Revenue

3.7M

2024

Profit

918K

2024

Employees

17

2024

Margin

24,8%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

BVA AS STILL CLEAN S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în SALAJ, având o cifră de afaceri de 3.7M lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #283 la cifra de afaceri, #225 la profit, #356 la număr angajați din 9.011 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 24.8%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
BVA AS STILL CLEAN S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în SALAJ, având o cifră de afaceri de 3.7M lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 24.8%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #283 la cifra de afaceri, #225 la profit, #356 la număr angajați din 9.011 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#283 din 9.011 companii

Top 3.1%

Vezi clasamentul

După profit

#225 din 9.011 companii

Top 2.5%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#356 din 9.011 companii

Top 3.9%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
777K lei
Marjă medie
14.2%
Angajați medie
5

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri3.7M lei vs medie industrie 777K lei

Compania este 4.7× față de media industriei

Marjă profit24.8% vs medie industrie 14.2%

Compania este 1.7× față de media industriei

Angajați17 vs medie industrie 5

Compania este 3.6× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 81) — 2024

Industry size

7B

RON revenue

Total companies

9.011

Total employees

42.829

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
EVG SERVICE SRL3.9M17Activități profesionale
RODAV CLEAN S.R.L.3.7M18Activități profesionale
HCB CONSTRUCT INVESTMENT SRL3.7M18Activități profesionale
CLEANING SOLUTIONES SRL3.6M16Activități profesionale
TIM-ELK S.R.L.3.8M16Activități profesionale
ARFOC TEHNO SRL3.7M20Activități profesionale
11 FRANGERS S.R.L.3.1M17Activități profesionale
COCKTAIL SERVICE SRL4.2M18Activități profesionale
SOLIVET REAL LOGISTIC S.R.L.3.7M14Activități profesionale
SALDECOR SRL3.2M16Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
24.8%
CA / angajat
218K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 7%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    3.7M
    Profit net
    918K
    Angajați
    17

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la BVA AS STILL CLEAN S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricBVA AS STILL CLEAN S.R.L.(you)EVG SERVICE SRLRODAV CLEAN S.R.L.HCB CONSTRUCT INVESTMENT SRLCLEANING SOLUTIONES SRL
Revenue
3.7M
3.9M
3.7M
3.7M
3.6M
Profit
918K
733K
159K
438K
825K
Margin
24,8%
18,6%
4,3%
11,7%
23,0%
Employees
17
17
18
18
16
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “BVA AS STILL CLEAN S.R.L.”.