BYNAR SYSTEMS SRL
Revenue
802K
2024
Profit
-388K
2024
Employees
5
2024
Margin
-32,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BYNAR SYSTEMS SRL este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 802K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #6.341 la cifra de afaceri, #39.190 la profit, #5.341 la număr angajați din 39.568 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BYNAR SYSTEMS SRL este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 802K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -32.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #6.341 la cifra de afaceri, #39.190 la profit, #5.341 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este -2.9× față de media industriei
Compania este 1.4× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| EDYDAR PROGRESIV TEC S.R.L. | 1.3M | 5 | Construcții |
| JOTOTERM S.R.L. | 1.1M | 5 | Construcții |
| ENERGOSMART SOLUTIONS S.R.L. | 1.2M | 5 | Construcții |
| DTN ENERGY S.R.L. | 1.2M | 5 | Construcții |
| INSERT SISTEM SRL | 1.2M | 5 | Construcții |
| MURE�AN AGER SIM SRL | 1.2M | 5 | Construcții |
| RAGELI SRL | 1.2M | 5 | Construcții |
| DOMITHERM GRUP S.R.L. | 1.2M | 5 | Construcții |
| CATV CONSULTING S.R.L. | 1.2M | 5 | Construcții |
| DABU CON SRL | 1.2M | 5 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -32.2%
- CA / angajat
- 241K
- Scor risc (0–100)
- 66
- Percentil piață (CA)
- Top 15%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 802K
- Profit net
- -388K
- Angajați
- 5
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 802K | -388K | 5 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BYNAR SYSTEMS SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BYNAR SYSTEMS SRL(current)
- Revenue
- 802K
- Employees
- 5
- Profit
- -388K
- Rank RO
- #135.394
- EDYDAR PROGRESIV TEC S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 5
- Profit
- 214K
- Rank RO
- #130.401
- JOTOTERM S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 5
- Profit
- 13.2K
- Rank RO
- #144.837
- ENERGOSMART SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 5
- Profit
- 550K
- Rank RO
- #135.404
- DTN ENERGY S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 5
- Profit
- 342K
- Rank RO
- #135.480
- INSERT SISTEM SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 5
- Profit
- 22.5K
- Rank RO
- #135.264
- MURE�AN AGER SIM SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 5
- Profit
- 459K
- Rank RO
- #135.508
- RAGELI SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 5
- Profit
- 331K
- Rank RO
- #135.645
- DOMITHERM GRUP S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 5
- Profit
- 7.8K
- Rank RO
- #135.666
- CATV CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 5
- Profit
- 253K
- Rank RO
- #135.674
- DABU CON SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 5
- Profit
- 52.9K
- Rank RO
- #135.686
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BYNAR SYSTEMS SRL(current) | 802K | 5 | -388K | #135.394 |
| EDYDAR PROGRESIV TEC S.R.L. | 1.3M | 5 | 214K | #130.401 |
| JOTOTERM S.R.L. | 1.1M | 5 | 13.2K | #144.837 |
| ENERGOSMART SOLUTIONS S.R.L. | 1.2M | 5 | 550K | #135.404 |
| DTN ENERGY S.R.L. | 1.2M | 5 | 342K | #135.480 |
| INSERT SISTEM SRL | 1.2M | 5 | 22.5K | #135.264 |
| MURE�AN AGER SIM SRL | 1.2M | 5 | 459K | #135.508 |
| RAGELI SRL | 1.2M | 5 | 331K | #135.645 |
| DOMITHERM GRUP S.R.L. | 1.2M | 5 | 7.8K | #135.666 |
| CATV CONSULTING S.R.L. | 1.2M | 5 | 253K | #135.674 |
| DABU CON SRL | 1.2M | 5 | 52.9K | #135.686 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BYNAR SYSTEMS SRL(you) | EDYDAR PROGRESIV TEC S.R.L. | JOTOTERM S.R.L. | ENERGOSMART SOLUTIONS S.R.L. | DTN ENERGY S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 802K | 1.3M | 1.1M | 1.2M | 1.2M |
| Profit | -388K | 214K | 13.2K | 550K | 342K |
| Margin | -32,2% | 16,8% | 1,2% | 45,6% | 28,4% |
| Employees | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BYNAR SYSTEMS SRL”.