BUON AFFAIRES S.R.L.
Revenue
275K
2024
Profit
986 lei
2024
Employees
2
2024
Margin
0,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BUON AFFAIRES S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 275K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #8.719 la cifra de afaceri, #11.083 la profit, #5.798 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BUON AFFAIRES S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 275K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #8.719 la cifra de afaceri, #11.083 la profit, #5.798 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MARPROD INDUSTRY SRL | 587K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| GAVRIO TOTAL SRL | 574K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| NOBLE FARM IORDACHE S.R.L. | 623K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| BUTE MIHA�TEF AGRO SRL | 554K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRO LUCIA 2011 S.R.L. | 654K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRIVISTO S.R.L. | 538K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| PANDID AGRO SRL | 524K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| EVER AGRIBIO S.A. | 596K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGROSIL ALBERT SRL | 597K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRO FRESH IERUL S.R.L. | 598K | 2 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.2%
- CA / angajat
- 297K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 23%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 275K
- Profit net
- 986 lei
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 275K | 986 lei | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BUON AFFAIRES S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BUON AFFAIRES S.R.L.(current)
- Revenue
- 275K
- Employees
- 2
- Profit
- 986 lei
- Rank RO
- #208.043
- MARPROD INDUSTRY SRL
- Revenue
- 587K
- Employees
- 2
- Profit
- 124K
- Rank RO
- #209.530
- GAVRIO TOTAL SRL
- Revenue
- 574K
- Employees
- 2
- Profit
- -73K
- Rank RO
- #212.227
- NOBLE FARM IORDACHE S.R.L.
- Revenue
- 623K
- Employees
- 2
- Profit
- 11.6K
- Rank RO
- #202.599
- BUTE MIHA�TEF AGRO SRL
- Revenue
- 554K
- Employees
- 2
- Profit
- 21.8K
- Rank RO
- #216.446
- AGRO LUCIA 2011 S.R.L.
- Revenue
- 654K
- Employees
- 2
- Profit
- 83K
- Rank RO
- #196.839
- AGRIVISTO S.R.L.
- Revenue
- 538K
- Employees
- 2
- Profit
- -19.8K
- Rank RO
- #220.040
- PANDID AGRO SRL
- Revenue
- 524K
- Employees
- 2
- Profit
- -52.9K
- Rank RO
- #223.002
- EVER AGRIBIO S.A.
- Revenue
- 596K
- Employees
- 2
- Profit
- -1.1M
- Rank RO
- #207.831
- AGROSIL ALBERT SRL
- Revenue
- 597K
- Employees
- 2
- Profit
- 62K
- Rank RO
- #207.552
- AGRO FRESH IERUL S.R.L.
- Revenue
- 598K
- Employees
- 2
- Profit
- -70.8K
- Rank RO
- #207.476
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BUON AFFAIRES S.R.L.(current) | 275K | 2 | 986 lei | #208.043 |
| MARPROD INDUSTRY SRL | 587K | 2 | 124K | #209.530 |
| GAVRIO TOTAL SRL | 574K | 2 | -73K | #212.227 |
| NOBLE FARM IORDACHE S.R.L. | 623K | 2 | 11.6K | #202.599 |
| BUTE MIHA�TEF AGRO SRL | 554K | 2 | 21.8K | #216.446 |
| AGRO LUCIA 2011 S.R.L. | 654K | 2 | 83K | #196.839 |
| AGRIVISTO S.R.L. | 538K | 2 | -19.8K | #220.040 |
| PANDID AGRO SRL | 524K | 2 | -52.9K | #223.002 |
| EVER AGRIBIO S.A. | 596K | 2 | -1.1M | #207.831 |
| AGROSIL ALBERT SRL | 597K | 2 | 62K | #207.552 |
| AGRO FRESH IERUL S.R.L. | 598K | 2 | -70.8K | #207.476 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BUON AFFAIRES S.R.L.(you) | MARPROD INDUSTRY SRL | GAVRIO TOTAL SRL | NOBLE FARM IORDACHE S.R.L. | BUTE MIHA�TEF AGRO SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 275K | 587K | 574K | 623K | 554K |
| Profit | 986 lei | 124K | -73K | 11.6K | 21.8K |
| Margin | 0,2% | 21,1% | -12,7% | 1,9% | 3,9% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BUON AFFAIRES S.R.L.”.