CABLEZIN S.R.L.
Revenue
319K
2024
Profit
-14.9K
2024
Employees
1
2024
Margin
-4,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
CABLEZIN S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 319K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #29.506 la cifra de afaceri, #51.358 la profit, #20.268 la număr angajați din 63.035 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- CABLEZIN S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 319K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -4.7%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #29.506 la cifra de afaceri, #51.358 la profit, #20.268 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -1.1× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| RS AUTOMATION CENTER S.R.L. | 321K | 1 | Comerț en-gros |
| FAMIDO S.R.L. | 317K | 1 | Comerț en-gros |
| SEBAROM SERV S.R.L. | 312K | 1 | Comerț en-gros |
| TIGERSTON EXPERT SRL | 312K | 1 | Comerț en-gros |
| ANTHONY DELIGHT S.R.L. | 329K | 1 | Comerț en-gros |
| REALMIT OIL SERV SRL | 310K | 1 | Comerț en-gros |
| LOXIA CLEAN S.R.L. | 331K | 1 | Comerț en-gros |
| POS TERMINAL SOLUTIONS S.R.L. | 308K | 1 | Comerț en-gros |
| BETACO LOGISTIC S.R.L. | 332K | 1 | Comerț en-gros |
| MULTI MODERN COMPLEX S.R.L. | 307K | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -4.7%
- CA / angajat
- 319K
- Scor risc (0–100)
- 52
- Percentil piață (CA)
- Top 32%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 319K
- Profit net
- -14.9K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 319K | -14.9K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la CABLEZIN S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CABLEZIN S.R.L.(current)
- Revenue
- 319K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.9K
- Rank RO
- #287.874
- RS AUTOMATION CENTER S.R.L.
- Revenue
- 321K
- Employees
- 1
- Profit
- 85.1K
- Rank RO
- #287.344
- FAMIDO S.R.L.
- Revenue
- 317K
- Employees
- 1
- Profit
- 18.2K
- Rank RO
- #288.865
- SEBAROM SERV S.R.L.
- Revenue
- 312K
- Employees
- 1
- Profit
- 19.9K
- Rank RO
- #291.064
- TIGERSTON EXPERT SRL
- Revenue
- 312K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.5K
- Rank RO
- #291.082
- ANTHONY DELIGHT S.R.L.
- Revenue
- 329K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.6K
- Rank RO
- #283.987
- REALMIT OIL SERV SRL
- Revenue
- 310K
- Employees
- 1
- Profit
- 254K
- Rank RO
- #292.073
- LOXIA CLEAN S.R.L.
- Revenue
- 331K
- Employees
- 1
- Profit
- 28.6K
- Rank RO
- #283.249
- POS TERMINAL SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 308K
- Employees
- 1
- Profit
- 81.2K
- Rank RO
- #292.929
- BETACO LOGISTIC S.R.L.
- Revenue
- 332K
- Employees
- 1
- Profit
- 140K
- Rank RO
- #282.624
- MULTI MODERN COMPLEX S.R.L.
- Revenue
- 307K
- Employees
- 1
- Profit
- 185K
- Rank RO
- #293.730
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CABLEZIN S.R.L.(current) | 319K | 1 | -14.9K | #287.874 |
| RS AUTOMATION CENTER S.R.L. | 321K | 1 | 85.1K | #287.344 |
| FAMIDO S.R.L. | 317K | 1 | 18.2K | #288.865 |
| SEBAROM SERV S.R.L. | 312K | 1 | 19.9K | #291.064 |
| TIGERSTON EXPERT SRL | 312K | 1 | 15.5K | #291.082 |
| ANTHONY DELIGHT S.R.L. | 329K | 1 | 6.6K | #283.987 |
| REALMIT OIL SERV SRL | 310K | 1 | 254K | #292.073 |
| LOXIA CLEAN S.R.L. | 331K | 1 | 28.6K | #283.249 |
| POS TERMINAL SOLUTIONS S.R.L. | 308K | 1 | 81.2K | #292.929 |
| BETACO LOGISTIC S.R.L. | 332K | 1 | 140K | #282.624 |
| MULTI MODERN COMPLEX S.R.L. | 307K | 1 | 185K | #293.730 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | CABLEZIN S.R.L.(you) | RS AUTOMATION CENTER S.R.L. | FAMIDO S.R.L. | SEBAROM SERV S.R.L. | TIGERSTON EXPERT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 319K | 321K | 317K | 312K | 312K |
| Profit | -14.9K | 85.1K | 18.2K | 19.9K | 15.5K |
| Margin | -4,7% | 26,5% | 5,7% | 6,4% | 5,0% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “CABLEZIN S.R.L.”.