Competitori și alternative la C&A PRIORITY S.R.L.
Companii similare cu C&A PRIORITY S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (MARAMURES), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| C&A PRIORITY S.R.L. | 89.5K | -179K | 3 | #498.260 | #30.824 |
| ARTIZANAL WOODWORKING S.R.L. | 108K | 8.8K | 3 | #479.668 | #29.827 |
| FLOMER COM CONSTRUCT S.R.L. | 94.4K | -174K | 3 | #497.981 | #30.806 |
| ALPIN CONSTRUCT INT SRL | 93.5K | -194K | 3 | #499.192 | #30.873 |
| YUSUF CONSTRUC�II SRL | 95K | -276K | 3 | #497.138 | #30.775 |
| YCON MURE? S.R.L. | 95K | -62.6K | 3 | #497.104 | #30.772 |
| CASA LAVANDEI S.R.L. | 95.2K | -177K | 3 | #496.831 | #30.762 |
| B&G BUILDING SRL | 93.1K | -59.8K | 3 | #499.757 | #30.891 |
| BEST SERVCONSTRUCT BOTI� S.R.L. | 110K | 44.9K | 3 | #477.527 | #29.729 |
| M & M MODERN TRANSPORTURI SRL | 95.8K | -61.3K | 3 | #496.055 | #30.716 |
| MUNTEAN ALIN CONSTRUCT INSTAL S.R.L. | 96K | -88.4K | 3 | #495.879 | #30.708 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ MARAMURES, cu venituri și angajați similari cu C&A PRIORITY S.R.L..
- ARTIZANAL WOODWORKING S.R.L. · MARAMURES · 108K · Rank #479.668
- FLOMER COM CONSTRUCT S.R.L. · CALARASI · 94.4K · Rank #497.981
- ALPIN CONSTRUCT INT SRL · CONSTANTA · 93.5K · Rank #499.192
- YUSUF CONSTRUC�II SRL · CONSTANTA · 95K · Rank #497.138
- YCON MURE? S.R.L. · MURES · 95K · Rank #497.104
- CASA LAVANDEI S.R.L. · MURES · 95.2K · Rank #496.831
- B&G BUILDING SRL · ILFOV · 93.1K · Rank #499.757
- BEST SERVCONSTRUCT BOTI� S.R.L. · MARAMURES · 110K · Rank #477.527
- M & M MODERN TRANSPORTURI SRL · ILFOV · 95.8K · Rank #496.055
- MUNTEAN ALIN CONSTRUCT INSTAL S.R.L. · SIBIU · 96K · Rank #495.879