BVBS ARTEFECT QUALITY S.R.L.
Revenue
87K
2024
Profit
-65.6K
2024
Employees
2
2024
Margin
-75,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BVBS ARTEFECT QUALITY S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 87K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #31.328 la cifra de afaceri, #49.671 la profit, #14.220 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BVBS ARTEFECT QUALITY S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 87K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -75.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #31.328 la cifra de afaceri, #49.671 la profit, #14.220 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -7.7× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BRAPOLCONS SRL | 86.4K | 2 | Construcții |
| NEKTERM TEHNO-CONS S.R.L. | 88.2K | 2 | Construcții |
| VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L. | 90K | 2 | Construcții |
| �TEF CONSTRUCT & RENT S.R.L. | 77.7K | 2 | Construcții |
| IORDEKO COM SRL | 99.1K | 2 | Construcții |
| ASF FULGER CONSTRUC�II S.R.L. | 100K | 2 | Construcții |
| CUZMUSKI CONSTRUCT S.R.L. | 86.9K | 2 | Construcții |
| MIRACOLE TOTAL S.R.L. | 87.1K | 2 | Construcții |
| RUSAN EDILCONSTRUCT SRL | 87.1K | 2 | Construcții |
| DANI&MIHAI CONSTRUCT S.R.L. | 86.8K | 2 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -75.4%
- CA / angajat
- 43.5K
- Scor risc (0–100)
- 88
- Percentil piață (CA)
- Top 56%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 87K
- Profit net
- -65.6K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 87K | -65.6K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BVBS ARTEFECT QUALITY S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BVBS ARTEFECT QUALITY S.R.L.(current)
- Revenue
- 87K
- Employees
- 2
- Profit
- -65.6K
- Rank RO
- #508.170
- BRAPOLCONS SRL
- Revenue
- 86.4K
- Employees
- 2
- Profit
- -65.7K
- Rank RO
- #509.012
- NEKTERM TEHNO-CONS S.R.L.
- Revenue
- 88.2K
- Employees
- 2
- Profit
- -108K
- Rank RO
- #506.541
- VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 90K
- Employees
- 2
- Profit
- -56.2K
- Rank RO
- #503.999
- �TEF CONSTRUCT & RENT S.R.L.
- Revenue
- 77.7K
- Employees
- 2
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #521.638
- IORDEKO COM SRL
- Revenue
- 99.1K
- Employees
- 2
- Profit
- -19.8K
- Rank RO
- #491.662
- ASF FULGER CONSTRUC�II S.R.L.
- Revenue
- 100K
- Employees
- 2
- Profit
- 9.1K
- Rank RO
- #490.307
- CUZMUSKI CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 86.9K
- Employees
- 2
- Profit
- -139K
- Rank RO
- #508.321
- MIRACOLE TOTAL S.R.L.
- Revenue
- 87.1K
- Employees
- 2
- Profit
- 9.6K
- Rank RO
- #508.030
- RUSAN EDILCONSTRUCT SRL
- Revenue
- 87.1K
- Employees
- 2
- Profit
- -22.1K
- Rank RO
- #508.030
- DANI&MIHAI CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 86.8K
- Employees
- 2
- Profit
- 420 lei
- Rank RO
- #508.505
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BVBS ARTEFECT QUALITY S.R.L.(current) | 87K | 2 | -65.6K | #508.170 |
| BRAPOLCONS SRL | 86.4K | 2 | -65.7K | #509.012 |
| NEKTERM TEHNO-CONS S.R.L. | 88.2K | 2 | -108K | #506.541 |
| VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L. | 90K | 2 | -56.2K | #503.999 |
| �TEF CONSTRUCT & RENT S.R.L. | 77.7K | 2 | 1.5K | #521.638 |
| IORDEKO COM SRL | 99.1K | 2 | -19.8K | #491.662 |
| ASF FULGER CONSTRUC�II S.R.L. | 100K | 2 | 9.1K | #490.307 |
| CUZMUSKI CONSTRUCT S.R.L. | 86.9K | 2 | -139K | #508.321 |
| MIRACOLE TOTAL S.R.L. | 87.1K | 2 | 9.6K | #508.030 |
| RUSAN EDILCONSTRUCT SRL | 87.1K | 2 | -22.1K | #508.030 |
| DANI&MIHAI CONSTRUCT S.R.L. | 86.8K | 2 | 420 lei | #508.505 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BVBS ARTEFECT QUALITY S.R.L.(you) | BRAPOLCONS SRL | NEKTERM TEHNO-CONS S.R.L. | VALMAR CONCEPT DESIGN S.R.L. | �TEF CONSTRUCT & RENT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 87K | 86.4K | 88.2K | 90K | 77.7K |
| Profit | -65.6K | -65.7K | -108K | -56.2K | 1.5K |
| Margin | -75,4% | -76,0% | -122,8% | -62,4% | 1,9% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BVBS ARTEFECT QUALITY S.R.L.”.