C & D MED SRL
Revenue
6.9K
2024
Profit
-59.6K
2024
Employees
1
2024
Margin
-515,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
C & D MED SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 6.9K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #30.248 la cifra de afaceri, #36.188 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- C & D MED SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 6.9K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -515.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #30.248 la cifra de afaceri, #36.188 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -45.8× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ANTE KLAS GAZ SRL | 11.2K | 1 | Construcții |
| ELECTRIC POWER DIVISION SRL | 11.1K | 1 | Construcții |
| CONCABSIB CONSTRUCT S.R.L. | 12.2K | 1 | Construcții |
| LUX DESIGN ATELIER S.R.L. | 10.8K | 1 | Construcții |
| DIALECO GLOBAL S.R.L. | 10.6K | 1 | Construcții |
| NICOFERMI PLUS SRL | 10.5K | 1 | Construcții |
| NICK CON DESIGN S.R.L. | 12.9K | 1 | Construcții |
| MAGYSIB S.R.L. | 13K | 1 | Construcții |
| ROTARIU ELECTRIC PREST S.R.L. | 10.2K | 1 | Construcții |
| INGENIOUS SOLUTIONS S.R.L. | 11.6K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SIBIU
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -515.2%
- CA / angajat
- 11.6K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 73%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 6.9K
- Profit net
- -59.6K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 6.9K | -59.6K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la C & D MED SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- C & D MED SRL(current)
- Revenue
- 6.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -59.6K
- Rank RO
- #657.254
- ANTE KLAS GAZ SRL
- Revenue
- 11.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.7K
- Rank RO
- #658.278
- ELECTRIC POWER DIVISION SRL
- Revenue
- 11.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -55.5K
- Rank RO
- #658.728
- CONCABSIB CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 12.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.8K
- Rank RO
- #655.112
- LUX DESIGN ATELIER S.R.L.
- Revenue
- 10.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -73.4K
- Rank RO
- #659.638
- DIALECO GLOBAL S.R.L.
- Revenue
- 10.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.1K
- Rank RO
- #660.447
- NICOFERMI PLUS SRL
- Revenue
- 10.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.8K
- Rank RO
- #660.673
- NICK CON DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 12.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.7K
- Rank RO
- #653.078
- MAGYSIB S.R.L.
- Revenue
- 13K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.9K
- Rank RO
- #652.604
- ROTARIU ELECTRIC PREST S.R.L.
- Revenue
- 10.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.1K
- Rank RO
- #661.658
- INGENIOUS SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 11.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 386 lei
- Rank RO
- #657.257
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| C & D MED SRL(current) | 6.9K | 1 | -59.6K | #657.254 |
| ANTE KLAS GAZ SRL | 11.2K | 1 | -9.7K | #658.278 |
| ELECTRIC POWER DIVISION SRL | 11.1K | 1 | -55.5K | #658.728 |
| CONCABSIB CONSTRUCT S.R.L. | 12.2K | 1 | 5.8K | #655.112 |
| LUX DESIGN ATELIER S.R.L. | 10.8K | 1 | -73.4K | #659.638 |
| DIALECO GLOBAL S.R.L. | 10.6K | 1 | 7.1K | #660.447 |
| NICOFERMI PLUS SRL | 10.5K | 1 | 10.8K | #660.673 |
| NICK CON DESIGN S.R.L. | 12.9K | 1 | 5.7K | #653.078 |
| MAGYSIB S.R.L. | 13K | 1 | 10.9K | #652.604 |
| ROTARIU ELECTRIC PREST S.R.L. | 10.2K | 1 | 5.1K | #661.658 |
| INGENIOUS SOLUTIONS S.R.L. | 11.6K | 1 | 386 lei | #657.257 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | C & D MED SRL(you) | ANTE KLAS GAZ SRL | ELECTRIC POWER DIVISION SRL | CONCABSIB CONSTRUCT S.R.L. | LUX DESIGN ATELIER S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 6.9K | 11.2K | 11.1K | 12.2K | 10.8K |
| Profit | -59.6K | -9.7K | -55.5K | 5.8K | -73.4K |
| Margin | -515,2% | -86,8% | -500,0% | 47,7% | -677,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “C & D MED SRL”.