BUDYINOX S.R.L.
Revenue
32.8K
2024
Profit
-32.9K
2024
Employees
1
2024
Margin
-100,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BUDYINOX S.R.L. este o companie micro din sectorul Reparații și instalații mașini, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 32.8K lei (date 2024). În industria de Reparații și instalații mașini (România), compania este #2.924 la cifra de afaceri, #3.591 la profit, #1.303 la număr angajați din 3.946 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BUDYINOX S.R.L. este o companie micro din sectorul Reparații și instalații mașini, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 32.8K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -100.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Reparații și instalații mașini (România), compania este #2.924 la cifra de afaceri, #3.591 la profit, #1.303 la număr angajați din 3.946 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Reparații și instalații mașini (CAEN 33) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.6M lei
- Marjă medie
- 11.5%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -8.7× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Reparații și instalații mașini (CAEN 33) — 2024
Industry size
6.2B
RON revenue
Total companies
3.946
Total employees
18.351
Industry growth
—
YoY
Top companies
- SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R.- S.C.R.L. BRASOV S.A.233M
- BONATTI S.p.a. PARMA, SUCURSALA BUCURESTI214M
- GE POWER INFRASTRUCTURE ROMANIA S.R.L.145M
- TURBOENERGY POWER CHI�IN�U SUCURSALA T�RGOVI�TE125M
- ARABELLE SOLUTIONS ROMANIA S.R.L.117M
- GENERAL ELECTRIC GLOBAL SERVICES GMBH BADEN, SUCURSALA BUCURESTI111M
- SOCIETATEA PENTRU SERVICII DE MENTENANTA A RETELEI ELECTRICE DE TRANSPORT "SMART" S.A.107M
- WIND ENERGY SERVICE EAST EUROPE SRL101M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ATELIERUL DE HIFI S.R.L. | 32.4K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| SIMTEL INDUSTRIAL CONTROL SRL | 32K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| MA-BI SERVICE S.R.L. | 34.4K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| M.DEMONTIS S.R.L. | 31.1K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| EML PERFORMANCE S.R.L. | 34.8K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| ADF-Q MAX CONSULTING SRL | 34.8K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| VMS AERO MAINTENANCE S.R.L. | 30.6K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| MOTOPOMP AS SRL | 30.6K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| TUDENT SERV GFP S.R.L. | 29.6K | 1 | Reparații și instalații mașini |
| COMPLEX SISTEM COM S.R.L. | 29.4K | 1 | Reparații și instalații mașini |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 33)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -100.2%
- CA / angajat
- 32.8K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 67%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 32.8K
- Profit net
- -32.9K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 32.8K | -32.9K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BUDYINOX S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BUDYINOX S.R.L.(current)
- Revenue
- 32.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -32.9K
- Rank RO
- #601.929
- ATELIERUL DE HIFI S.R.L.
- Revenue
- 32.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -199K
- Rank RO
- #602.713
- SIMTEL INDUSTRIAL CONTROL SRL
- Revenue
- 32K
- Employees
- 1
- Profit
- -89.7K
- Rank RO
- #603.561
- MA-BI SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 34.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.1K
- Rank RO
- #598.637
- M.DEMONTIS S.R.L.
- Revenue
- 31.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 21.8K
- Rank RO
- #605.486
- EML PERFORMANCE S.R.L.
- Revenue
- 34.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -25.7K
- Rank RO
- #597.709
- ADF-Q MAX CONSULTING SRL
- Revenue
- 34.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 27K
- Rank RO
- #597.653
- VMS AERO MAINTENANCE S.R.L.
- Revenue
- 30.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.8K
- Rank RO
- #606.518
- MOTOPOMP AS SRL
- Revenue
- 30.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.6K
- Rank RO
- #606.580
- TUDENT SERV GFP S.R.L.
- Revenue
- 29.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.8K
- Rank RO
- #609.081
- COMPLEX SISTEM COM S.R.L.
- Revenue
- 29.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.9K
- Rank RO
- #609.575
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BUDYINOX S.R.L.(current) | 32.8K | 1 | -32.9K | #601.929 |
| ATELIERUL DE HIFI S.R.L. | 32.4K | 1 | -199K | #602.713 |
| SIMTEL INDUSTRIAL CONTROL SRL | 32K | 1 | -89.7K | #603.561 |
| MA-BI SERVICE S.R.L. | 34.4K | 1 | -14.1K | #598.637 |
| M.DEMONTIS S.R.L. | 31.1K | 1 | 21.8K | #605.486 |
| EML PERFORMANCE S.R.L. | 34.8K | 1 | -25.7K | #597.709 |
| ADF-Q MAX CONSULTING SRL | 34.8K | 1 | 27K | #597.653 |
| VMS AERO MAINTENANCE S.R.L. | 30.6K | 1 | -6.8K | #606.518 |
| MOTOPOMP AS SRL | 30.6K | 1 | 13.6K | #606.580 |
| TUDENT SERV GFP S.R.L. | 29.6K | 1 | -20.8K | #609.081 |
| COMPLEX SISTEM COM S.R.L. | 29.4K | 1 | 2.9K | #609.575 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BUDYINOX S.R.L.(you) | ATELIERUL DE HIFI S.R.L. | SIMTEL INDUSTRIAL CONTROL SRL | MA-BI SERVICE S.R.L. | M.DEMONTIS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 32.8K | 32.4K | 32K | 34.4K | 31.1K |
| Profit | -32.9K | -199K | -89.7K | -14.1K | 21.8K |
| Margin | -100,2% | -613,5% | -280,1% | -41,0% | 70,0% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BUDYINOX S.R.L.”.