BUZZ GAMA VET SRL
Revenue
136K
2024
Profit
1.5K
2024
Employees
2
2024
Margin
0,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BUZZ GAMA VET SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în TULCEA, având o cifră de afaceri de 136K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.150 la cifra de afaceri, #2.378 la profit, #1.199 la număr angajați din 3.673 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BUZZ GAMA VET SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în TULCEA, având o cifră de afaceri de 136K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.150 la cifra de afaceri, #2.378 la profit, #1.199 la număr angajați din 3.673 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 75) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 869K lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 75) — 2024
Industry size
3.2B
RON revenue
Total companies
3.673
Total employees
9.821
Industry growth
—
YoY
Top companies
- VANBET SRL488M
- COW GENETICS SRL67.2M
- MONTERO VET S.R.L.59.3M
- VET DIAGNOSTIC SRL56.9M
- SEREDIN AVI S.R.L.49.8M
- MIN-D.V. S.R.L.45.7M
- CITYVET PET & FARM SRL44.5M
- YOUR STUFF SRL43M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GEOVET SRL | 226K | 2 | Activități profesionale |
| LIKAR-VET SRL | 227K | 2 | Activități profesionale |
| HULBER-VET S.R.L. | 227K | 2 | Activități profesionale |
| TIGMAVET S.R.L. | 227K | 2 | Activități profesionale |
| BUCSA VET S.R.L. | 225K | 2 | Activități profesionale |
| HORSE VET SRL | 227K | 2 | Activități profesionale |
| VETJARTUF S.R.L. | 228K | 2 | Activități profesionale |
| ATMA VET ANIM ALL DELTA S.R.L. | 262K | 2 | Activități profesionale |
| SCRUBS-VET SRL | 228K | 2 | Activități profesionale |
| SCARLAT VETSERV S.R.L. | 228K | 2 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TULCEA
Industrie (CAEN 75)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.7%
- CA / angajat
- 113K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 41%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 136K
- Profit net
- 1.5K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 136K | 1.5K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 75)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BUZZ GAMA VET SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BUZZ GAMA VET SRL(current)
- Revenue
- 136K
- Employees
- 2
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #365.662
- GEOVET SRL
- Revenue
- 226K
- Employees
- 2
- Profit
- 3.7K
- Rank RO
- #365.398
- LIKAR-VET SRL
- Revenue
- 227K
- Employees
- 2
- Profit
- 28.5K
- Rank RO
- #364.952
- HULBER-VET S.R.L.
- Revenue
- 227K
- Employees
- 2
- Profit
- 59.4K
- Rank RO
- #364.949
- TIGMAVET S.R.L.
- Revenue
- 227K
- Employees
- 2
- Profit
- 34.8K
- Rank RO
- #364.816
- BUCSA VET S.R.L.
- Revenue
- 225K
- Employees
- 2
- Profit
- 79.9K
- Rank RO
- #366.520
- HORSE VET SRL
- Revenue
- 227K
- Employees
- 2
- Profit
- -34.5K
- Rank RO
- #364.503
- VETJARTUF S.R.L.
- Revenue
- 228K
- Employees
- 2
- Profit
- 95.1K
- Rank RO
- #364.378
- ATMA VET ANIM ALL DELTA S.R.L.
- Revenue
- 262K
- Employees
- 2
- Profit
- 607 lei
- Rank RO
- #337.933
- SCRUBS-VET SRL
- Revenue
- 228K
- Employees
- 2
- Profit
- 55.4K
- Rank RO
- #364.102
- SCARLAT VETSERV S.R.L.
- Revenue
- 228K
- Employees
- 2
- Profit
- 93.4K
- Rank RO
- #364.074
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BUZZ GAMA VET SRL(current) | 136K | 2 | 1.5K | #365.662 |
| GEOVET SRL | 226K | 2 | 3.7K | #365.398 |
| LIKAR-VET SRL | 227K | 2 | 28.5K | #364.952 |
| HULBER-VET S.R.L. | 227K | 2 | 59.4K | #364.949 |
| TIGMAVET S.R.L. | 227K | 2 | 34.8K | #364.816 |
| BUCSA VET S.R.L. | 225K | 2 | 79.9K | #366.520 |
| HORSE VET SRL | 227K | 2 | -34.5K | #364.503 |
| VETJARTUF S.R.L. | 228K | 2 | 95.1K | #364.378 |
| ATMA VET ANIM ALL DELTA S.R.L. | 262K | 2 | 607 lei | #337.933 |
| SCRUBS-VET SRL | 228K | 2 | 55.4K | #364.102 |
| SCARLAT VETSERV S.R.L. | 228K | 2 | 93.4K | #364.074 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BUZZ GAMA VET SRL(you) | GEOVET SRL | LIKAR-VET SRL | HULBER-VET S.R.L. | TIGMAVET S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 136K | 226K | 227K | 227K | 227K |
| Profit | 1.5K | 3.7K | 28.5K | 59.4K | 34.8K |
| Margin | 0,7% | 1,6% | 12,6% | 26,2% | 15,3% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BUZZ GAMA VET SRL”.