BUCOVINA CUSTOMS S.R.L.
Revenue
942K
2024
Profit
11.7K
2024
Employees
4
2024
Margin
1,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BUCOVINA CUSTOMS S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 942K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #5.782 la cifra de afaceri, #10.959 la profit, #3.660 la număr angajați din 31.269 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BUCOVINA CUSTOMS S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 942K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #5.782 la cifra de afaceri, #10.959 la profit, #3.660 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 1.4× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AMAXPREST S.R.L. | 1.1M | 4 | Comerț en-gros |
| MORO�ANGROUP S.R.L. | 1.1M | 4 | Comerț en-gros |
| MONITEL SERV COM SRL | 938K | 4 | Comerț en-gros |
| MONDAN MOTOR SERVICES S.R.L. | 917K | 4 | Comerț en-gros |
| ALTIUM SERV SRL | 912K | 4 | Comerț en-gros |
| FRIDERICI AUTOSERVICE SRL | 908K | 4 | Comerț en-gros |
| AUTORAL STAR SRL | 894K | 4 | Comerț en-gros |
| SERMEC NISAIO SRL | 889K | 4 | Comerț en-gros |
| WESTFALIA TYRES S.R.L. | 1M | 4 | Comerț en-gros |
| AUTO INTERSERVO CONSTRUCT S.R.L. | 1M | 4 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SUCEAVA
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.2%
- CA / angajat
- 253K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 17%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 942K
- Profit net
- 11.7K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 942K | 11.7K | 4 |
Explore
Industry (CAEN 45)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BUCOVINA CUSTOMS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BUCOVINA CUSTOMS S.R.L.(current)
- Revenue
- 942K
- Employees
- 4
- Profit
- 11.7K
- Rank RO
- #151.763
- AMAXPREST S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 369K
- Rank RO
- #146.399
- MORO�ANGROUP S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 5.4K
- Rank RO
- #146.254
- MONITEL SERV COM SRL
- Revenue
- 938K
- Employees
- 4
- Profit
- 87.9K
- Rank RO
- #159.296
- MONDAN MOTOR SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 917K
- Employees
- 4
- Profit
- -67.7K
- Rank RO
- #161.500
- ALTIUM SERV SRL
- Revenue
- 912K
- Employees
- 4
- Profit
- 511 lei
- Rank RO
- #161.959
- FRIDERICI AUTOSERVICE SRL
- Revenue
- 908K
- Employees
- 4
- Profit
- 51.6K
- Rank RO
- #162.425
- AUTORAL STAR SRL
- Revenue
- 894K
- Employees
- 4
- Profit
- 385K
- Rank RO
- #163.892
- SERMEC NISAIO SRL
- Revenue
- 889K
- Employees
- 4
- Profit
- 21.2K
- Rank RO
- #164.534
- WESTFALIA TYRES S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 4
- Profit
- 30.1K
- Rank RO
- #151.896
- AUTO INTERSERVO CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 4
- Profit
- 185K
- Rank RO
- #151.951
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BUCOVINA CUSTOMS S.R.L.(current) | 942K | 4 | 11.7K | #151.763 |
| AMAXPREST S.R.L. | 1.1M | 4 | 369K | #146.399 |
| MORO�ANGROUP S.R.L. | 1.1M | 4 | 5.4K | #146.254 |
| MONITEL SERV COM SRL | 938K | 4 | 87.9K | #159.296 |
| MONDAN MOTOR SERVICES S.R.L. | 917K | 4 | -67.7K | #161.500 |
| ALTIUM SERV SRL | 912K | 4 | 511 lei | #161.959 |
| FRIDERICI AUTOSERVICE SRL | 908K | 4 | 51.6K | #162.425 |
| AUTORAL STAR SRL | 894K | 4 | 385K | #163.892 |
| SERMEC NISAIO SRL | 889K | 4 | 21.2K | #164.534 |
| WESTFALIA TYRES S.R.L. | 1M | 4 | 30.1K | #151.896 |
| AUTO INTERSERVO CONSTRUCT S.R.L. | 1M | 4 | 185K | #151.951 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BUCOVINA CUSTOMS S.R.L.(you) | AMAXPREST S.R.L. | MORO�ANGROUP S.R.L. | MONITEL SERV COM SRL | MONDAN MOTOR SERVICES S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 942K | 1.1M | 1.1M | 938K | 917K |
| Profit | 11.7K | 369K | 5.4K | 87.9K | -67.7K |
| Margin | 1,2% | 34,5% | 0,5% | 9,4% | -7,4% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BUCOVINA CUSTOMS S.R.L.”.