING ILEANA S.R.L.
- Revenue
- 267K
- Employees
- 2
- Profit
- 44.8K
- Rank RO
- #334.030
- R & R FREWEY SRL
- Revenue
- 268K
- Employees
- 2
- Profit
- 17.2K
- Rank RO
- #333.070
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CAFE BAR FLORA SRL(current) | 240K | 2 | 34.1K | #352.641 |
| DON MELISS SRL | 246K | 2 | -32.3K | #350.374 |
| MANHATHAN S.R.L. | 238K | 2 | 9.8K | #355.953 |
| RAMSEB PLUS SRL | 250K | 2 | -67.9K | #346.638 |
| BOLCHIS S.R.L. | 230K | 2 | -46.9K | #362.088 |
| CLASIC PLUS SRL | 257K | 2 | 22.2K | #341.734 |
| MIXT COSTEA S.R.L. | 229K | 2 | -9.2K | #363.541 |
| ARVAR COM S.R.L. | 226K | 2 | 10.1K | #365.897 |
| MOKA`S STYLE S.R.L. | 221K | 2 | 89.4K | #370.167 |
| CATERING ILEANA S.R.L. | 267K | 2 | 44.8K | #334.030 |
| R & R FREWEY SRL | 268K | 2 | 17.2K | #333.070 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CAFE BAR FLORA SRL(you) | DON MELISS SRL | MANHATHAN S.R.L. | RAMSEB PLUS SRL | BOLCHIS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 240K | 246K | 238K | 250K | 230K |
| Profit | 34.1K | -32.3K | 9.8K | -67.9K | -46.9K |
| Margin | 14,1% | -13,2% | 4,1% | -27,1% | -20,4% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CAFE BAR FLORA SRL”.