CADIMA VET SRL
Revenue
56.7K
2024
Profit
16.2K
2024
Employees
2
2024
Margin
9,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CADIMA VET SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 56.7K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.503 la cifra de afaceri, #1.941 la profit, #1.199 la număr angajați din 3.673 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CADIMA VET SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 56.7K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 9.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.503 la cifra de afaceri, #1.941 la profit, #1.199 la număr angajați din 3.673 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 75) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 869K lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 1.2× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 75) — 2024
Industry size
3.2B
RON revenue
Total companies
3.673
Total employees
9.821
Industry growth
—
YoY
Top companies
- VANBET SRL488M
- COW GENETICS SRL67.2M
- MONTERO VET S.R.L.59.3M
- VET DIAGNOSTIC SRL56.9M
- SEREDIN AVI S.R.L.49.8M
- MIN-D.V. S.R.L.45.7M
- CITYVET PET & FARM SRL44.5M
- YOUR STUFF SRL43M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TARA'S' VET S.R.L. | 170K | 2 | Activități profesionale |
| ORTOVET AI S.R.L. | 180K | 2 | Activități profesionale |
| DUMAR SHOP VET SRL | 182K | 2 | Activități profesionale |
| MURG VET S.R.L. | 167K | 2 | Activități profesionale |
| LAURA-FLORY MED S.R.L. | 167K | 2 | Activități profesionale |
| NIDAMARVET PREST S.R.L. | 167K | 2 | Activități profesionale |
| Firma (CUI 50533557) | 167K | 2 | Activități profesionale |
| PERFECT VET ORIGINAL SRL | 167K | 2 | Activități profesionale |
| SCB VET S.R.L. | 168K | 2 | Activități profesionale |
| ALLEGRO ROAL SRL | 145K | 2 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 75)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 9.7%
- CA / angajat
- 83.6K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 46%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 56.7K
- Profit net
- 16.2K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 56.7K | 16.2K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 75)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CADIMA VET SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CADIMA VET SRL(current)
- Revenue
- 56.7K
- Employees
- 2
- Profit
- 16.2K
- Rank RO
- #416.739
- TARA'S' VET S.R.L.
- Revenue
- 170K
- Employees
- 2
- Profit
- -52.3K
- Rank RO
- #413.700
- ORTOVET AI S.R.L.
- Revenue
- 180K
- Employees
- 2
- Profit
- 66.1K
- Rank RO
- #404.817
- DUMAR SHOP VET SRL
- Revenue
- 182K
- Employees
- 2
- Profit
- 40.6K
- Rank RO
- #402.548
- MURG VET S.R.L.
- Revenue
- 167K
- Employees
- 2
- Profit
- 10.3K
- Rank RO
- #416.651
- LAURA-FLORY MED S.R.L.
- Revenue
- 167K
- Employees
- 2
- Profit
- 29.5K
- Rank RO
- #416.911
- NIDAMARVET PREST S.R.L.
- Revenue
- 167K
- Employees
- 2
- Profit
- -22.5K
- Rank RO
- #416.948
- Firma (CUI 50533557)
- Revenue
- 167K
- Employees
- 2
- Profit
- 10.6K
- Rank RO
- #416.418
- PERFECT VET ORIGINAL SRL
- Revenue
- 167K
- Employees
- 2
- Profit
- -53K
- Rank RO
- #417.123
- SCB VET S.R.L.
- Revenue
- 168K
- Employees
- 2
- Profit
- 44.7K
- Rank RO
- #416.030
- ALLEGRO ROAL SRL
- Revenue
- 145K
- Employees
- 2
- Profit
- 12.5K
- Rank RO
- #438.953
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CADIMA VET SRL(current) | 56.7K | 2 | 16.2K | #416.739 |
| TARA'S' VET S.R.L. | 170K | 2 | -52.3K | #413.700 |
| ORTOVET AI S.R.L. | 180K | 2 | 66.1K | #404.817 |
| DUMAR SHOP VET SRL | 182K | 2 | 40.6K | #402.548 |
| MURG VET S.R.L. | 167K | 2 | 10.3K | #416.651 |
| LAURA-FLORY MED S.R.L. | 167K | 2 | 29.5K | #416.911 |
| NIDAMARVET PREST S.R.L. | 167K | 2 | -22.5K | #416.948 |
| Firma (CUI 50533557) | 167K | 2 | 10.6K | #416.418 |
| PERFECT VET ORIGINAL SRL | 167K | 2 | -53K | #417.123 |
| SCB VET S.R.L. | 168K | 2 | 44.7K | #416.030 |
| ALLEGRO ROAL SRL | 145K | 2 | 12.5K | #438.953 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CADIMA VET SRL(you) | TARA'S' VET S.R.L. | ORTOVET AI S.R.L. | DUMAR SHOP VET SRL | MURG VET S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 56.7K | 170K | 180K | 182K | 167K |
| Profit | 16.2K | -52.3K | 66.1K | 40.6K | 10.3K |
| Margin | 9,7% | -30,7% | 36,7% | 22,3% | 6,1% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CADIMA VET SRL”.