CADMILA SRL
Revenue
203K
2024
Profit
9.3K
2024
Employees
3
2024
Margin
4,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CADMILA SRL este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 203K lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #27.201 la cifra de afaceri, #25.799 la profit, #9.481 la număr angajați din 69.154 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CADMILA SRL este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 203K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #27.201 la cifra de afaceri, #25.799 la profit, #9.481 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| IVANZURA TRANS NORD SRL | 213K | 3 | Transport |
| MIS POP S.R.L. | 210K | 3 | Transport |
| BARCOS S.R.L. | 203K | 3 | Transport |
| CUTHTRANS S.R.L. | 202K | 3 | Transport |
| PXP RENT AUTO S.R.L. | 200K | 3 | Transport |
| ARDARIS-PASIO S.R.L. | 239K | 3 | Transport |
| SISI SZILVASI SRL | 198K | 3 | Transport |
| DAVHIL CEZ S.R.L. | 218K | 3 | Transport |
| PICK & DROP S.R.L. | 218K | 3 | Transport |
| TRANSREP AUTO S.R.L. | 218K | 3 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MARAMURES
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 4.2%
- CA / angajat
- 72.8K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 41%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 203K
- Profit net
- 9.3K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 203K | 9.3K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 49)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CADMILA SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CADMILA SRL(current)
- Revenue
- 203K
- Employees
- 3
- Profit
- 9.3K
- Rank RO
- #372.021
- IVANZURA TRANS NORD SRL
- Revenue
- 213K
- Employees
- 3
- Profit
- 3.7K
- Rank RO
- #375.975
- MIS POP S.R.L.
- Revenue
- 210K
- Employees
- 3
- Profit
- -71.6K
- Rank RO
- #378.854
- BARCOS S.R.L.
- Revenue
- 203K
- Employees
- 3
- Profit
- -58K
- Rank RO
- #384.525
- CUTHTRANS S.R.L.
- Revenue
- 202K
- Employees
- 3
- Profit
- 75.5K
- Rank RO
- #385.365
- PXP RENT AUTO S.R.L.
- Revenue
- 200K
- Employees
- 3
- Profit
- 25.9K
- Rank RO
- #387.358
- ARDARIS-PASIO S.R.L.
- Revenue
- 239K
- Employees
- 3
- Profit
- -30.4K
- Rank RO
- #355.806
- SISI SZILVASI SRL
- Revenue
- 198K
- Employees
- 3
- Profit
- -83.9K
- Rank RO
- #388.559
- DAVHIL CEZ S.R.L.
- Revenue
- 218K
- Employees
- 3
- Profit
- -22.3K
- Rank RO
- #372.084
- PICK & DROP S.R.L.
- Revenue
- 218K
- Employees
- 3
- Profit
- 45.7K
- Rank RO
- #372.404
- TRANSREP AUTO S.R.L.
- Revenue
- 218K
- Employees
- 3
- Profit
- -2.5K
- Rank RO
- #372.613
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CADMILA SRL(current) | 203K | 3 | 9.3K | #372.021 |
| IVANZURA TRANS NORD SRL | 213K | 3 | 3.7K | #375.975 |
| MIS POP S.R.L. | 210K | 3 | -71.6K | #378.854 |
| BARCOS S.R.L. | 203K | 3 | -58K | #384.525 |
| CUTHTRANS S.R.L. | 202K | 3 | 75.5K | #385.365 |
| PXP RENT AUTO S.R.L. | 200K | 3 | 25.9K | #387.358 |
| ARDARIS-PASIO S.R.L. | 239K | 3 | -30.4K | #355.806 |
| SISI SZILVASI SRL | 198K | 3 | -83.9K | #388.559 |
| DAVHIL CEZ S.R.L. | 218K | 3 | -22.3K | #372.084 |
| PICK & DROP S.R.L. | 218K | 3 | 45.7K | #372.404 |
| TRANSREP AUTO S.R.L. | 218K | 3 | -2.5K | #372.613 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CADMILA SRL(you) | IVANZURA TRANS NORD SRL | MIS POP S.R.L. | BARCOS S.R.L. | CUTHTRANS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 203K | 213K | 210K | 203K | 202K |
| Profit | 9.3K | 3.7K | -71.6K | -58K | 75.5K |
| Margin | 4,2% | 1,7% | -34,1% | -28,6% | 37,4% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CADMILA SRL”.